Katalog polecanych perfum

Acqua

Acqua

Rodzaj:

O zapachu Acqua dowiedziałam się całkiem przypadkowo czytając recenzję jednej z blogerek. Zainteresowała mnie jej opinia na ich temat. Co tak niesamowitego w sobie posiada ten piękny, niebieski flakonik? Po ponad półrocznym używaniu perfum myślę, że Acqua jest inspirowany Morzem Śródziemnym. Osobiście bardzo kojarzy mi się on z wakacjami, piaskiem, wodą i tropikami. Jest owocowo-świeży, ale wyczuć można tutaj także lekko nuty kwiatowe.

Nuty zapachowe:

  • nuta głowy: nuty wodne, jaśmin, cytryna,
  • nuta serca: konwalia.
  • nuta bazy: piżmo.

Moim zdaniem są to perfumy idealne na dzień, ale także na wieczór, gdyż są bardzo kobiece, ale nie ciężkie, wręcz przeciwnie. Dobrze sprawdzają się także w innych porach roku, jest to zapach bardzo uniwersalny.

Flakonik jest bardzo poręczny, w kolorze turkusowym. Nakrętka jest niezwykle elegancka, przypomina coś w rodzaju złotej korony, bardzo ładnie prezentuje się na półce.

Nie mogę jednak powiedzieć, czy perfumy są bardzo wydajne, gdyż nie używam ich bardzo często ze względu na ich małą pojemność (posiadam wersję 30 ml). Co do trwałości, uważam, że jest średnia. Nie utrzymują się wybitnie długo, jednak nie trzeba na siebie wylewać od razu pół butelki, bo można nieźle przesadzić.

Zapach dodał(a) Dinkab.

7 komentarzy na temat “Acqua

  1. Buteleczka cudowna, wygląda jak klejnot, zapach może mi się podobać, więc umieszczam go w czołówce moich planów zapachowych. Lubię mało składnikowe kompozycje zapachowe, dają pole do popisu gdy próbuje się layeringu. Gdyby tak dodać odrobinę więcej piżma ciekawe co by wyszło. Może poeksperymentuję jak nabędę buteleczkę.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.