Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

Kobiety każdego dnia poszukują w internecie opinii o kosmetykach oraz porad dotyczących pielęgnacji skóry i włosów, a także doboru odpowiednich perfum, czy chociażby pomysłów na świąteczne prezenty. Portal TrustedCosmetics.pl skupia wokół siebie pasjonatki branży beauty, które lubią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Jak i dlaczego warto zostać ambasadorką TrustedCosmetics.pl?

 

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach. Czyli tak w skrócie zbieramy TrustedPunkty zgodnie z przygotowaną punktacją.

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Podsumowanie listopadowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

Jak wyglądała ich listopadowa aktywność i do kogo tym razem wyślemy TrustedBoxy? W naszym rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek ciągle przybywają nowe osoby, co bardzo nas cieszy! W listopadzie 2019 rozdałyśmy aż 6180 punktów za aktywność, a prawie 1/3 z nich trafiła do najaktywniejszej czytelniczki tego miesiąca!

Największą liczbę punktów w listopadzie 2019 zdobyły:

 • 1955 punktów zebrała Beata
 • 860 punktów zebrała WhiteAngel
 • 795 punktów zebrała Magdalena Perfumovelove
 • 595 punktów zebrała Joanna ,autorka bloga http://lubietestowac.blogspot.com
 • 525 punktów zebrała Anna

 

Jesteśmy pod wrażeniem! Coraz więcej czytelniczek każdego dnia zaskakuje nas swoją aktywnością. Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek! A już za miesiąc sprawdzimy, kto otrzyma Tytuł Czytelniczki Roku 2019 i w nagrodę otrzyma spory zapas kosmetyków.

 

Jak zwiększyć liczbę punktów i zostać najaktywniejszą ambasadorką miesiąca na TrustedCosmetics.pl?

Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo maili, w których odpowiadamy, jak zostać ambasadorką naszego portalu. Nie musisz się nigdzie rejestrować – na naszej stronie nie ma logowania! Wystarczy Twoja aktywność, czyli:

 • 200 punktów za publikację zaproszenia w social mediach do wzięcia udziału w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne (można opublikować więcej niż jedno takie zaproszenie)
 • 200 punktów za wykonanie 1 zadania w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne;
 • 100 punktów za przesłanie autorskiego, wcześniej niepublikowanego artykułu do publikacji;
 • 50 punktów za pozostawienie największej liczby komentarzy w danym miesiącu kalendarzowym na stronie;
 • 30 punktów za recenzję kosmetyku, który od nas otrzymałaś;
 • 20 punktów przesłanie linków do publikacji o naszym portalu;
 • 15 punktów można zdobyć za dodanie perfum do Bazy Perfum;
 • 5 punktów za każdy komentarz w social mediach;
 • 5 punktów za ocen perfum, które znalazły się w bazie perfum.

 

Prześlij raport z aktywności mailem pod koniec miesiąca!

Wiele osób zapomina o ostatnim kroku, czyli o przesłaniu do nas raportu z działań wykonanych w czasie danego miesiąca kalendarzowego. A wystarczy wysłać zbiorczo w jednym mailu pod koniec miesiąca wypisane wszystkie aktywności, czyli liczbę komentarzy na naszym FB i Instagramie, liczbę opublikowanych recenzji i udostępnień itp. Bez takiego maila podsumowującego od Ciebie możemy czegoś nie dostrzec, dlatego do tej pory nasze TrustedBoxy i upominki zgarniają najaktywniejsze osoby, które pamiętają o przesyłaniu comiesięcznego raportu.

 

Klub Testerek Kosmetycznych – jak dołączyć?

Każda kobieta może dołączyć do Klubu Testerek Kosmetycznych. Dzięki temu w łatwy sposób, bez żadnych skomplikowanych rejestracji i nawet jeśli nie jesteś blogerką kosmetyczną, możesz otrzymywać od nas darmowe kosmetyki do testowania. Wystarczy jedynie Twoja aktywność na naszej stronie. W każdym miesiącu rozdajemy 15 upominków za najciekawsze komentarze na naszej stronie. Chcesz otrzymać kosmetyki za darmo? Podziel się swoimi poradami pielęgnacyjnymi oraz opiniami o kosmetykach z innymi czytelniczkami TrustedCosmetics.pl w komentarzach na naszej stronie i w social mediach.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy upominkami w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • WhiteAngel
 • Beata
 • Marta
 • Aneczka
 • Daria
 • Joanna
 • Różyczka
 • Viki
 • Kobieta roku
 • liska
 • Dorota
 • Koliberek
 • Kornela

 

Mieliśmy przygotowanych 15 upominków, ale tylko 13 Ambasadorek spełniło warunek i pozostawiło odpowiednią ilość komentarzy. Pamiętaj, że dla nas ważne jest, aby były to pomocne dla innych czytelniczek wypowiedzi. Prosimy o niepozostawianie komentarzy bez żadnego sensu oraz aby nie nabijać komentarzy przez pozostawianie 3 wypowiedzi pod jednym artykułem – my to widzimy i takie rzeczy nie przechodzą.

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

Weź udział w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne – zdobądź dodatkowe punkty i upominki!

Nie zapomnij pozostawić linków do wykonanych zadań pod artykułami tematycznymi naszego wyzwania! To doskonała możliwość, by zgarnąć po 200 punktów za wykonanie każdego zadania oraz za zaproszenie do udziału w zabawie swoich znajomych. Biorąc udział w wyzwaniu Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne zwiększasz swoją możliwość, by otrzymać od nas dodatkowe upominki kosmetyczne. Spośród osób biorących udział w wyzwaniu, wybierzemy 10, które nagrodzimy TrustedBoxami.

 

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

 

PS. Gdyby Twoim zdaniem punktacja się nie zgadzała, to prosimy o podesłanie raportu mailem, a wszystko wyjaśnimy :). Jeśli brakuje punktów, to zawsze chętnie je uzupełnimy.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

36 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – listopad 2019

 1. Wnioskuję za modyfikacją punktacji od stycznia 2020. Też jestem za nagradzaniem aktywności, ale mającej jakikolwiek sens merytoryczny. Przyznawanie po 5 pkt za komentarze na fb w stylu : "Ale super.", "Wezmę udział.", "Super artykuł", "Dzień dobry" itp itd jest nieco dziwne. 15 min bełkotu i już jest 100 pkt. (!) Kilka osób obrało sobie taki sposób zdobywania punktów i góruje nad innymi nie wnosząc najmniejszego wkładu w rozwój tego portalu. Przecież to demotywuje inne użytkowniczki tych stron.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.