Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

Miło obserwować, że do grona Klubu Ambasadorek TrustedCosmetics.pl każdego dnia dołączają kolejne czytelniczki. Styczeń to pierwsze artykuły, pierwsze recenzje, a także mnóstwo wypowiedzi naszych Czytelniczek. Pierwsze punkty zostały przyznane. I ogromne zmiany w aktywności na TrustedCosmetics.pl. Dziękujemy za to, że każdego dnia odwiedzasz naszą stronę!

 

 

Dlaczego warto zbierać punkty zgodnie z naszą TrustedPunktacją?

Ponieważ każdy zdobyty punkt zwiększa Twoją możliwość otrzymywania TrustedBoxa, czyli pudełka po brzegi wypełnionego kosmetykami!

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa oraz dodatkowych upominków TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

Najwięcej punktów w styczniu 2020 zdobyły:

 • 1180 punktów zebrała WhiteAngel
 • 1073 punktów zebrała Anna
 • 1039 punktów zebrała Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com
 • 871 punktów zebrała Magdalena Perfumovelove
 • 625 punktów zebrała liska
 • 612 punktów zebrała Karolina

Gratulujemy! I prosimy o przesłanie mailem adresów do wysyłki kosmetycznych niespodzianek w nagrodę za styczniową aktywność!

A na którym miejscu w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek Ty się znalazłaś? Sprawdź Ranking Ambasadorek TrustedCosmetics.pl!

Uwaga! Jeśli uważasz, że w Twojej punktacji coś się nie zgadza, prosimy o kontakt mailowy. Być może to nasza pomyłka, którą chętnie naprawimy!

 

Jak co miesiąc otrzymywać kosmetyki od Klubu Testerek Kosmetycznych TrustedCosmetics.pl?

Aby otrzymać od nas wyjątkowe i niezwykłe – unikalne TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne wypełnione niesamowitą zawartością wykonaj poniższe zadania:

Aby otrzymać od nas wyjątkowe i niezwykłe – unikalne TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne wypełnione niesamowitą zawartością wykonaj poniższe zadania:

1. Zbierz minimum 500 punktów zgodnie z PUNKTACJĄ W KLUBIE TESTEREK KOSMETYCZNYCH w miesiącu kalendarzowym.
2. Bądź aktywna w naszych social mediach.
3. Pozostaw co najmniej 15 pomocnych dla innych i wartościowych komentarzy pod artykułami na portalu TrustedCosmetics.pl
4. Do 5 dnia miesiąca kalendarzowego prześlij do nas w jednym mailu raport z działalności za poprzedni miesiąc kalendarzowy. (Przykład: do 5 lutego 2020 prześlij do nas raport z działalności w styczniu 2020 – wykaż wszystkie działania).

Dopiero spełnienie 4 powyższych punktów uprawnia Cię do odebrania jednego z 6 unikalnych TrustedBoxów. W każdym miesiącu mamy ich do rozdania limitowaną ilość – jedynie 6 sztuk!

 

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

 

Teraz masz możliwość poznawania nowości kosmetycznych, a także jeszcze zupełnie nieznanych preparatów kosmetycznych w naszym kraju. Poznaj nas, odwiedzaj, zapraszaj innych… dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych, korzystaj z konkursów, akcji testowania kosmetyków i otrzymuj przesyłki kosmetyczne.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aktywność!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek zawiesza działalność do odwołania! Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

20 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

 1. Gratulacje dziewczyny 🥰. Być może marzec będę miała luźniejszy na większą aktywność ale nadal zaglądam ☺️.

 2. Jestem zaskoczona znalazłam się i to na 5 miejscu a więc nie jest tak źle Dziękuję Droga Redakcjo adres bez zmian i polecam się na przyszłość :).

 3. Gratuluję wszystkim wyróżnionym 🙂 W tym miesiącu niestety się nie udało – może w następnym. Oczywiście będę do Was regularnie zaglądać 🙂

 4. Cieszę się, że udało mi się znaleźć w czołówce. I cieszę się, że obecna punktacja preferuje prawdziwą aktywność, a nie np. setki bezsensownych komentarzy na fb, czy setki bezsensownych skrótowych komentarzy pod artykułami. Ten wyścig na komentarze wyglądał już czasem bardzo niepoważnie i osłabiał pozycję portalu.

  1. Dokładnie, mam takie same odczucia, że wreszcie wkład w treści na portalu i dbanie o ich jakość, przekłada się na punktację. To miłe gdy jest się docenionym za prawdziwą i szczerą chęć tworzenia naszej wspólnej społeczności. Dziękuję i bardzo się cieszę z upominku. Gratuluję pozostałym nagrodzonym 🙂

 5. No cóż, ja jestem na 7 miejscu i niewiele mi zabrakło,by dołączyć do czołówki. Gratuluję 😀Dla mnie to była jedyna szansa,by otrzymać TrustedBoxa, ponieważ nie będę miała więcej możliwości " wybić" się recenzjami kosmetyków, ponieważ ich nie otrzymam…Ale chętnie będę zaglądała do Was😀

  1. Dodam, że w tym momencie zebranie 500 punktów,a co dopiero ok.1000 punktów jest dla mnie nierealne… Ale nie jestem tu po to, żeby otrzymać TrustedBoxa. Chętnie będę poszerzała wiedzę na temat kosmetyków 😀

    1. Zgadza się, chociaż moje zdanie jest takie, że podchodzi to pod mocny spam. 25 udostępnień to właściwie wszystkie artykuły w miesiącu. A znalazłam profile, w których główną działalnością jest właśnie udostępnianie linków do artykułów. Dla mnie takie profile są niepoważne, a jak jeszcze nie mają zbyt wielu obserwatorów to już zupełnie bez sensu. Wygląda to tak, że wystarczy udostępnić treść i nawet nikt tego nie musi przeczytać. Ten jeden punkt w tabeli punktacji mnie mierzi. ☺

     1. Jest takie powiedzenie : "Złej baletnicy przeszkodzi i rąbek u spódnicy". Redakcja podała tylko przykład z punktacji. "Mierzi" Cię udostępnianie linków lub nie masz gdzie tego robić ? To napisz artykuł 🙂 Za 5 artykułów też masz 500 punktów. I nie musi Cię nic "mierzić". Tylko trzeba na to czasu i pomysłów. (Ale za to właśnie Redakcja nagradza punktami.)

 6. Niestety nie mogłam w styczniu być aktywną czytelniczką i ambasadorką, ale postaram się nadrobić w lutym. 🙂 Gratuluję wyróżnionym 😊

   1. Poważnie to ja? Wiem, że była jeszcze jedna Karolina tutaj i myślałam, że to ona.
    Co do nicku, może faktycznie zmienię na taki którego wszędzie używam.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.