Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Uwielbiamy poznawać nowości kosmetyczne i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w branży, dlatego pomyśleliśmy, że przy okazji Slavic B2Beauty, które odbędzie się 21-22 czerwca 2022, z przyjemnością wspomożemy promocję kosmetyków słowiańskich. W związku z tym redakcja magazynu TrustedCosmetics.pl zaprasza do darmowej reklamy i udziału w konkursie pt. Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty!

 

 

Naszym celem jest prezentacja i promocja on-line kosmetyków słowiańskich, które będziemy na łamach TrustedCosmetics.pl prezentować w artykule – zestawieniu bestsellerów i nowości kosmetycznych Slavic Beauty.

Korzyści i idea Plebiscytu Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty

Udział w konkursie Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty to możliwość:

  • bezpłatnej promocji na łamach magazynu TrustedCosmetics.pl
  • poznania i porównania dostępnych na rynku kosmetyków słowiańskich
  • budowania silnego PR marki kosmetycznej
  • promocji bestsellerów i nowości kosmetycznych
  • zdobycia nagrody w formie statuetki oraz rocznej reklamy na TrustedCosmetics.pl

 

Nagrody w konkursie Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty

Nagrodą główną w plebiscycie są STATUETKA potwierdzającą zdobycie tytułu Twórcy Piękna 2022 oraz roczna reklama na łamach portalu TrustedCosmetics.pl. Przewidujemy także wyróżnienia oraz dodatkowe nagrody.

 

Przebieg konkursu Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty:

  • do 13 czerwca 2022 do godziny 16 oczekujemy na zgłoszenia (mailem).
  • 14 czerwca 2022 opublikujemy artykuł z listą bestsellerów i nowości Slavic Beauty.

Następnie uruchomimy głosowanie SMS, podczas którego czytelnicy portalu TrustedCosmetics.pl oraz sympatycy Państwa marki kosmetycznej będą mogli głosować na Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty, a wygrana marka otrzyma statuetkę potwierdzającą zdobycie tego tytułu oraz roczną reklamę na łamach portalu TrustedCosmetics.pl.

 

Jak przesłać zgłoszenie do bezpłatnej promocji i konkursu bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty?

W mailu przesłanym na adres pr@trustedcosmetics.pl o tytule "Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty" czekamy na nazwę produktu i markę, opis, link i lifestylowe zdjęcie kosmetyku, który możemy zaprezentować w artykule pt.: Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty.

 

Warunki uczestnictwa w konkursie Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać mailem na adres: pr@trustedcosmetics.pl zgłoszenie zawierające:

1. nazwę, markę i opis kosmetyku

2. link do kosmetyku

3. lifestylowe zdjęcie kosmetyku

W tytule maila prosimy wpisać Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty

Zwycięzcy plebiscytu zostaną wyłonieni na podstawie głosów oddanych w postaci SMS-ów wysłanych na daną firmę. Nagrodę główną wygrywa firma, która zbierze największą liczbę głosów. Dodatkowo redakcja przyzna nagrody dodatkowe.

 

Regulamin konkursu Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty

 

Konkurs związany jest z kontraktacjami dla branży beauty, które odbędą się w Kielcach. Impreza organizowana jest przez Targi Kielce.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Zakup okrycia wierzchniego to nie lada wyzwanie. Musimy wybrać coś, co jest modne, w czym czujemy się dobrze i co będzie pasować do naszej garderoby. Na czym warto się skoncentrować?…

Więcej
Najmodniejsze kurtki damskie Ochnik na jesień i zimę

Najmodniejsze kurtki damskie Ochnik na jesień i zimę

Poszukujesz okrycia wierzchniego idealnego na jesienne chłody? A może ciepłego płaszcza na zimę? Odkryj najnowszą kolekcję Ochnik! Kurtki damskie polskiej marki na jesień i zimę są stylowe, ciepłe i ponadczasowe….

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.