Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – październik 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – październik 2019

Ambasadorki TrustedCosmetics.pl każdego dnia chętnie dzielą się swoją wiedzą. Podpowiadają, które kosmetyki się u nich sprawdziły, a które są kosmetycznymi bublami. Doradzają sobie wzajemnie jak pielęgnować skórę i włosy oraz dobierać perfumy czy kosmetyki do makijażu. A my w każdym miesiącu nagradzamy je kosmetycznymi upominkami. Do kogo tym razem trafią upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych oraz wyjątkowe TrustedBoxy?

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

Podsumowanie październikowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

Największą liczbę punktów w październiku 2019 zdobyły:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 

Klub Testerek Kosmetycznych

Każda kobieta może dołączyć do Klubu Testerek Kosmetycznych. Dzięki temu w łatwy sposób, bez żadnych skomplikowanych rejestracji i nawet jeśli nie jesteś blogerką kosmetyczną, możesz otrzymywać od nas darmowe kosmetyki do testowania. Wystarczy jedynie Twoja aktywność na naszej stronie. W każdym miesiącu rozdajemy 15 upominków za najciekawsze komentarze na naszej stronie. Chcesz otrzymać kosmetyki za darmo? Podziel się swoimi poradami pielęgnacyjnymi oraz opiniami o kosmetykach z innymi czytelniczkami TrustedCosmetics.pl w komentarzach na naszej stronie i w social mediach.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy upominkami w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • WhiteAngel
 • Marta H.
 • liska
 • Magdalena Ś.
 • Viki
 • Saritka
 • Beata P.
 • Kobieta roku
 • Różyczka
 • Aneczka
 • Joanna
 • Koliberek
 • Marta B.

 

Mieliśmy przygotowanych 15 upominków, ale tylko 13 Ambasadorek spełniło warunek i pozostawiło odpowiednią ilość komentarzy. Pamiętaj, że dla nas ważne jest, aby były to pomocne dla innych czytelniczek wypowiedzi. Prosimy o niepozostawianie komentarzy bez żadnego sensu oraz aby nie nabijać komentarzy przez pozostawianie 3 wypowiedzi pod jednym artykułem – my to widzimy i takie rzeczy nie przechodzą.

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

W jaki sposób zbierać punkty?

Możesz podsyłać artykuły do publikacji. Każdy artykuł przed publikacją jest wnikliwie sprawdzany. Nie akceptujemy artykułów pisanych w pośpiechu, zbyt krótkich itp. TrustedGwiazdeczki przyznajemy także za wypowiedzi na portalu. A najciekawsze komentarze w każdym miesiącu nagradzamy upominkiem w postaci jednego z przedstawionych wcześniej kosmetyków. Można zgłaszać perfumy do bazy perfum i oceniać te, które już zostały do niej dodane. Punktację przyznajemy także za polecanie nas i oznaczanie w mediach społecznościowych. W październiku 2019 rozdałyśmy aż 3660 punktów naszym Ambasadorkom.

Przypominamy także, że warto posyłać mailem recenzje lub linki do recenzji kosmetyków, które od nas otrzymaliście oraz brać udział w konkursach i różnego rodzaju aktywnościach, które organizujemy. To samo tyczy się informacji o nas udostępnionych w social mediach i na blogach. Już wkrótce przyznamy Tytuł TrustedBlogerki i TrustedCzytelniczki 2019. Jest jeszcze trochę czasu, by nazbierać punkty! A zatem do dzieła!

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

A co powiesz na kolejne wyzwanie urodowe?

Mamy taki pomysł, aby jeszcze przed świętami zaprosić nasze Czytelniczki do udziału w kolejnym wyzwaniu urodowym. Chętnie poznamy Twoją opinię na ten temat. Weźmiesz udział w takiej akcji? A może masz własny pomysł na zadanie w takim wyzwaniu?

 

zostań ambasadorką kosmetyczną

 

Masz ochotę otrzymywać od nas kosmetyczne upominki? Dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych i zostań Ambasadorką TrustedCosmetics.pl. Z niecierpliwością czekamy na Twoje wypowiedzi na naszej stronie.

 

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek zawiesza działalność do odwołania! Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

34 komentarze na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – październik 2019


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.