Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki w postaci TrustedBoxów?

 

 

Najaktywniejsze TrustedCzytelniczki lipca 2020

Zgodnie z naszą tradycją dla 6 TrustedCzytelniczek, które w poprzednim miesiącu zebrały największą liczbę punktów, przygotowaliśmy TrustedBoxy. Jednak odpowiednią ilość punktów zebrało tylko 5 osób.

 

Najwięcej punktów w lipcu 2020 zdobyły:

  • 2863 punktów zdobyła Daria – bardzo dziękujemy za przygotowywane artykuły
  • 1673 punktów zdobyła Magdalena Perfumovelove
  • 1840 punktów zdobyła WhiteAngel
  • 1355 punktów zdobyła Anna
  • 937 punktów zdobyła Marta

 

Gratulujemy!

A na którym miejscu w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek Ty się znalazłaś? Sprawdź Ranking Ambasadorek TrustedCosmetics.pl!

Uwaga! Jeśli uważasz, że w Twojej punktacji coś się nie zgadza, prosimy o kontakt mailowy. Być może to nasza pomyłka, którą chętnie naprawimy!

 

 

Tak jak pisałyśmy tydzień temu, z przyczyn niezależnych od redakcji, musimy wstrzymać działalność Klubu Testerek Kosmetycznych aż do odwołania. Bardzo dziękujemy każdej osobie, za nawet najmniejsze działanie. Cieszymy się, że skupiamy wokół portalu TrustedCosmetics.pl tak niezwykłą społeczność osób zainteresowanych tematyką kosmetyków i urody. Powyższa decyzja nie wpłynie na codzienną pracę redakcji i już niebawem zaprosimy do udziału w konkursie lub testowaniu kosmetyków.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej
Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – czerwiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – czerwiec 2020

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla Ambasadorek Kosmetycznych TrustedCosmetics.pl przygotowane! Uwielbiamy obsypywać kosmetycznymi upominkami nasze Ambasadorki. Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki i w jaki sposób dołączyć…

Więcej

7 komentarzy na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

  1. Dziękuję 🙂
    Mimo że redakcja wstrzymała akcje to i tak z przyjemnością czytam przygotowane artykuły. To już chyba taka moja rutyna 🙂 powodzenia TrustedCosmetics!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.