Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2020

Ambasadorki TrustedCosmetics.pl każdego dnia dzielą się opiniami o poznanych kosmetykach, testują i recenzują otrzymane od nas nowości kosmetyczne czy dodają perfumy do naszej Bazy Polecanych Perfum. Ale to nie jedyna droga, by dołączyć do naszego Klubu Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, bo możliwości jest mnóstwo! W marcu 2020 naszym Ambasadorkom rozdałyśmy prawie 10 tysięcy punktów. Do kogo tym razem trafią kosmetyczne upominki?

 

 

Jak dołączyć do grona Ambasadorek TrustedCosmetics.pl?

Wystarczy wykazać się aktywnością na łamach portalu zgodnie z punktacją. Czyli aktywnie uczestniczyć w życiu portalu poprzez pozostawianie sensownych wypowiedzi, ocenianie perfum w naszej bazie czy pisanie artykułów i dzielenie się cenną wiedzą oraz nowinkami z pozostałymi czytelniczkami TrustedCosmetics.pl.

 

Punkty Ujemne za przesyłanie treści kopiowanych w Internecie

W związku z tym, że wiele Czytelniczek nie potrafi czytać ze zrozumieniem oraz nie przestrzega prawa i kradnie treści online, które następnie przesyła nam do publikacji, wprowadzamy Punkty Ujemne za przesyłanie treści kopiowanych z Internetu, które najczęściej pojawiają się w artykułach i zgłoszeniach do bazy perfum:

 • -10000 punktów za przesłanie artykułu do publikacji z treścią kradzioną w internecie (choćby to było 1 zdanie)
 • -5000 punktów za zgłoszenie perfum do bazy perfum z treścią kradzioną w internecie (choćby to było 1 zdanie)

Jeszcze raz prosimy nie przesyłać do nas treści kradzionych (to karalny proceder), bo wszystko przed publikacją sprawdzamy. Zaoszczędzicie sobie wstydu, a nam pracy.

 

Najaktywniejsze TrustedCzytelniczki marca 2020

Zgodnie z naszą tradycją dla 6 TrustedCzytelniczek, które w poprzednim miesiącu zebrały największą liczbę punktów, przygotowaliśmy TrustedBoxy.

Najwięcej punktów w marcu 2020 zdobyły:

 • 1946 punktów zebrała Daria,
 • 1622 punktów zebrała WhiteAngel,
 • 1292 punktów zebrała Magdalena Perfumovelove,
 • 1172 punktów zebrała Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com/,
 • 1122 punktów zebrała Anna,
 • 1082 punktów zebrała Marta H.

 

Gratulujemy! UWAGA! W trosce o bezpieczeństwo naszych czytelniczek w podjęliśmy decyzję, aby w tym miesiącu nie wysyłać TrustedBoxów. Mamy nadzieję, że uda nam się je wysłać w maju, kiedy ryzyko epidemii (szczególnie w naszym mieście) będzie zdecydowanie mniejsze.

A na którym miejscu w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek Ty się znalazłaś? Sprawdź Ranking Ambasadorek TrustedCosmetics.pl!

Uwaga! Jeśli uważasz, że w Twojej punktacji coś się nie zgadza, prosimy o kontakt mailowy. Być może to nasza pomyłka, którą chętnie naprawimy!

 

Jak co miesiąc otrzymywać kosmetyki od Klubu Testerek Kosmetycznych TrustedCosmetics.pl?

Aby otrzymać od nas wyjątkowe i niezwykłe – unikalne TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne wypełnione niesamowitą zawartością wykonaj poniższe zadania:

1. Zbierz minimum 500 punktów zgodnie z PUNKTACJĄ W KLUBIE TESTEREK KOSMETYCZNYCH w miesiącu kalendarzowym.
2. Bądź aktywna w naszych social mediach.
3. Pozostaw co najmniej 15 pomocnych dla innych i wartościowych komentarzy pod artykułami na portalu TrustedCosmetics.pl
4. Do 5 dnia miesiąca kalendarzowego prześlij do nas w jednym mailu raport z działalności za poprzedni miesiąc kalendarzowy. (Przykład: do 5 lutego 2020 prześlij do nas raport z działalności w styczniu 2020 – wykaż wszystkie działania).

Dopiero spełnienie 4 powyższych punktów uprawnia Cię do odebrania jednego z 6 unikalnych TrustedBoxów. W każdym miesiącu mamy ich do rozdania limitowaną ilość – jedynie 6 sztuk!

 

Dlaczego warto zbierać punkty zgodnie z naszą TrustedPunktacją?

Ponieważ każdy zdobyty punkt zwiększa Twoją możliwość otrzymywania TrustedBoxa, czyli pudełka po brzegi wypełnionego kosmetykami!

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa oraz dodatkowych upominków TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2020

 

Teraz masz możliwość poznawania nowości kosmetycznych, a także jeszcze zupełnie nieznanych preparatów kosmetycznych w naszym kraju. Poznaj nas, odwiedzaj, zapraszaj innych… dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych, korzystaj z konkursów, akcji testowania kosmetyków i otrzymuj przesyłki kosmetyczne.

 

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aktywność!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

15 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2020

 1. Kiedy nagrodzone osoby mogą spodziewać się paczuszek z nagrodami ? Rząd poluźnił obostrzenia, 4 maja otwierane są nawet centra handlowe i hotele. Poczta działa prawie normalnie, a paczkomaty 24/7 – najbezpieczniejsza forma wysyłki. Wirus na kartonie funkcjonuje do 24 godz – później traci możliwości adaptacji. Wszyscy otrzymujemy każdego tygodnia jakieś przesyłki – możemy też otrzymać nagrody od portalu… 🙂

 2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie, zgłaszam jedynie, że w ogólnym Rankingu TrustedBlogerek 2020 nie zostały mi dodane punkty z marca 2020 🙂

   1. U mnie ta sama sytuacja. Nie ma punktów za poprzednie miesiące, jest tylko za te marcowe 🙂 ups! Zdarza się :)) wesołych świąt 🙂

 3. "W trosce o bezpieczeństwo naszych czytelniczek w podjęliśmy decyzję, aby w tym miesiącu nie wysyłać TrustedBoxów. "… (?) To trochę dziwne stanowisko. Ja odbieram przesyłki kurierskie, kurierzy zostawiają je na progu, ja je dezynfekuję na zewnątrz i znoszę na 3-4 dni na "kwarantannę" do piwnicy. Nie widzę tu możliwości do zwiększania ryzyka "roznoszenia epidemii". Do mojego bloku firmy kurierskie dostarczają przesyłki codzienne i zawsze odbywa się to bezpiecznie. Szkoda, że Redakcja wstrzymuje wysyłki prezentów, bo byłaby to miła odmiana na tle dzisiejszych problemów.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.