Katalog polecanych perfum

Dhanal Oudh Nashwah

Dhanal Oudh Nashwah

Marka:
Rodzaj:

Woda perfumowana Dhanal Oudh Nashwah marki Rasasi to tajemniczy i niepowtarzalny zapach dla kobiet i mężczyzn. Mocna, drogocenna i nietuzinkowa kompozycja zapachowa z wyraźnymi korzennymi akcentami kusi zmysły. Odurzające i zmysłowe perfumy z dodatkiem oud wzmocnione silnie korzennym aromatem gałki muszkatołowej i nieśmiertelnika. Suchy charakter korzennych nut w zapachu Nashwah podkreślony został skórą i cedrem. Oryginalny i niezwykły zapach na chłodniejsze dni, z wyjątkowym aromatem gałki muszkatołowej wspartej olejkiem z nieśmiertelnika i gorzkim jałowcem. Podstawę zapachu stanowi cedr, ambra, oud i skóra. To silny i charakterystyczny, bezkompromisowy zapach dodający pewności siebie.

 

Nuty zapachowe:

  • nuty głowy: miód, gałka muszkatołowa, oud,
  • nuty serca: olejek z immortelle, olejek z jałowca kolczastego, oud,
  • nuty bazy: cedr, skóra, ambra, oud.
Zapach dodał(a) QróliQ

2 komentarze na temat “Dhanal Oudh Nashwah

  1. Zapach z roku 2011. Miałam okazję niedawno poznać. Słyszałam pozytywne opinie na jego temat i faktycznie jest ciekawy. Charakterny – nie dla każdego i nie na każdą porę roku, nie na każdą okazję.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.