Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

Miło obserwować, że do grona Klubu Ambasadorek TrustedCosmetics.pl każdego dnia dołączają kolejne czytelniczki. Styczeń to pierwsze artykuły, pierwsze recenzje, a także mnóstwo wypowiedzi naszych Czytelniczek. Pierwsze punkty zostały przyznane. I ogromne zmiany w aktywności na TrustedCosmetics.pl. Dziękujemy za to, że każdego dnia odwiedzasz naszą stronę!

 

 

Dlaczego warto zbierać punkty zgodnie z naszą TrustedPunktacją?

Ponieważ każdy zdobyty punkt zwiększa Twoją możliwość otrzymywania TrustedBoxa, czyli pudełka po brzegi wypełnionego kosmetykami!

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa oraz dodatkowych upominków TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

Najwięcej punktów w styczniu 2020 zdobyły:

 • 1180 punktów zebrała WhiteAngel
 • 1073 punktów zebrała Anna
 • 1039 punktów zebrała Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com
 • 871 punktów zebrała Magdalena Perfumovelove
 • 625 punktów zebrała liska
 • 612 punktów zebrała Karolina

Gratulujemy! I prosimy o przesłanie mailem adresów do wysyłki kosmetycznych niespodzianek w nagrodę za styczniową aktywność!

A na którym miejscu w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek Ty się znalazłaś? Sprawdź Ranking Ambasadorek TrustedCosmetics.pl!

Uwaga! Jeśli uważasz, że w Twojej punktacji coś się nie zgadza, prosimy o kontakt mailowy. Być może to nasza pomyłka, którą chętnie naprawimy!

 

Jak co miesiąc otrzymywać kosmetyki od Klubu Testerek Kosmetycznych TrustedCosmetics.pl?

Aby otrzymać od nas wyjątkowe i niezwykłe – unikalne TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne wypełnione niesamowitą zawartością wykonaj poniższe zadania:

Aby otrzymać od nas wyjątkowe i niezwykłe – unikalne TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne wypełnione niesamowitą zawartością wykonaj poniższe zadania:

1. Zbierz minimum 500 punktów zgodnie z PUNKTACJĄ W KLUBIE TESTEREK KOSMETYCZNYCH w miesiącu kalendarzowym.
2. Bądź aktywna w naszych social mediach.
3. Pozostaw co najmniej 15 pomocnych dla innych i wartościowych komentarzy pod artykułami na portalu TrustedCosmetics.pl
4. Do 5 dnia miesiąca kalendarzowego prześlij do nas w jednym mailu raport z działalności za poprzedni miesiąc kalendarzowy. (Przykład: do 5 lutego 2020 prześlij do nas raport z działalności w styczniu 2020 – wykaż wszystkie działania).

Dopiero spełnienie 4 powyższych punktów uprawnia Cię do odebrania jednego z 6 unikalnych TrustedBoxów. W każdym miesiącu mamy ich do rozdania limitowaną ilość – jedynie 6 sztuk!

 

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

 

Teraz masz możliwość poznawania nowości kosmetycznych, a także jeszcze zupełnie nieznanych preparatów kosmetycznych w naszym kraju. Poznaj nas, odwiedzaj, zapraszaj innych… dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych, korzystaj z konkursów, akcji testowania kosmetyków i otrzymuj przesyłki kosmetyczne.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aktywność!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

20 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

 1. Gratulacje dziewczyny ?. Być może marzec będę miała luźniejszy na większą aktywność ale nadal zaglądam ☺️.

 2. Jestem zaskoczona znalazłam się i to na 5 miejscu a więc nie jest tak źle Dziękuję Droga Redakcjo adres bez zmian i polecam się na przyszłość :).

 3. Gratuluję wszystkim wyróżnionym 🙂 W tym miesiącu niestety się nie udało – może w następnym. Oczywiście będę do Was regularnie zaglądać 🙂

 4. Cieszę się, że udało mi się znaleźć w czołówce. I cieszę się, że obecna punktacja preferuje prawdziwą aktywność, a nie np. setki bezsensownych komentarzy na fb, czy setki bezsensownych skrótowych komentarzy pod artykułami. Ten wyścig na komentarze wyglądał już czasem bardzo niepoważnie i osłabiał pozycję portalu.

  1. Dokładnie, mam takie same odczucia, że wreszcie wkład w treści na portalu i dbanie o ich jakość, przekłada się na punktację. To miłe gdy jest się docenionym za prawdziwą i szczerą chęć tworzenia naszej wspólnej społeczności. Dziękuję i bardzo się cieszę z upominku. Gratuluję pozostałym nagrodzonym 🙂

 5. No cóż, ja jestem na 7 miejscu i niewiele mi zabrakło,by dołączyć do czołówki. Gratuluję ?Dla mnie to była jedyna szansa,by otrzymać TrustedBoxa, ponieważ nie będę miała więcej możliwości " wybić" się recenzjami kosmetyków, ponieważ ich nie otrzymam…Ale chętnie będę zaglądała do Was?

  1. Dodam, że w tym momencie zebranie 500 punktów,a co dopiero ok.1000 punktów jest dla mnie nierealne… Ale nie jestem tu po to, żeby otrzymać TrustedBoxa. Chętnie będę poszerzała wiedzę na temat kosmetyków ?

    1. Zgadza się, chociaż moje zdanie jest takie, że podchodzi to pod mocny spam. 25 udostępnień to właściwie wszystkie artykuły w miesiącu. A znalazłam profile, w których główną działalnością jest właśnie udostępnianie linków do artykułów. Dla mnie takie profile są niepoważne, a jak jeszcze nie mają zbyt wielu obserwatorów to już zupełnie bez sensu. Wygląda to tak, że wystarczy udostępnić treść i nawet nikt tego nie musi przeczytać. Ten jeden punkt w tabeli punktacji mnie mierzi. ☺

     1. Jest takie powiedzenie : "Złej baletnicy przeszkodzi i rąbek u spódnicy". Redakcja podała tylko przykład z punktacji. "Mierzi" Cię udostępnianie linków lub nie masz gdzie tego robić ? To napisz artykuł 🙂 Za 5 artykułów też masz 500 punktów. I nie musi Cię nic "mierzić". Tylko trzeba na to czasu i pomysłów. (Ale za to właśnie Redakcja nagradza punktami.)

 6. Niestety nie mogłam w styczniu być aktywną czytelniczką i ambasadorką, ale postaram się nadrobić w lutym. 🙂 Gratuluję wyróżnionym ?

   1. Poważnie to ja? Wiem, że była jeszcze jedna Karolina tutaj i myślałam, że to ona.
    Co do nicku, może faktycznie zmienię na taki którego wszędzie używam.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.