Katalog polecanych perfum

Amber Oudh marki Rasasi

Amber Oudh marki Rasasi

Marka:
Rodzaj:

Perfumy w olejku Amber Oudh marki Rasasi są twórczym połączeniem ekskluzywnych składników. Amber Oudh rozbrzmiewa pięknem i delikatnością. Świeży i ciepły zapach sprawia, że to zapach idealny na każdą sytuację. Kompozycja wypełniona kwiatowymi aromatami dopełniona przyprawami, żywicą i nutami drzewnymi.
Amber Oudh koncentruje w sobie soczysty koktajl z róży, jaśminu i irysa, które wyostrzono, dodając przypraw cynamonu i szafranu. Sprawiają one, że woń zyskuje delikatnej świetlistości. Esencja róży wzmacnia perfumy i powoduje, że staje się on kwintesencja orientu. Wspaniały zapach, który urzeka swoimi bogatymi aromatami.

 

Nuty zapachowe: oud, róża, jaśmin, irys, stokrotka, cynamon, szafran, kardamon, goździk, ambra, wanilia, kopal, benzoina.

Zapach dodał(a) QróliQ

3 komentarze na temat “Amber Oudh marki Rasasi


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.