Katalog polecanych perfum

Perfumy Muse Poudree marki Georges Rech

Perfumy Muse Poudree marki Georges Rech

Rodzaj:

Perfumy Muse Poudree marki Georges Rech to kwiatowo-owocowa kompozycja wprowadzona na rynek przez francuską markę z branży fashion. Twórcą kompozycji jest perfumiarz Thierry Romeo.

 

Nuty zapachowe perfum Muse Poudree marki Georges Rech:

  • bergamotka, fiołek, cedr, wanilia, piżmo.

 

Opinia o perfumach Muse Poudree marki Georges Rech

Mało znana w Polsce marka, a więc i mało znany zapach. Dla mnie to zaleta. Butelka bardzo ładna, kobieca i romantyczna. Zawartość również. To słodkie, lekko pudrowe perfumy, które doskonale sprawdzą się na pani 20-40 lat. Pasują na wszelkie romantyczne okazje, ale będą się też nadawać do pracy. Nie jest to zapach uciążliwy dla otoczenia, ale zwraca uwagę. Zapach jest przede wszystkim kwiatowy, ale czuć w nim w tle zarówno wanilię, jak i piżmo. Po dłuższej przerwie od aplikacji sprawia wrażenie kwiatowo-orientalnego. Trwałość przeciętna.

Zapach dodał(a) Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com/

4 komentarze na temat “Perfumy Muse Poudree marki Georges Rech

  1. Buteleczka ładna. Podziwiam znajomość perfum ale dla mnie brak tu jeszcze cen perfum. Choć orientacyjnie wiedziałabym czy są w zasięgu mojego portfela

    1. Marka bywa w sieci sklepów Tk Maxx , ale niedawno pojawiła sie też w Rossmannie. W Tk Maxx można kupić zapachy marki po ok. 80,00 PLN za 100 ml. W sieci Rossmann (bez promocji) chyba po 199,00 PLN.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.