Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019

Miło obserwować, że do grona Klubu Testerek Kosmetycznych każdego dnia dołączają kolejne ambasadorki. Styczeń to pierwsze artykuły, pierwsze recenzje naszych testerek, a także mnóstwo wypowiedzi naszych Czytelniczek. Pierwsze punkty zostały przyznane. I pierwszy raz od wielu miesięcy zauważamy taką dużą zmianę w aktywności na TrustedCosmetics.pl. Dziękujemy za to, że każdego dnia odwiedzasz naszą stronę!

 

Pamiętaj, że osoby, które wykażą się największą aktywnością w tym najkrótszym miesiącu w roku, otrzymają od nas upominki w postaci zestawów kosmetyków nagrodzonych w Plebiscycie Diamenty Beauty 2019. Zatem jest o co walczyć! Czekamy na Twoje cenne porady w postaci komentarzy pod artykułami na naszej stronie.

 

Jakie atrakcje aktualnie czekają na Ciebie na TrustedCosmetics.pl:

 

Dlaczego warto zbierać punkty zgodnie z naszą TrustedPunktacją?

Ponieważ każdy zdobyty punkt zbliża Cię do otrzymania Tytułu TrustedBlogerki oraz zwiększa Twoją możliwość otrzymywania TrustedBoxa, czyli pudełka po brzegi wypełnionego kosmetykami!

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa oraz dodatkowych upominków TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

Pamiętaj, że z niecierpliwością czekamy na opinię, recenzję każdego kosmetyku, który do Ciebie wysyłamy (za każdą recenzję przyznajemy punkty — tylko istotne jest to, aby je do nas przesyłać w mailu)!

Uwaga! Jeśli uważasz, że w Twojej punktacji coś się nie zgadza, prosimy o kontakt mailowy. Być może to nasza pomyłka, którą chętnie naprawimy!

 

Najwięcej punktów w styczniu 2019 zdobyły:

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Pierwszymi osobami, które nagradzamy w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

  • 51 komentarzy Anszpi
  • 46 komentarzy Beata Kop
  • 46 komentarzy Jowita
  • 36 komentarzy Aneczka

 

Droga Testerko, pamiętaj, aby podesłać do nas mailem recenzje lub linki do recenzji kosmetyków, które od nas otrzymałaś. W ten sposób będziemy mogli przyznać Ci kolejne punkty, a Ty będziesz mogła wznieść się na wyższy poziom w naszym Rankingu i tym samym otrzymać kolejne kosmetyki za darmo.

Gratulujemy! I prosimy o przesłanie mailem adresów do wysyłki kosmetycznych niespodzianek w nagrodę za styczniową aktywność!

A na którym miejscu w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek Ty się znalazłaś? Sprawdź Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Czekamy na Twoją aktywność na naszej stronie w lutym 2019. Przygotowaliśmy aż 15 dodatkowych zestawów kosmetyków! W każdym miesiącu kalendarzowym spośród wszystkich osób, które pozostawią łącznie minimum 35 komentarzy na naszej stronie, wybierzemy 15 osób, które nagrodzimy upominkami w postaci zestawów kosmetyków.

 

 

Teraz masz możliwość poznawania nowości kosmetycznych, a także jeszcze zupełnie nieznanych preparatów kosmetycznych w naszym kraju. Poznaj nas, odwiedzaj, zapraszaj innych… dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych, korzystaj z konkursów, akcji testowania kosmetyków i otrzymuj przesyłki kosmetyczne.

Dołącz do Klubu Testerek Kosmetyków TrustedCosmetics.pl, otrzymuj kosmetyki do testowania i zapraszaj innych do poznawania i testowania kosmetyków.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

47 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.