Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

Kobiety każdego dnia poszukują w internecie opinii o kosmetykach oraz porad dotyczących pielęgnacji skóry i włosów, a także doboru odpowiednich perfum, czy chociażby pomysłów na świąteczne prezenty. Portal TrustedCosmetics.pl skupia wokół siebie pasjonatki branży beauty, które lubią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Jak i dlaczego warto zostać ambasadorką TrustedCosmetics.pl?

 

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach. Czyli tak w skrócie zbieramy TrustedPunkty zgodnie z przygotowaną punktacją.

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Podsumowanie listopadowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

Jak wyglądała ich listopadowa aktywność i do kogo tym razem wyślemy TrustedBoxy? W naszym rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek ciągle przybywają nowe osoby, co bardzo nas cieszy! W listopadzie 2019 rozdałyśmy aż 6180 punktów za aktywność, a prawie 1/3 z nich trafiła do najaktywniejszej czytelniczki tego miesiąca!

Największą liczbę punktów w listopadzie 2019 zdobyły:

 • 1955 punktów zebrała Beata
 • 860 punktów zebrała WhiteAngel
 • 795 punktów zebrała Magdalena Perfumovelove
 • 595 punktów zebrała Joanna ,autorka bloga http://lubietestowac.blogspot.com
 • 525 punktów zebrała Anna

 

Jesteśmy pod wrażeniem! Coraz więcej czytelniczek każdego dnia zaskakuje nas swoją aktywnością. Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek! A już za miesiąc sprawdzimy, kto otrzyma Tytuł Czytelniczki Roku 2019 i w nagrodę otrzyma spory zapas kosmetyków.

 

Jak zwiększyć liczbę punktów i zostać najaktywniejszą ambasadorką miesiąca na TrustedCosmetics.pl?

Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo maili, w których odpowiadamy, jak zostać ambasadorką naszego portalu. Nie musisz się nigdzie rejestrować – na naszej stronie nie ma logowania! Wystarczy Twoja aktywność, czyli:

 • 200 punktów za publikację zaproszenia w social mediach do wzięcia udziału w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne (można opublikować więcej niż jedno takie zaproszenie)
 • 200 punktów za wykonanie 1 zadania w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne;
 • 100 punktów za przesłanie autorskiego, wcześniej niepublikowanego artykułu do publikacji;
 • 50 punktów za pozostawienie największej liczby komentarzy w danym miesiącu kalendarzowym na stronie;
 • 30 punktów za recenzję kosmetyku, który od nas otrzymałaś;
 • 20 punktów przesłanie linków do publikacji o naszym portalu;
 • 15 punktów można zdobyć za dodanie perfum do Bazy Perfum;
 • 5 punktów za każdy komentarz w social mediach;
 • 5 punktów za ocen perfum, które znalazły się w bazie perfum.

 

Prześlij raport z aktywności mailem pod koniec miesiąca!

Wiele osób zapomina o ostatnim kroku, czyli o przesłaniu do nas raportu z działań wykonanych w czasie danego miesiąca kalendarzowego. A wystarczy wysłać zbiorczo w jednym mailu pod koniec miesiąca wypisane wszystkie aktywności, czyli liczbę komentarzy na naszym FB i Instagramie, liczbę opublikowanych recenzji i udostępnień itp. Bez takiego maila podsumowującego od Ciebie możemy czegoś nie dostrzec, dlatego do tej pory nasze TrustedBoxy i upominki zgarniają najaktywniejsze osoby, które pamiętają o przesyłaniu comiesięcznego raportu.

 

Klub Testerek Kosmetycznych – jak dołączyć?

Każda kobieta może dołączyć do Klubu Testerek Kosmetycznych. Dzięki temu w łatwy sposób, bez żadnych skomplikowanych rejestracji i nawet jeśli nie jesteś blogerką kosmetyczną, możesz otrzymywać od nas darmowe kosmetyki do testowania. Wystarczy jedynie Twoja aktywność na naszej stronie. W każdym miesiącu rozdajemy 15 upominków za najciekawsze komentarze na naszej stronie. Chcesz otrzymać kosmetyki za darmo? Podziel się swoimi poradami pielęgnacyjnymi oraz opiniami o kosmetykach z innymi czytelniczkami TrustedCosmetics.pl w komentarzach na naszej stronie i w social mediach.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy upominkami w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • WhiteAngel
 • Beata
 • Marta
 • Aneczka
 • Daria
 • Joanna
 • Różyczka
 • Viki
 • Kobieta roku
 • liska
 • Dorota
 • Koliberek
 • Kornela

 

Mieliśmy przygotowanych 15 upominków, ale tylko 13 Ambasadorek spełniło warunek i pozostawiło odpowiednią ilość komentarzy. Pamiętaj, że dla nas ważne jest, aby były to pomocne dla innych czytelniczek wypowiedzi. Prosimy o niepozostawianie komentarzy bez żadnego sensu oraz aby nie nabijać komentarzy przez pozostawianie 3 wypowiedzi pod jednym artykułem – my to widzimy i takie rzeczy nie przechodzą.

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

Weź udział w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne – zdobądź dodatkowe punkty i upominki!

Nie zapomnij pozostawić linków do wykonanych zadań pod artykułami tematycznymi naszego wyzwania! To doskonała możliwość, by zgarnąć po 200 punktów za wykonanie każdego zadania oraz za zaproszenie do udziału w zabawie swoich znajomych. Biorąc udział w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne zwiększasz swoją możliwość, by otrzymać od nas dodatkowe upominki kosmetyczne. Spośród osób biorących udział w wyzwaniu, wybierzemy 10, które nagrodzimy TrustedBoxami.

 

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

 

PS. Gdyby Twoim zdaniem punktacja się nie zgadzała, to prosimy o podesłanie raportu mailem, a wszystko wyjaśnimy :). Jeśli brakuje punktów, to zawsze chętnie je uzupełnimy.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek zawiesza działalność do odwołania! Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

36 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

 1. Wnioskuję za modyfikacją punktacji od stycznia 2020. Też jestem za nagradzaniem aktywności, ale mającej jakikolwiek sens merytoryczny. Przyznawanie po 5 pkt za komentarze na fb w stylu : "Ale super.", "Wezmę udział.", "Super artykuł", "Dzień dobry" itp itd jest nieco dziwne. 15 min bełkotu i już jest 100 pkt. (!) Kilka osób obrało sobie taki sposób zdobywania punktów i góruje nad innymi nie wnosząc najmniejszego wkładu w rozwój tego portalu. Przecież to demotywuje inne użytkowniczki tych stron.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.