Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w marcu 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w marcu 2018

W marcu wiele się działo! Nasza redakcja uczestniczyła w spotkaniu pt. Wiosenne Przebudzenie, na które zaprosiła nas Drogeria Jasmin oraz współorganizowała spotkanie blogerek kosmetycznych Blog Beauty Days, które odbyło się czasie poznańskich Targów Look & beauty Vision.

 

Odbyło się kilka interesujących premier kosmetycznych i prezentacji kosmetyków, w których chętnie wzięliśmy udział. A wszystko po to, aby dostarczać Wam najświeższych informacji kosmetycznych i newsów urodowych. W minionym miesiącu odkryliśmy tajemnice kosmetyków rosyjskich oraz rozpoczęliśmy akcję detoksykację ciała, umysłu i skóry.

 

Zapraszamy do udziału w akcji w formie wyzwania — konkursu. Każda cenna podpowiedź pozostawiona w czasie trwania akcji pod którymś z artykułów dotyczących detoksykacji będzie nagradzana TrustedPunktacją (20 punktów za 1 wypowiedź). Tylko ważne, aby to był komentarz z Waszymi wnioskami, cennymi poradami dla innych w tematyce detoksu ciała, skóry, włosów i umysłu.

Jeśli macie doświadczenie w tej tematyce, to zapraszamy również do przesyłania artykułów do publikacji. Autorskie artykuły przesłane do nas do publikacji w ramach tej akcji będą punktowane podwójnie. Artykuł musi mieć minimum 2 strony A4.

 

A jak punktacja w naszym Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek?

Ten miesiąc przyniósł nam wiele zgłoszeń perfum do naszej Księgi Polecanych Zapachów! Jednak 98% ze zgłoszonych perfum tym razem musieliśmy odrzucić, ze względu na fakt, że nie czytacie ze zrozumieniem zasad dodawania perfum. Przyszło mnóstwo zgłoszeń polecanych zapachów, jednak przesyłacie opisy skopiowane z innych stron, zbyt małe zdjęcia, lub zdjęcia w nieodpowiedniej orientacji. Nadal czekamy na Wasze recenzje ostatnio testowanych produktów, które od nas otrzymaliście.

 

Kto był najaktywniejszy w marcu na łamach TrustedCosmetics.pl? Najwięcej punktów zdobyły:

 

Autorki powyższych blogów prosimy o przesłanie adresów do wysyłki TrustedBoxów.

 

 

Sprawdź, na którym miejscu Ty się znajdujesz w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek.

Dziękujemy za Waszą codzienną aktywność! Już od maja najaktywniejsze TrustedBlogerki i TrustedCzytelniczki zaprosimy do testowania kosmetyków nagrodzonych w konkursie Diamenty Beauty!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

7 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w marcu 2018

  1. Mnie nie dziwi fakt, że wpłynęły ogłoszenia (i to dużo) nie spełniające podstawowych wymogów portalu (oraz uczciwości, bo kopiowanie cudzych opisów to kradzież własności intelektualnej). Wiele osób nie zwraca uwagi na to co jest napisane, byle zdobyć punkty. Widać to również w komentarzach pod artykułami, co jest przykre.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.