Katalog polecanych perfum

Perfumy Disney Frozen II EDP marki La Rive

Perfumy Disney Frozen II EDP marki La Rive

Marka:
Rodzaj:

Perfumy Disney Frozen II EDP marki La Rive to owocowo-kwiatowy zapach dla dzieci inspirowany najnowszym filmem Disneya – Kraina Lodu 2. Wydane w 2019 roku.

 

Nuty zapachowe perfum Disney Frozen II EDP marki La Rive:

  • nuta głowy: biała brzoskwinia, żurawina, frezja, czerwone jabłko, kwiat pomarańcz;
  • nuta serca: śliwka, konwalia, ylang-ylang, jaśmin, tuberoza;
  • nuta bazy: drzewo sandałowe, białe piżmo, mech dębowy.

Opinia o perfumach Disney Frozen II EDP marki La Rive

Kraina Lodu zawładnęła sercem nie jednej małej i dużej damy. Zapach Frozen 2 zamknięty w prostym flakonie z podobizną sióstr. Elementem ozdobnym jest korek w kształcie uroczego kwiatka. Zapach to owocowo-kwiatowa bomba – dosłownie i w przenośni. Wszystko naprzemiennie się ze sobą miesza, tworząc naprawdę ciekawy i ładny zapach, który nie przyprawia o mdłości. Trwałość oceniam jako dobrą, spokojnie utrzymuje się na skórze ok. 5 godzin.

Zapach dodał(a) Joanna, autorka bloga http://lubietestowac.blogspot.com

9 komentarzy na temat “Perfumy Disney Frozen II EDP marki La Rive

  1. Też jestem zdecydowaną przeciwniczką używania przez dzieci perfum, tak jak zbyt wielu innych perfumowanych kosmetyków

  2. Lekki, przyjemny zapach w sam raz dla małych dzieci. Dzięki temu że zapach nie jest ostry idealnie nadaje się już dla małych dzieci, które mają duża radość z tego że mogą tak jak mama czy babcia też ładnie pachnieć.

  3. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem perfum dla dzieci. Powyżej 14-15 roku życia – czemu nie. Ale nie dla młodszych. A już na pewno nie tak niskiej jakości jak marki La Rive.

      1. A za 20 czy 30 PLN to już dobrze ? Pamiętaj, że tanie oznaczaj jednocześnie niskiej jakości. Więc jak już ktoś koniecznie musi, to już lepiej te za 200 PLN.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.