Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

W marcu 2019 rozdaliśmy prawie 3 tysiące punktów naszym Czytelniczkom i Ambasadorkom. Otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń perfum oraz mnóstwo opinii o zapachach. To był niezwykle pracowity miesiąc. Mamy nadzieję, że miałaś okazję przeczytać u nas ostatnio o jakiejś nowej marce kosmetycznej!

 

Odbyło się kilka interesujących premier kosmetycznych i prezentacji kosmetyków, w których chętnie wzięliśmy udział. A wszystko po to, aby dostarczać Wam najświeższych informacji kosmetycznych i newsów urodowych.

Kto był najaktywniejszy w marcu na łamach TrustedCosmetics.pl? Najwięcej punktów w marcu 2019 zdobyły:

Gratulujemy! To do Was wkrótce wyślemy nasze kultowe TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • 128 komentarzy Magdalena
 • 103 komentarze Viki
 • 98 komentarzy Kinga
 • 86 komentarzy Aneczka
 • 85 komentarzy Haniulaooo
 • 68 komentarzy Agnieszka
 • 63 komentarze Joanna
 • 60 komentarzy Jowita
 • 57 komentarzy JoannaGiovanna
 • 50 komentarzy Beata Kop
 • 39 komentarzy Joanna
 • 38 komentarzy Anszpi
 • 36 komentarzy Joanna
 • 35 komentarzy Ewelina

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

A Ty, na którym miejscu w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek się znajdujesz?

Mamy nadzieję, że marzec przyniesie kolejne punkty i sprawi, że zacznie się wyścig o miejsce w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek — sprawdź, które miejsce aktualnie zajmujesz! Pamiętaj, że możesz do niego dołączyć w każdej chwili, wystarczy zbierać punkty zgodnie z naszą punktacją! Nie trzeba się nigdzie logować, wystarczy aktywność na naszej stronie!

Zachęcamy do lektury wybranych artykułów:

Przypominamy!

– Nie musisz posiadać bloga, by testować kosmetyki i gadżety na naszym portalu!
– Lubimy czytać Twoje komentarze!
– Czekamy na Twoje zgłoszenia perfum oraz opinie o tych zapachach, które już znajdują się w naszej bazie.
– Już wkrótce kolejna akcja testowania w Klubie Testerek Kosmetycznych!

 

podsumowanie aktywności ambasadorek

 

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Pamiętaj, że nieustannie czekamy na Twoje cenne porady i opinie, czyli wypowiedzi w komentarzach pod artykułami. A może jest coś, o czym chętnie dowiedziałabyś się więcej? Bardziej lubisz czytać o nowościach kosmetycznych czy poradach urodowych?

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Szukamy testerek perfum Zapachy Saphir. Poszukujemy testerek. IV kampania w Klubie Testerek Kosmetycznych

Zapachy Saphir. Poszukujemy testerek. IV kampania w Klubie Testerek Kosmetycznych

Zapraszamy do kolejnej kampanii w Klubie Testerek Kosmetycznych. Tym razem mamy do rozdania zapachy marki Saphir. Poznaj i przetestuj zapach i podziel się z nami swoją opinią o nim. Najlepsza…

Więcej
Szukamy kolejnych testerek kosmetyków! Kosmetyki do włosów z olejem arganowym Isana Professional. III testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kosmetyki do włosów z olejem arganowym Isana Professional. III testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Zapraszamy do trzecich testów w Klubie Testerek Kosmetycznych. Tym razem mamy do rozdania kosmetyki do włosów z olejem arganowym marki Isana Professional. Poznaj i przetestuj kosmetyk i podziel się z…

Więcej

70 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

  1. Też go nie mam za wiele i też zastanawiam się, skąd dziewczyny go mają. Jak wracam z pracy to nic mi sie nie chce, a juz na pewno nie siedzieć przed komputerem.

   1. Ja mam dokładnie tak samo z tym, że siedze w domu i zajmuje się dzieckiem. Niby znajdzie się trochę wolnego czasu, ale nie na tyle żeby siedzieć tutaj cały dzień.

   2. Dokładnie tak. Ja jak wracam z pracy to mam inne obowiązki w domu,bo nikt za mnie tego nie zrobi,a teraz, w lato to jeszcze mniej będzie czasu. I niestety mało czasu na rozrywkę w internecie,a szkoda.

 1. Muszę się bardziej postarać. A mam jeszcze pytanko czy komentarze typu gratuluję też się liczą? Bo chyba zacznę liczyć swoje komentarze żeby znowu mi jednego nie braklo😁


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.