Katalog polecanych perfum

212 Carolina Herrera

212 Carolina Herrera

Rodzaj:

Carolina Herrera 212  – Kobieca intensywność we flakoniku.

Nie od dziś wiemy, że kobietę można poznać po jej zapachu. Często właśnie z tą myślą szukamy odpowiednich nut zapachowych by wyróżnić się z tłumu, podkreślić swą delikatność lub czuć się świeżo. Carolina Herrera 212 – to zapach przeznaczony dla tych pierwszych: wyróżniających się z tłumu.

My kobiety lubimy to co piękne. Dlatego perfum musi nie tylko gustownie pachnieć, ale i wyglądać! Carolina Herrera może pochwalić się kreatywnością w dziedzinie projektu flakoników dla kolekcji 212. Właściwie dostajemy dwa okrągłe flakoniki połączone szarą tubą dzięki czemu perfum w całości wygląda jak "kapsułka". Co do nazwy kolekcji: liczba 212 to numer kierunkowy Manhattanu – miasta gdzie pracuje i żyje autorka perfum.

Jakich nut zapachowych doszukamy się w 212? Otóż zostały one podzielone na trzy linie:

 • głowa: kwiat pomarańczy, bergamotka i mandarynka,
 • serce: białe ścięte kwiaty kamelii, gardenii i lilii,
 • podstawa: piżmo i drzewo sandałowe,

Jak one się mają do naszego nosa?

Zapach jest niesamowicie wyrazisty. Dający o sobie znać godzinami, a nawet i dniami. Trwałość jest zdumiewająca. Czasami sięgając do szafy po jedną z sukienek możemy poczuć go ponownie, nawet po miesiącu od ostatniego perfumowania. Połączenie głowy – nut orzeźwiających z sercem – słodkimi i romantycznymi daje mieszankę, której żadna z nas nie zapomni. Z pewnością jest to zapach oryginalny, niepowtarzalny.. jedyny w swoim rodzaju. Nie jest za słodki, nie jest też zbyt cytrusowy – idealnie wyważony. Jeśli jesteś pewną siebie kobietą i wiesz czego chcesz, to uwierz mi.. chcesz Ceroliny Herrery 212. Ja się zakochałam.

Zapach dodał(a) tester Warkoś, autorka bloga http://www.testerwarkos.blogspot.com/.

17 komentarzy na temat “212 Carolina Herrera

 1. Uwielbiam zapachy Caroliny. Uważam, że każdy mógłby znaleść coś dla siebie z jej asortymentu. Kiedyś byłam zwolenniczką zapachu Good girl bardzo śmiałego i intensywnego zapachu, utrzymującego się bardzo długo na moich ubraniach. Natomiast, po testowaniu zapachu Caroliny 212 mogę stwierdzić, iż jest to teraz moja perełka cudowny, delikatny zapach.

 2. Nie znam jeszcze tego zapachu, ale czytając opis nuty zapachowe odpowiadają tym które lubię, chętnie bym poznała zapach "na żywo". Myślę że zapach podkreśli moją osobowość, czasami mam tak, że kupuję perfum "w ciemno" nie znając jego woni, ale bardzo wczytuje się w skład i wiem że to jest to. W taki sposób odkryłam kilka zapachów które są ze mną od wielu lat.

 3. Carolina Herrera… Każdy zapach tej pani przywołuje we mnie bardzo pozytywne odczucia. Potrafi rozwijać się powoli bardzo powoli… Nie jest to perfum skomplikowany ale przyjemny dla otoczenia. Niejednokrotnie byłam pytana czym pachne 🙂 Niestety trwałość na mojej skórze nie do konca. Bardziej dzienny…Jednak od lat piękny… Uwielbiam ten zapach a utrzymuje się na rynku chyba koło 20 lat…. To świadczy o klasie tego zapachu 🙂

 4. Miałam ten zapach w swojej kolekcji i do dziś wspominam ją z przyjemnością. Zapach ten dla mnie był bardzo komfortowy w noszeniu i sprawdzał się idealnie na co dzień w pracy. Kilka koleżanek z mojego polecenia również go używało, może dlatego z niego zrezygnowałam. Mam zamiar sprawdzić czy po latach nadal będzie mi się podobał. Wspominam go jako lekki, świeży i kobiecy zapach. Kojarzył mi się z czystością. Idealnie komponował się z moją skórą, która pięknie wydobywała z niego piżmowo sandałową bazę.

 5. Zapach ten znalazł się w rankingu Parfex jako jeden z bardziej popularnych.
  Zapach w branży beauty jest dość mocno rozpoznawany i zyskuje popularność wśród klientów.

 6. Zapach z roku 1997, stworzony przez jednego z moich ulubionych "nosów" – Alberto Morillasa.Niestety znakomity perfumiarz w tym wypadku nie stworzył kompozycji, która by mnie zachwyciła. Zapach jest nieskomplikowany, mało charakterystyczny, zbyt zunifikowany.Pasuje do pracy, na codzienne okazje. Wtedy, kiedy nie chcemy mocno się wyróżniać. Moją ulubioną kompozycją marki jest pierwszy zapach – Carolina Herrera z 1988 roku, a z późniejszych dopiero Carolina Herrera CH z 2007. Z serii 212 praktycznie żadna kompozycja mi się nie podoba.

  https://perfumowakraina.wordpress.com/


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.