Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek maj 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek maj 2018

Tak jak obiecywaliśmy jakiś czas temu, dla najbardziej aktywnych Czytelniczek w poprzednim miesiącu, przygotowałyśmy kosmetyki nagrodzone statuetkami w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2018.

 

Maj był dla nas bardzo pracowitym miesiącem! Mnóstwo się działo! Projekt Diamenty Beauty 2018 zakończony, a my chętnie nagrodzimy produktami kosmetykami, które zostały w nim nagrodzone nasze ambasadorki. Do kogo trafią kosmetyki nagrodzone Diamentami Beauty 2018?

 

Największą aktywnością w maju wykazały się:

 

Dziękujemy! To do Was, w podziękowaniu za ponadprzeciętną aktywność wyślemy perełki nagrodzone Diamentami Beauty 2018. Bardzo prosimy o przesłanie adresów do wysyłki upominków.

 

Aktualnie punktacja w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek wygląda następująco:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 

Chcesz otrzymywać od nas kosmetyki? Zachęcamy do aktywności! Z radością zapakujemy dla Ciebie upominek kosmetyczny i wyślemy w podziękowaniu za to, że jesteś!

 

 

Co przygotowaliśmy na ten miesiąc?

Poza przeglądem informacji, ciekawostkami i artykułami dotyczącymi kosmetyków i perfum włoskich, najnowszych hitów kosmetycznych czerwca 2018 i inspiracji kosmetycznych czerwca 2018 z pewnością zrobimy zakupy w 3 drogeriach, by poznać dostępne perełki kosmetyczne z ich oferty. Ponadto już za chwilę rusza konkurs Ulubiona Drogeria i Perfumeria — będzie miał troszkę inną odsłonę i zasady niż w poprzednim roku. Ale liczymy, że oddacie głos na swoją Ulubioną Drogerię i Perfumerię 2018 Roku. Szykujemy dla Was niespodziankę — konkurs z wyjątkowymi nagrodami do wygrania.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znów nagradzamy nasze Czytelniczki TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2018 roku — podsumowanie aktywności

TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2018 roku — podsumowanie aktywności

Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek to niesamowity projekt, dzięki któremu mamy okazję poznać wyjątkowe osoby z wiedzą dotyczącą pielęgnacji i kosmetyków, które lubią się rozwijać. Do kogo trafią Tytuły TrustedBlogerka 2018…

Więcej
Spotkania blogerskie 2019 Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista

Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista

Niejednokrotnie już miałam przyjemność uczestniczyć w konferencjach i spotkaniach blogerskich, które stanowią istotną część życia blogerki, również tej zainteresowanej kosmetykami i urodą. Warto pojawiać się i brać czynny udział w…

Więcej

13 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek maj 2018

  1. 🙂 Troszkę nie zgadza mi się punktacja … 🙂 3 autorskie artykuły to 120 pkt, 8 linków to 160 pkt. Tylko to to już 280 🙂 Akurat tak mi się rzuciło w oczy 🙂

  2. Kurczę, znów udało mi się załapać na listę. Naprawdę bardzo mi miło ! <3
    Wielkie brawa dla całego Zespołu, bo robicie kawał bardzo dobrej roboty 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.