Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2019

Jak Ci mijają wakacyjne miesiące? My jesteśmy już po urlopie. Pracujemy, by każdego prezentować najświeższe newsy o kosmetykach oraz ciekawostki z branży urodowej. Przed nami mała zmiana, dodatkowy upominek i jak zawsze, zapakowane z radością i uśmiechem TrustedBoxy, które powędrują do naszych ambasadorek!

 

 

Im więcej udzielasz się na portalu TrustedCosmetics.pl, tym więcej kosmetyków zyskujesz! Stworzyliśmy unikalny box kosmetyczny, który nie jest dostępny w sprzedaży. Powstał, by podziękować naszym Czytelniczkom za aktywność oraz odwiedzanie naszego portalu. TrustedBoxy wysyłamy około 10 każdego miesiąca, po podsumowaniu aktywności TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek. Do kogo wyślemy TrustedBoxy za aktywność w lipcu?

 

Podsumowanie lipcowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

 

NIESPODZIANKA — upominek za interesujące komentarze

Tym razem postanowiliśmy przyznać dodatkowy upominek dla czytelniczki Bogda – nie za ilość, ale za absolutne mistrzostwo w jakości pozostawianych komentarzy. Gratulujemy i czekamy na Twój adres do wysyłki upominku.

 

Największą liczbę punktów w lipcu 2019 zdobyły:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 

Klub Testerek Kosmetycznych – zmiany!

Ponieważ zauważamy, że pojawiają się komentarze bez sensu, jedynie celem nabicia ilości komentarzy postanowiliśmy delikatnie zmodyfikować zasady działania Klubu Testerek Kosmetycznych. A mianowicie od sierpnia 2019 będziemy wybierać 15 osób, które nagrodzimy upominkami kosmetycznymi. Nadal należy pozostawić minimum 35 komentarzy w danym miesiącu kalendarzowym, jednak komentarze powinny być sensowne i pomocne dla innych Czytelniczek i Czytelników. Zatem od sierpnia 2019 o przyznaniu upominków kosmetycznych w Klubie Testerek Kosmetycznych decyduje jakość pozostawionych komentarzy.

 

Dodatkowe upominki w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kolejnymi osobami, które nagradzamy upominkami w Klubie Testerek Kosmetycznych, są:

 • 299 komentarzy Beata
 • 293 komentarzy Aneczka
 • 213 komentarzy Dorota
 • 173 komentarzy Magdalena Perfumovelove
 • 172 komentarzy Kobieta roku
 • 168 komentarzy Joanna
 • 168 komentarzy Viki
 • 165 komentarzy Różyczka
 • 163 komentarzy Karolina
 • 163 komentarzy WhiteAngel
 • 154 komentarzy Feerie
 • 100 komentarzy Koliberek
 • 76 komentarzy Haniulaooo
 • 75 komentarzy Marta
 • 69 komentarzy Saritka

 

Gratulujemy! Czekamy na Wasze adresy i już wkrótce z prawdziwą przyjemnością oraz uśmiechem na ustach, zapakujemy dla Was kosmetyczne upominki.

 

Jak być najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

szukamy ambasadorek portalu

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek zawiesza działalność do odwołania! Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

53 komentarze na temat “Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2019

 1. Fajna opcja, że czytacie, co ludzie piszą, bo często jest to jak z komentarzami pod zdjęciami na portalach… 😀
  Podoba mi się też opcja z paczuszkami, że każda zawiera co innego. Duży plus 🙂

 2. Gratulacje dla wszystkich osób, które wygrały swoje pudełeczka z kosmetykami ☺️😊mam nadzieję, że i mi się uda zdobyć swoje 😍🥰

     1. To troszkę niesprawiedliwe, bo wysłałam pierwszy raz adres odrazu po ogłoszeniu wyników za lipiec, a każda z pań otrzymała swoją nagrodę w tym miesiącu oprócz mnie. No ale trudno poczekam.

     2. Nie dotarł do nas (nigdzie go nie znaleźliśmy). Nie ma w tym nic niesprawiedliwego, bo upominek otrzymasz, tylko troszkę później. Po prostu jesteśmy aktualnie na urlopach. Wracamy 8 września i jak ogarniemy bieżące zaległości wyślemy przesyłki.

   1. Dziękuję Kochani!Mam nadzieję że kolejne miesiące będą dla mnie owocne!Wasze upominki bardzo mnie cieszą!

 3. Jestem zachwycona paczka niespodzianka od was! Peeling ryżowy z miodem od Bath bee jest obłędny! A peeling do ust jest świetny! Dziękuję! Jesteście niesamowite :*


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.