Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2019

Jak Ci mijają wakacyjne miesiące? My jesteśmy już po urlopie. Pracujemy, by każdego prezentować najświeższe newsy o kosmetykach oraz ciekawostki z branży urodowej. Przed nami mała zmiana, dodatkowy upominek i jak zawsze, zapakowane z radością i uśmiechem TrustedBoxy, które powędrują do naszych ambasadorek!

 

 

Im więcej udzielasz się na portalu TrustedCosmetics.pl, tym więcej kosmetyków zyskujesz! Stworzyliśmy unikalny box kosmetyczny, który nie jest dostępny w sprzedaży. Powstał, by podziękować naszym Czytelniczkom za aktywność oraz odwiedzanie naszego portalu. TrustedBoxy wysyłamy około 10 każdego miesiąca, po podsumowaniu aktywności TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek. Do kogo wyślemy TrustedBoxy za aktywność w lipcu?

 

Podsumowanie lipcowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

 

NIESPODZIANKA — upominek za interesujące komentarze

Tym razem postanowiliśmy przyznać dodatkowy upominek dla czytelniczki Bogda – nie za ilość, ale za absolutne mistrzostwo w jakości pozostawianych komentarzy. Gratulujemy i czekamy na Twój adres do wysyłki upominku.

 

Największą liczbę punktów w lipcu 2019 zdobyły:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 

Klub Testerek Kosmetycznych – zmiany!

Ponieważ zauważamy, że pojawiają się komentarze bez sensu, jedynie celem nabicia ilości komentarzy postanowiliśmy delikatnie zmodyfikować zasady działania Klubu Testerek Kosmetycznych. A mianowicie od sierpnia 2019 będziemy wybierać 15 osób, które nagrodzimy upominkami kosmetycznymi. Nadal należy pozostawić minimum 35 komentarzy w danym miesiącu kalendarzowym, jednak komentarze powinny być sensowne i pomocne dla innych Czytelniczek i Czytelników. Zatem od sierpnia 2019 o przyznaniu upominków kosmetycznych w Klubie Testerek Kosmetycznych decyduje jakość pozostawionych komentarzy.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy upominkami w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • 299 komentarzy Beata
 • 293 komentarzy Aneczka
 • 213 komentarzy Dorota
 • 173 komentarzy Magdalena Perfumovelove
 • 172 komentarzy Kobieta roku
 • 168 komentarzy Joanna
 • 168 komentarzy Viki
 • 165 komentarzy Różyczka
 • 163 komentarzy Karolina
 • 163 komentarzy WhiteAngel
 • 154 komentarzy Feerie
 • 100 komentarzy Koliberek
 • 76 komentarzy Haniulaooo
 • 75 komentarzy Marta
 • 69 komentarzy Saritka

 

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

Jak być najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

szukamy ambasadorek portalu

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

53 komentarze na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2019

 1. Fajna opcja, że czytacie, co ludzie piszą, bo często jest to jak z komentarzami pod zdjęciami na portalach… 😀
  Podoba mi się też opcja z paczuszkami, że każda zawiera co innego. Duży plus 🙂

 2. Gratulacje dla wszystkich osób, które wygrały swoje pudełeczka z kosmetykami ☺️?mam nadzieję, że i mi się uda zdobyć swoje ??

     1. To troszkę niesprawiedliwe, bo wysłałam pierwszy raz adres odrazu po ogłoszeniu wyników za lipiec, a każda z pań otrzymała swoją nagrodę w tym miesiącu oprócz mnie. No ale trudno poczekam.

     2. Nie dotarł do nas (nigdzie go nie znaleźliśmy). Nie ma w tym nic niesprawiedliwego, bo upominek otrzymasz, tylko troszkę później. Po prostu jesteśmy aktualnie na urlopach. Wracamy 8 września i jak ogarniemy bieżące zaległości wyślemy przesyłki.

   1. Dziękuję Kochani!Mam nadzieję że kolejne miesiące będą dla mnie owocne!Wasze upominki bardzo mnie cieszą!

 3. Jestem zachwycona paczka niespodzianka od was! Peeling ryżowy z miodem od Bath bee jest obłędny! A peeling do ust jest świetny! Dziękuję! Jesteście niesamowite :*


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.