Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – wrzesień 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – wrzesień 2019

Ambasadorki TrustedCosmetics.pl każdego dnia chętnie dzielą się swoją wiedzą. Podpowiadają, które kosmetyki się u nich sprawdziły, a które są kosmetycznymi bublami. Doradzają sobie wzajemnie jak pielęgnować skórę i włosy oraz dobierać perfumy czy kosmetyki do makijażu. A my w każdym miesiącu nagradzamy je kosmetycznymi upominkami. Kto tym razem zgarnia upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych oraz wyjątkowe TrustedBoxy?

 

 

Klub Testerek Kosmetycznych

Każda kobieta może dołączyć do Klubu Testerek Kosmetycznych. Dzięki temu w łatwy sposób, bez żadnych skomplikowanych rejestracji i nawet jeśli nie jesteś blogerką kosmetyczną, możesz otrzymywać od nas darmowe kosmetyki do testowania. Wystarczy jedynie Twoja aktywność na naszej stronie. W każdym miesiącu rozdajemy 15 upominków za najciekawsze komentarze na naszej stronie. Chcesz otrzymać kosmetyki za darmo? Podziel się swoimi poradami pielęgnacyjnymi oraz opiniami o kosmetykach z innymi czytelniczkami TrustedCosmetics.pl w komentarzach na naszej stronie i w social mediach.

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

Podsumowanie wrześniowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

 

Największą liczbę punktów we wrześniu 2019 zdobyły:

 • 755 punktów zebrała Beata
 • 580 punktów zebrała WhiteAngel
 • 545 punktów zebrała Joanna, autorka bloga http://lubietestowac.blogspot.com
 • 520 punktów zebrała Magdalena Perfumovelove
 • 445 punktów zebrała Anna

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy upominkami w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • WhiteAngel
 • Kobieta roku
 • Beata
 • Aneczka
 • Sartika
 • Viki
 • Różyczka
 • Dorota

 

Mieliśmy przygotowanych 15 upominków, ale tylko 8 Ambasadorek spełniło warunek i pozostawiło odpowiednią ilość komentarzy.

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

W jaki sposób zbierać punkty?

Możesz podsyłać artykuły do publikacji. Każdy artykuł przed publikacją jest wnikliwie sprawdzany. Nie akceptujemy artykułów pisanych w pośpiechu, zbyt krótkich itp. TrustedGwiazdeczki przyznajemy także za wypowiedzi na portalu. A najciekawsze komentarze w każdym miesiącu nagradzamy upominkiem w postaci jednego z przedstawionych wcześniej kosmetyków. Można zgłaszać perfumy do bazy perfum i oceniać te, które już zostały do niej dodane. Punktację przyznajemy także za polecanie nas i oznaczanie w mediach społecznościowych. We wrześniu 2019 rozdałyśmy aż 3215 punktów naszym Ambasadorkom.

 

Przypominamy także, że warto posyłać mailem recenzje lub linki do recenzji kosmetyków, które od nas otrzymaliście oraz brać udział w konkursach i różnego rodzaju aktywnościach, które organizujemy. To samo tyczy się informacji o nas udostępnionych w social mediach i na blogach. Już wkrótce przyznamy Tytuł TrustedBlogerki i TrustedCzytelniczki 2019. Jest jeszcze trochę czasu, by nazbierać punkty! A zatem do dzieła!

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl

 

Masz ochotę otrzymywać od nas kosmetyczne upominki? Dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych i zostań Ambasadorką TrustedCosmetics.pl. Z niecierpliwością czekamy na Twoje wypowiedzi na naszej stronie.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

VI testy w Klubie Testerek Kosmetycznych Preparaty do higieny jamy ustnej. VI kampania w Klubie Testerek Kosmetycznych

Preparaty do higieny jamy ustnej. VI kampania w Klubie Testerek Kosmetycznych

Higiena jamy ustnej powinna być bardzo istotna w życiu każdego człowieka niezależnie od jego wieku. Zęby odgrywają w naszym życiu ważną rolę. Piękny uśmiech dodaje pewności siebie oraz może wpływać…

Więcej
Znów sypiemy upominkami! Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – sierpień 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – sierpień 2019

Pierwsze dni września już za nami. Swobodnym krokiem wkraczamy w jesienną rutynę, mimo iż jeszcze troszkę lata przed nami. Nadszedł czas, by nagrodzić TrustedAmbasadorki. Do kogo tym razem trafią upominki…

Więcej

21 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – wrzesień 2019

 1. Dzisiaj dotarła do mnie paczuszka. Mój uśmiech był tak wielki jak otwieralam paczkę. Kosmetyki w tym miesiącu bardzo mnie zaskoczyły. Dziękuję! Zaczynam testowanie 🙂

 2. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się upominku ponieważ nie mam czasu na to żeby usiąść i poczytać artykuły. Jestem bardzo miłe zaskoczena. Gratulacje dla innych

 3. Dziękuję za kolejne wyróżnienie. Jestem ciekawa co tym razem znajdzie się w paczusi 🙂 czekam z niecierpliwością i już widzę mój uśmiech na twarzy. Adres bez zmian. Gratuluję pozostałym dziewczynom 🙂 widzimy się w komentarzach w kolejnych artykułach 🙂 milusiego dnia 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.