Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

W marcu 2019 rozdaliśmy prawie 3 tysiące punktów naszym Czytelniczkom i Ambasadorkom. Otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń perfum oraz mnóstwo opinii o zapachach. To był niezwykle pracowity miesiąc. Mamy nadzieję, że miałaś okazję przeczytać u nas ostatnio o jakiejś nowej marce kosmetycznej!

 

Odbyło się kilka interesujących premier kosmetycznych i prezentacji kosmetyków, w których chętnie wzięliśmy udział. A wszystko po to, aby dostarczać Wam najświeższych informacji kosmetycznych i newsów urodowych.

Kto był najaktywniejszy w marcu na łamach TrustedCosmetics.pl? Najwięcej punktów w marcu 2019 zdobyły:

Gratulujemy! To do Was wkrótce wyślemy nasze kultowe TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • 128 komentarzy Magdalena
 • 103 komentarze Viki
 • 98 komentarzy Kinga
 • 86 komentarzy Aneczka
 • 85 komentarzy Haniulaooo
 • 68 komentarzy Agnieszka
 • 63 komentarze Joanna
 • 60 komentarzy Jowita
 • 57 komentarzy JoannaGiovanna
 • 50 komentarzy Beata Kop
 • 39 komentarzy Joanna
 • 38 komentarzy Anszpi
 • 36 komentarzy Joanna
 • 35 komentarzy Ewelina

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

A Ty, na którym miejscu w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek się znajdujesz?

Mamy nadzieję, że marzec przyniesie kolejne punkty i sprawi, że zacznie się wyścig o miejsce w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek — sprawdź, które miejsce aktualnie zajmujesz! Pamiętaj, że możesz do niego dołączyć w każdej chwili, wystarczy zbierać punkty zgodnie z naszą punktacją! Nie trzeba się nigdzie logować, wystarczy aktywność na naszej stronie!

Zachęcamy do lektury wybranych artykułów:

Przypominamy!

– Nie musisz posiadać bloga, by testować kosmetyki i gadżety na naszym portalu!
– Lubimy czytać Twoje komentarze!
– Czekamy na Twoje zgłoszenia perfum oraz opinie o tych zapachach, które już znajdują się w naszej bazie.
– Już wkrótce kolejna akcja testowania w Klubie Testerek Kosmetycznych!

 

podsumowanie aktywności ambasadorek

 

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Pamiętaj, że nieustannie czekamy na Twoje cenne porady i opinie, czyli wypowiedzi w komentarzach pod artykułami. A może jest coś, o czym chętnie dowiedziałabyś się więcej? Bardziej lubisz czytać o nowościach kosmetycznych czy poradach urodowych?

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek zawiesza działalność do odwołania! Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

86 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

 1. Moja paczuszka już jest, zawieruszyla się na poczcie 🙂 Jeszcze raz bardzo dziękuję i zabieram się za testowanie 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.