Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – październik 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – październik 2019

Ambasadorki TrustedCosmetics.pl każdego dnia chętnie dzielą się swoją wiedzą. Podpowiadają, które kosmetyki się u nich sprawdziły, a które są kosmetycznymi bublami. Doradzają sobie wzajemnie jak pielęgnować skórę i włosy oraz dobierać perfumy czy kosmetyki do makijażu. A my w każdym miesiącu nagradzamy je kosmetycznymi upominkami. Do kogo tym razem trafią upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych oraz wyjątkowe TrustedBoxy?

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

Podsumowanie październikowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

Największą liczbę punktów w październiku 2019 zdobyły:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 

Klub Testerek Kosmetycznych

Każda kobieta może dołączyć do Klubu Testerek Kosmetycznych. Dzięki temu w łatwy sposób, bez żadnych skomplikowanych rejestracji i nawet jeśli nie jesteś blogerką kosmetyczną, możesz otrzymywać od nas darmowe kosmetyki do testowania. Wystarczy jedynie Twoja aktywność na naszej stronie. W każdym miesiącu rozdajemy 15 upominków za najciekawsze komentarze na naszej stronie. Chcesz otrzymać kosmetyki za darmo? Podziel się swoimi poradami pielęgnacyjnymi oraz opiniami o kosmetykach z innymi czytelniczkami TrustedCosmetics.pl w komentarzach na naszej stronie i w social mediach.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy upominkami w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • WhiteAngel
 • Marta H.
 • liska
 • Magdalena Ś.
 • Viki
 • Saritka
 • Beata P.
 • Kobieta roku
 • Różyczka
 • Aneczka
 • Joanna
 • Koliberek
 • Marta B.

 

Mieliśmy przygotowanych 15 upominków, ale tylko 13 Ambasadorek spełniło warunek i pozostawiło odpowiednią ilość komentarzy. Pamiętaj, że dla nas ważne jest, aby były to pomocne dla innych czytelniczek wypowiedzi. Prosimy o niepozostawianie komentarzy bez żadnego sensu oraz aby nie nabijać komentarzy przez pozostawianie 3 wypowiedzi pod jednym artykułem – my to widzimy i takie rzeczy nie przechodzą.

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

W jaki sposób zbierać punkty?

Możesz podsyłać artykuły do publikacji. Każdy artykuł przed publikacją jest wnikliwie sprawdzany. Nie akceptujemy artykułów pisanych w pośpiechu, zbyt krótkich itp. TrustedGwiazdeczki przyznajemy także za wypowiedzi na portalu. A najciekawsze komentarze w każdym miesiącu nagradzamy upominkiem w postaci jednego z przedstawionych wcześniej kosmetyków. Można zgłaszać perfumy do bazy perfum i oceniać te, które już zostały do niej dodane. Punktację przyznajemy także za polecanie nas i oznaczanie w mediach społecznościowych. W październiku 2019 rozdałyśmy aż 3660 punktów naszym Ambasadorkom.

Przypominamy także, że warto posyłać mailem recenzje lub linki do recenzji kosmetyków, które od nas otrzymaliście oraz brać udział w konkursach i różnego rodzaju aktywnościach, które organizujemy. To samo tyczy się informacji o nas udostępnionych w social mediach i na blogach. Już wkrótce przyznamy Tytuł TrustedBlogerki i TrustedCzytelniczki 2019. Jest jeszcze trochę czasu, by nazbierać punkty! A zatem do dzieła!

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

A co powiesz na kolejne wyzwanie urodowe?

Mamy taki pomysł, aby jeszcze przed świętami zaprosić nasze Czytelniczki do udziału w kolejnym wyzwaniu urodowym. Chętnie poznamy Twoją opinię na ten temat. Weźmiesz udział w takiej akcji? A może masz własny pomysł na zadanie w takim wyzwaniu?

 

zostań ambasadorką kosmetyczną

 

Masz ochotę otrzymywać od nas kosmetyczne upominki? Dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych i zostań Ambasadorką TrustedCosmetics.pl. Z niecierpliwością czekamy na Twoje wypowiedzi na naszej stronie.

 

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

34 komentarze na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – październik 2019


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.