Katalog polecanych perfum

Perfumy Nuit de Longchamp  marki Lubin

Perfumy Nuit de Longchamp marki Lubin

Marka:
Rodzaj:

Perfumy Nuit de Longchamp marki Lubin to orientalno-kwiatowa kompozycja wprowadzona na rynek w 1934 roku przez luksusową, niszową markę Lubin.

 

Nuty zapachowe perfum Nuit de Longchamp marki Lubin:

  • nuty głowy: gałka muszkatołowa, bergamotka, kwiat pomarańczy, kardamon, ylang-ylang;
  • nuty serca: irys, jaśmin, róża turecka, żarnowiec miotlasty, drzewo sandałowe;
  • nuty bazy: labdanum, balsam tolu, balsam peruwiański, paczula, wetyweria, złotokap, mech dębowy.

 

Opinia o perfumach Nuit de Longchamp marki Lubin

Z tytułu roku, w którym powstał, zapach jest nieco staroświecki. Czuć kwiaty, zioła, drewno, a wszystko lekko oprószone pudrem. Zapach nie jest ciężki, ale na pewno jest zobowiązujący. To elegancka kompozycja pasująca do Pań 35+ i eleganckiego kostiumu lub eleganckiej sukienki. Czuć w nim dużą klasę i na pewno niezbyt pasuje na codzienne okazje. Lubin to Dom Perfumeryjny, który powstał w latach 90. XVIII wieku, ma więc określoną tradycję. Zapachy tej marki są zawsze bardzo dopracowane, zarówno te stworzone 100 lat temu, jak i te sprzed 10 lat. Trwałość do ok. 6 godzin.

Zapach dodał(a) Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com/

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.