Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019

Miło obserwować, że do grona Klubu Testerek Kosmetycznych każdego dnia dołączają kolejne ambasadorki. Styczeń to pierwsze artykuły, pierwsze recenzje naszych testerek, a także mnóstwo wypowiedzi naszych Czytelniczek. Pierwsze punkty zostały przyznane. I pierwszy raz od wielu miesięcy zauważamy taką dużą zmianę w aktywności na TrustedCosmetics.pl. Dziękujemy za to, że każdego dnia odwiedzasz naszą stronę!

 

Pamiętaj, że osoby, które wykażą się największą aktywnością w tym najkrótszym miesiącu w roku, otrzymają od nas upominki w postaci zestawów kosmetyków nagrodzonych w Plebiscycie Diamenty Beauty 2019. Zatem jest o co walczyć! Czekamy na Twoje cenne porady w postaci komentarzy pod artykułami na naszej stronie.

 

Jakie atrakcje aktualnie czekają na Ciebie na TrustedCosmetics.pl:

 

Dlaczego warto zbierać punkty zgodnie z naszą TrustedPunktacją?

Ponieważ każdy zdobyty punkt zbliża Cię do otrzymania Tytułu TrustedBlogerki oraz zwiększa Twoją możliwość otrzymywania TrustedBoxa, czyli pudełka po brzegi wypełnionego kosmetykami!

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa oraz dodatkowych upominków TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

Pamiętaj, że z niecierpliwością czekamy na opinię, recenzję każdego kosmetyku, który do Ciebie wysyłamy (za każdą recenzję przyznajemy punkty — tylko istotne jest to, aby je do nas przesyłać w mailu)!

Uwaga! Jeśli uważasz, że w Twojej punktacji coś się nie zgadza, prosimy o kontakt mailowy. Być może to nasza pomyłka, którą chętnie naprawimy!

 

Najwięcej punktów w styczniu 2019 zdobyły:

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Pierwszymi osobami, które nagradzamy w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • 51 komentarzy Anszpi
 • 46 komentarzy Beata Kop
 • 46 komentarzy Jowita
 • 36 komentarzy Aneczka

 

Droga Testerko, pamiętaj, aby podesłać do nas mailem recenzje lub linki do recenzji kosmetyków, które od nas otrzymałaś. W ten sposób będziemy mogli przyznać Ci kolejne punkty, a Ty będziesz mogła wznieść się na wyższy poziom w naszym Rankingu i tym samym otrzymać kolejne kosmetyki za darmo.

Gratulujemy! I prosimy o przesłanie mailem adresów do wysyłki kosmetycznych niespodzianek w nagrodę za styczniową aktywność!

A na którym miejscu w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek Ty się znalazłaś? Sprawdź Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Czekamy na Twoją aktywność na naszej stronie w lutym 2019. Przygotowaliśmy aż 15 dodatkowych zestawów kosmetyków! W każdym miesiącu kalendarzowym spośród wszystkich osób, które pozostawią łącznie minimum 35 komentarzy na naszej stronie, wybierzemy 15 osób, które nagrodzimy upominkami w postaci zestawów kosmetyków.

 

 

Teraz masz możliwość poznawania nowości kosmetycznych, a także jeszcze zupełnie nieznanych preparatów kosmetycznych w naszym kraju. Poznaj nas, odwiedzaj, zapraszaj innych… dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych, korzystaj z konkursów, akcji testowania kosmetyków i otrzymuj przesyłki kosmetyczne.

Dołącz do Klubu Testerek Kosmetyków TrustedCosmetics.pl, otrzymuj kosmetyki do testowania i zapraszaj innych do poznawania i testowania kosmetyków.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

2 testy w Klubie Testerek Kosmetycznych Przebarwienia i plamy posłoneczne? II testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Przebarwienia i plamy posłoneczne? II testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Z urlopu, poza przyjemnymi wspomnieniami i opalenizną, przywiozłaś także piegi, przebarwienia i plamy posłoneczne? Zima to doskonały moment, aby się ich pozbyć! A my mamy na to skuteczny sposób!  …

Więcej
Pierwsze testy w Klubie Testerek Kosmetycznych Kosmetyki Hydra Plants marki Herla – pierwsze testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kosmetyki Hydra Plants marki Herla – pierwsze testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Zimą często cera staje się szara, matowa, sucha. Zdecydowanie wymaga odżywienia, regeneracji i nawilżenia. Podczas wakacji była poddawana różnorodnym czynnikom, które wpłynęły na pogorszenie jej kondycji. Promieniowanie słoneczne, morska i…

Więcej

32 komentarze na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019

 1. Super że istnieją takie portale,szkoda że ja dopiero nie dawno natrafiłam na niego.Uwielbiam kosmetyki jak chyba każda kobieta.Testuję je i zawsze piszę rzetelne opisuję.Będę chciała dorównać koleżanka i zdobywać nagrody.Pozdrawiam

 2. Cieszę się z wyróżnienia, będę do Was zaglądać szkoda jednak że dużo mniej jest nowych wpisów niż dawniej.

  Wiadomość z adresem wysłana 🙂

 3. Cóż, podjęcie nowej pracy i cały styczeń (oraz pierwszy tydzień lutego) na szkoleniu na drugim końcu Polski nie sprzyjało udzielaniu się na stronach portalu 🙂

   1. Nie do końca jest to "praca marzeń", ale jestem zadowolona 🙂 Na pewno nie zapomnę, tylko ten pierwszy okres nie daje mi zbyt dużo wolnego czasu 🙂 Nadgonię aktywność 🙂

 4. Bardzo się cieszę, że udało mi się zostać wyroznioną w takim rankingu 🙂 dziękuję i niebawem podeślę adres. Rywalek całkiem sporo, więc w lutym również zamierzam powalczyć, hehe 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.