Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek czerwiec 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek czerwiec 2018

TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Im więcej udzielasz się na portalu TrustedCosmetics.pl, tym więcej kosmetyków zyskujesz! Stworzyliśmy unikalny box kosmetyczny, który nie jest dostępny w sprzedaży. Stworzyliśmy je, by podziękować naszym Czytelniczkom za aktywność oraz odwiedzanie naszego portalu. TrustedBoxy wysyłamy około 10 każdego miesiąca, po podsumowaniu aktywności TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek. Do kogo wyślemy TrustedBoxy za aktywność w czerwcu?

 

Jakie atrakcje przygotowaliśmy na lipiec?

Poza Wyzwaniem Pokaż Wakacyjną Kosmetyczkę, które potrwa przez całe wakacje, zachęcamy Was także do lektury i wypowiadania się na temat czytania składów w kosmetykach oraz udziału w konkursach. Aktualnie czekamy na Twoje odpowiedzi w dwóch konkursach, czyli: Idealny kosmetyk na lato — konkurs oraz najciekawszy komentarz lipca 2018 – konkurs, ale już przygotowujemy dla kolejny konkurs, w którym do zdobycia będą wysokiej jakości włoskie kosmetyki.

 

Podsumowanie czerwcowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

Największą liczbę punktów w czerwcu 2018 zdobyły:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 

 

Zachęcamy do dalszej aktywności — mamy dla Was wiele TrustedBoxów

Przygotowaliśmy mnóstwo TrustedBoxów, które chętnie wysyłamy do Ambasadorek naszego portalu. Lubimy być pozytywnie zaskakiwane, zatem postanowiłyśmy, że teraz chętniej będziemy Was nagradzać punktami premium! Pamiętajcie, że czekamy na Wasze porady, wypowiedzi oraz sprawdzone patenty na letnią pielęgnację w Wyzwaniu Pokaż Wakacyjną Kosmetyczkę, oraz jeszcze przez chwilę czekamy na zgłoszenia w Plebiscycie Blog Beauty 2018. Natomiast już ruszyło głosowanie na ulubione drogerie i perfumerie, w związku z naszym Plebiscytem Moja Ulubiona Drogeria i Perfumeria 2018. Na kogo Ty oddasz swój głos?

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne nagrody! Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w listopadzie 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w listopadzie 2018

Blogerki kosmetyczne i urodowe poszukują często sposobów na promocję blogów. Na TrustedCosmetics.pl dajemy im ku temu mnóstwo możliwości. Skupiamy nie tylko blogerki kosmetyczne, ale także czytelniczki nieposiadające bloga — pasjonatki…

Więcej
Poznaj jeden z niemieckich kosmetyków naturalnych! Poszukujemy testerek kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik

Poszukujemy testerek kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik

W jednym z ostatnich artykułów przedstawiałam niemiecką markę kosmetyków naturalnych Martina Gebhardt Naturkosmetik. Mamy 3 preparaty pielęgnacyjne tej marki i nie zawahamy się ich oddać. Wszystko po to, by otrzymać…

Więcej

13 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek czerwiec 2018

  1. Kolejny raz udało się zdobyć punkty 🙂 Bardzo mi miło, współpraca z tym portalem to czysta przyjemność 😉


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.