Pokaż wakacyjną kosmetyczkę. Zapowiedź wyzwania dla kobiet, blogerek i nie tylko!

Pokaż wakacyjną kosmetyczkę. Zapowiedź wyzwania dla kobiet, blogerek i nie tylko!

Kobiety, pasjonatki urody, blogerki i Youtouberki urodowe, influencerki, kosmetolożki — połączmy siły. Pokażmy nasze wakacyjne kosmetyczki i ich zawartość! Przewertujmy torby podróżne i kuferki z kosmetykami w poszukiwaniu dobrej jakości, naprawdę godnych polecenia kosmetyków i gadżetów pielęgnacyjnych, które przydadzą się podczas lata i wakacyjnych wyjazdów.

 

Masz taki zestaw — wakacyjnych gadżetów i kosmetyków, z których naprawdę jesteś zadowolona i chętnie polecasz je swoim znajomym?

 

Dołączysz do wyzwania Pokaż Wakacyjną Kosmetyczkę?

Postanowiliśmy znów zorganizować intrygującą zabawę, jaką jest wyzwanie urodowe. Tym razem do udziału w nim zapraszamy każdą kobietę. Jego tematem przewodnim będzie przegląd wakacyjnych kosmetyczek. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie kobiety. Zarówno pasjonatki kosmetyków, kosmetolożki, jak i blogerki (te zaprawione w blogowaniu, oraz te, które próbują swych sił w prowadzeniu bloga kosmetycznego).

Co zyskujesz, biorąc w nim udział?

Reklamę i promocję swojej osoby bądź bloga urodowego oraz nowych czytelników. Udział w tym wyzwaniu to możliwość nawiązania interesujących kontaktów i współpracy, również z firmami kosmetycznymi. Dodatkowo przygotowaliśmy 10 zestawów kosmetyków dla osób, które dotrą do końca wyzwania.

 

Dodatkowe punkty i możliwość zdobycia kolejnych nagród

Poza tym każda wypowiedź w wyzwaniu jest premiowana gwiazdeczkami zgodnie z punktacją w naszym Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek. A tym samym, biorąc udział w tym wyzwaniu, masz możliwość dodatkowo zdobyć TrustedBoxy — czyli gwarantowane nagrody za miesięczną aktywność na TrustedCosmetics.pl, którymi są wyjątkowe zestawy kosmetyków — z przyjemnością i uśmiechem przez nas zapakowane.

Każdą z osób, która weźmie udział w tej akcji, zaprosimy do Facebookowej, tajnej grupy wsparcia, w której można śmiało nawiązywać współprace, zdobywać darmowe kosmetyki czy też fanów i obserwatorów do swoich social mediów.

 

Szczegóły wyzwania dla blogerek urodowych i nie tylko

Wyzwanie rozpocznie się 1 lipca 2018 i potrwa przez 9 tygodni, czyli przez całe dwa wakacyjne miesiące. W każdą niedzielę w porannym artykule zamieścimy odpowiedni tematyczny wpis. Następnie Ty:
a) w przypadku kiedy jesteś kobietą, pasjonatką kosmetyków, matką — swoją odpowiedź wraz ze zdjęciem zamieść w komentarzu pod zgodnym tematycznie artykułem.
b) jeśli prowadzisz bloga, to publikujesz odpowiedni tematycznie post na swoim blogu, w którym zaprezentujesz polecane przez Ciebie kosmetyki danej kategorii. A następnie w komentarzu pod danym artykułem opublikowanym na TrustedCosmetics.pl wstawiasz link do Twojego posta.

Nie ma określonej ilości produktów, które należy opisać. Dla nas ważne jest to, aby były to kosmetyki, które naprawdę lubisz i szczerze polecasz.

 

Plan wyzwania Pokaż Wakacyjną Kosmetyczkę:

1 lipca 2018 — Zadanie pierwsze: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — ogólny przegląd jej zawartości
8 lipca 2018 — Zadanie drugie: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki do wakacyjnej pielęgnacji twarzy
15 lipca 2018 — Zadanie trzecie: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki zapewniające ochronę przed słońcem
22 lipca 2018 — Zadanie czwarte: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki do wakacyjnej pielęgnacji ciała
29 lipca 2018 — Zadanie piąte: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki kojące po opalaniu
5 sierpnia 2018 — Zadanie szóste: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki do wakacyjnej pielęgnacji włosów
12 sierpnia 2018 — Zadanie siódme: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki do wakacyjnego makijażu
19 sierpnia 2018 — Zadanie ósme: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — wakacyjna kosmetyczka dla dziecka
26 sierpnia 2018 — Zadanie dziewiąte: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — wakacyjna męska kosmetyczka

16 września 2018 — Podsumowanie akcji

 

Zadanie pierwsze: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki zapewniające ochronę przed słońcem

Jakie rodzaje kosmetyków znajdują się w Twojej wakacyjnej kosmetyczce lub wśród kosmetyków, które stosujesz w czasie lata? Całkowicie odpuszczasz w tym sezonie preparaty do make-up? Co masz w swojej wakacyjnej kosmetyczce? Zaprezentuj na zdjęciu swoją kosmetyczkę na wakacje z jej zawartością. Jakich produktów jest przewaga, takich do pielęgnacji czy do makijażu?

 

Zadanie drugie: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — Kosmetyki do wakacyjnej pielęgnacji twarzy

Masz swoje ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy w czasie wakacyjnych podróży? Czy do wakacyjnej kosmetyczki pakujesz całą gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy z Twojej toaletki, czyli peeling, maseczkę, żel do mycia, tonik, krem na dzień, krem na noc i krem pod oczy? A może są takie, których na pewno nie polecasz stosować w czasie wakacji?

 

Zadanie trzecie: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki zapewniające ochronę przed słońcem

Czy znalazłaś już godne polecenia i sprawdzone kosmetyki do opalania, które zapewniają troskliwą i wysoką ochronę przed słońcem? Które z nich spakujesz do swojej wakacyjnej kosmetyczki? Może są wśród nich propozycje preparatów, które przyspieszają opalanie i brązowienie skóry? A może nie lubisz się opalać i polecasz na wakacje stosowanie samoopalaczy bądź kosmetyków brązujących?

 

Zadanie czwarte: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki do wakacyjnej pielęgnacji ciała

Czy w czasie wakacji i lata stosujesz więcej silnie nawilżających i regenerujących kosmetyków do pielęgnacji skóry w czasie wakacji? Znalazłaś już takie kosmetyki, które polecasz do pielęgnacji dłoni i stóp swoim znajomym szczególnie w czasie wakacji? A może masz ulubione perfumy, specjalnie kupowane na wakacje?

 

Zadanie piąte: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki kojące po opalaniu

Chętnie poznamy Twoje sprawdzone kosmetyki kojące po opalaniu. Czasem zapominamy, że skóra po opalaniu wymaga troskliwej opieki, by przywrócić optymalny poziom nawilżenia oraz pobudzić skórę do odnowy. Które kosmetyki z tej kategorii warto spakować do swojej wakacyjnej kosmetyczki?

 

Zadanie szóste: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki do wakacyjnej pielęgnacji włosów

Włosy także wymagają skutecznej pielęgnacji i ochrony przed słońcem. Dlatego tak istotne jest, by dobrać dla nich wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji włosów, które ochronią przed niekorzystnym wpływem wiatru, chlorowanej i słonej wody oraz promieni słonecznych. Poza kosmetykami warto też mieć kapelusz, którym osłonimy włosy przed jego bezpośrednim wpływem na kosmyki. Jakie kosmetyki do pielęgnacji i ochrony włosów spakujesz do swojej wakacyjnej kosmetyczki?

 

Zadanie siódme: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — kosmetyki do wakacyjnego makijażu

Czy również w czasie wakacyjnych wyjazdów i lata stawiasz na makijaż? A może w czasie wakacyjnego wypoczynku ograniczasz stosowanie kosmetyków kolorowych do minimum? Pokaż, jak wygląda Twoja wakacyjna kosmetyczka, jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu.

 

Zadanie ósme: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — wakacyjna kosmetyczka dla dziecka

Czy wiesz, że powinniśmy chronić skórę dzieci przed wpływem słońca już od najmłodszych lat? Dlatego tak jest stosowanie dobrych, sprawdzonych kosmetyków, które ochronią delikatną skórę maluszka przed wpływem promieni słonecznych. Nie zapominaj o okularach przeciwsłonecznych oraz o kapeluszu, który ochroni skórę głowy i włosy Twojego dziecka.

 

Zadanie dziewiąte: Pokaż wakacyjną kosmetyczkę — wakacyjna męska kosmetyczka

Co do swojej wakacyjnej kosmetyczki pakuje Twój mężczyzna? Z całą pewnością męska kosmetyczka na wakacje nie będzie tak bardzo wypakowana, jak damska. Ciekawi nas jakich kosmetyków w wakacje używa Twój facet oraz czy bardzo różnią się one od tych, stosowanych przez pozostałą część roku.

 

Podsumowanie wyzwania

Do 16 września postaramy się przejrzeć wszystkie komentarze, które pojawią się w ramach tego wyzwania. Wówczas też opublikujemy podsumowanie akcji oraz listę osób, do których powędrują nagrody.

 

Regulamin wyzwania

Przed zgłoszeniem do wyzwania zapoznaj się z regulaminem.

 

Zechcesz wziąć udział w wyzwaniu Pokaż wakacyjną kosmetyczkę?

Jest jeszcze trochę czasu, to dobry moment, by przemyśleć temat i rozważyć wybór odpowiednich kosmetyków do prezentacji. Postaraj się, aby teksty były dopracowane i naprawdę dały wartość innym uczestniczkom wyzwania, a także były pomocne przy dokonaniu wyboru i zakupie wakacyjnych kosmetyków. Stwórz również atrakcyjne zdjęcia. Niech udział w tej akcji będzie dla Ciebie przepustką do kolejnych współprac, dlatego zaprezentuj się wyłącznie z doskonałej strony.

 

Zróbmy wielki szum wokół tej akcji!

Pomożesz? Zachęćmy jak największą liczbę kobiet, zarówno pasjonatek urody, kosmetolożek, influencerek, jak i blogerek do udziału w akcji i zaskoczmy wszystkich jej efektami. Poznajmy się wzajemnie i polecajmy sobie dobrej jakości kosmetyki.

Nie musisz prowadzić bloga kosmetycznego, by wziąć udział w tej akcji. Może jesteś weganką i polecisz nam dobre kosmetyki wegańskie na wakacje? A może jesteś mamą i zaprezentujesz godne polecenia kosmetyki do pielęgnacji dla dzieci. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie kosmetyki masz w swojej wakacyjnej kosmetyczce.

 

 

#PokażWakacyjnąKosmetyczkę

Przy publikacjach na Instagramie i Facebooku bardzo prosimy o używanie hasztagów #pokazwakacyjnakosmetyczke #wakacyjnakosmetyczka #mojawakacyjnakosmetyczka #trustedcosmetics

Będzie nam miło, jeśli zaobserwujesz nas na FB i Instagramie (z przyjemnością się odwzajemnimy i będziemy do Ciebie chętnie zaglądać).

 

Niech w niezmierzonej otchłani Internetu, popłynie wieść o tym wyzwaniu Pokaż Wakacyjną Kosmetyczkę!

Podziel się swoimi pomysłami, pokaż zawartość swojej wakacyjnej kosmetyczki, podpowiedz jakich kosmetyków warto używać w czasie wakacji. I zainspiruj innych!

Zgłoś chęć udziału w wyzwaniu w komentarzu poniżej!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

French Beauty Days – francuskie marki kosmetyczne poszukują dystrybutorów w Polsce!

French Beauty Days – francuskie marki kosmetyczne poszukują dystrybutorów w Polsce!

We wtorek 26 września 2023 w Ambasadzie Francji odbędą się spotkania biznesowe "French Beauty Days" pomiędzy francuskimi producentami kosmetyków oraz polskimi importerami i dystrybutorami. To idealne wydarzenie dla przedstawicieli branży…

Więcej
Dlaczego warto kupować kosmetyki premium ze sklepu Lemone?

Dlaczego warto kupować kosmetyki premium ze sklepu Lemone?

Ludzie coraz częściej szukają udogodnień, które zaoszczędzą ich czas, pieniądze i energię. Sklepy internetowe, w tym sklepy z kosmetykami online, wychodzą im naprzeciw, oferując wiele produktów dostępnych bez ruszania się…

Więcej

47 komentarzy na temat “Pokaż wakacyjną kosmetyczkę. Zapowiedź wyzwania dla kobiet, blogerek i nie tylko!

  1. Jeśli jest jeszcze możliwość zgłoszenia się, to też chętnie wezmę udział 🙂 Niestety dopiero teraz wpadłam na to wyzwanie


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.