Katalog polecanych perfum

Amouage Myths for Woman

Amouage Myths for Woman

Marka:
Rodzaj:

Kompozycje zapachowe Myths kontynuują Drugi Cykl Amouage, który został poświęcony "portretom życia". Kolekcja jest tworzona przez urodzonego w Hongkongu Christophera Chonga, dyrektora kreatywnego i artystycznego marki Amouage, inspirowana jest Chinami, ich historią i kulturą.

Perfumy Myths w sposób alegoryczny przedstawiają postaci charakterystyczne dla chińskiej tradycji: smok jest symbolem oświecenia i honoru (Myths for Man) i feniks jako uosobienie pokoju i dobrobytu (Myths for Woman).

Perfumy Myths for Woman w pierwszych nutach urzekają wonią narcyza, misternie splecionego z liśćmi fiołka i galbanum. Sercu zapachu przenika kwitnącym goździkiem, a wieńczy go mroczna, głęboka baza złożona z ambry, mchu i skóry.

Nuty zapachowe:

  • nuty głowy: narcyz, liście fiołka, galbanum,
  • nuty serca: goździk, paczula, akord ambry,
  • nuty bazy: skóra, mech, piżmo.

 

Zapach Myths for Woman dostępny jest w Perfumerii Quality Missala w cenach: 50 ml EDP 995 zł i 100 ml EDP 1185 zł.

Zapach dodał(a) Ola

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.