Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w czerwcu 2016 oraz nowe możliwości promocji blogerek urodowych

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w czerwcu 2016 oraz nowe możliwości promocji blogerek urodowych

Również w czerwcu 2016 do naszego grona TrustedBlogerek oraz TrustedCzytelniczek dołączyły kolejne fantastyczne osoby. Cieszy nas fakt, że grono społeczności TrustedCosmetics rośnie z dnia na dzień.

 

Dzięki temu, że jest nas coraz więcej, postaramy się przeprowadzać więcej testów. Chętnie też posłuchamy, jakie tematy Was interesują, o czym chętnie chcecie czytać. Planujemy również stworzyć cykl artykułów skierowanych dla blogerek kosmetycznych, które prowadzą swoje blog. Czy byłybyście zainteresowane takimi artykułami?

 

Tytuł TrustedBlogerka VIP

W czerwcu 2016 do grona TrustedBlogerek VIP dołącza TesterWaroks, autorka bloga: http://www.testerwarkos.blogspot.com/.

Serdecznie gratulujemy!

 

Nagradzamy kosmetykami marki Vianek

W zeszłym miesiącu obiecaliśmy, że najaktywniejsze Czytelniczki, czyli takie, które w TrustedPunktacji zdobyły najwięcej punktów przez cały miesiąc zaprosimy do testowania kosmetyków Vianek. Zapraszamy zatem autorki blogów:

Najwięcej punktów w czerwcu zdobyły:

 

W niedzielę lub poniedziałek opublikujemy artykuł o kosmetykach Vianek, w którym opiszemy kosmetyki, spośród których będziecie wybrać dla siebie ten, który najbardziej Was interesuje.

 

 

kojaco_regenerujace_kosmetyki_vianek_trustedcosmetics

 

 

Nowe możliwości promocji blogerek urodowych

Czekamy na Wasze recenzje z poznawania produktów, aby przyznać Wam kolejne punkty w Rankingu TrustedBlogerek, a także zgłoszenia do bazy perfum wraz z własnoręcznie wykonanymi zdjęciami zapachów. Chętnie również opublikujemy nadesłane przez Was artykuły, jeszcze tylko do końca lipca wyżej premiujemy punktacją artykuły o sporcie.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Dziękujemy również za każdy tekst, który przesyłacie do publikacji na portalu, za każde perfumy zgłaszane do bazy perfum oraz za wykonywane na czas recenzje kosmetyków.

Uwielbiamy Was promować na naszym portalu, dlatego prosimy osoby, które przesłały nam do publikacji minimum 10 autorskich artykułów, prosimy o podesłanie około pół strony A4 opisujących bloga i zainteresowania. Dobrze byłoby, gdyby to były inne (unikalne) opisy niż te nadesłane do Galerii Zasłużonych Blogerek, ponieważ poza promocją, pomogą Wam one w promowaniu blogów.

 

 

podsumowanie_aktywnosci_blogerek_urodowych_trustedcosmetics

 

 

Dołącz do Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek

Chciałabyś dołączyć do naszego Rankingu TrustedBlogerek? Wystarczy, że zbierzesz 60 punktów zgodnie z punktacją, by otrzymać Tytuł TrustedBlogerki VIP.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Dołączysz do Akcji detoksykacji? Akcja detoksykacja — skóra, ciało i umysł

Akcja detoksykacja — skóra, ciało i umysł

Nasze ciało, skóra i umysł nie tylko po zimie, potrzebują regularnego oczyszczania. Dlatego dziś chcę Was zaprosić do udziału w nowym projekcie. Nazwałam go "Akcja detoksykacja dla skóry, ciała i…

Więcej
Do kogo trafią kolejne TrustedBoxy? Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w lutym 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w lutym 2018

W najkrótszym miesiącu w roku rozdaliśmy tylko 7070 punktów TrustedBlogerkom i TrustedCzytelniczkom, które chętnie nagradzamy w każdym miesiącu kosmetycznymi niespodziankami. Większość punktów rozdaliśmy za udział — wypowiedzi w konkursie Kosmetyczne…

Więcej

25 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w czerwcu 2016 oraz nowe możliwości promocji blogerek urodowych

  1. Bardzo fajna propozycja na cykl artykułów dla blogerek kosmetycznych.Ja chętnie bym poczytała o nowościach rynkowych w kosmetyce które dopiero mają wejść na rynek,jak i chętnie uczestniczyłabym w testowaniu takich gorących nowości wchodzących dopiero na rynek. Chętnie bym oglądała wideo relację z targów kosmetycznych i ogólnie co będzie nowego w kosmetyce estetycznej.
    Zapowiedź zwiekszonej liczby testów,fantastycznie (tylko mam skromną nadzieję, że bedziemy mogły częściej brać w nich udział) Dzięki temu możemy współtworzyć tą stronę i promować swoją.

    1. Katarzyno, dziękujemy za Twoje podpowiedzi. Co do kosmetyków, które jeszcze nie weszły na rynek, to jest problem, bo firmy rozpoczynają ich promocję, kiedy już jest strona internetowa, tak aby można było do niej odsyłać. Bo po co promować kosmetyki, których nie można jeszcze kupić?. Co reszty informacji z Twojej wypowiedzi, rozważymy 🙂

    1. Feerie, myślę, że wszystko jest ok, my po prostu aktualnie przyznajemy punkty za artykuły opublikowane w danym miesiącu. Tak, żeby się nie pogubić, po prostu łatwiej nam w ten sposób trzymać wszystko pod kontrolą. Przesłałaś sporo artykułów w czerwcu, ale wiele z nich pojawiło się na portalu dopiero w lipcu, dlatego te punkty podliczymy w lipcu 🙂 PS. Robimy tak od zawsze 🙂


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.