Pierwsze certyfikaty dla TrustedBlogerek i Galeria Zasłużonych Blogerek!

Pierwsze certyfikaty dla TrustedBlogerek i Galeria Zasłużonych Blogerek!

Bardzo dziękujemy wszystkim Blogerkom za współpracę z nami! Prosimy o więcej! Jest nas już całkiem duża i wyjątkowa społeczność. Jesteście wspaniałe! Dziękujemy za Waszą aktywność na naszym portalu.

 

Uroczyście ogłaszamy, iż pierwsze Tytuły TrustedBlogerka z niezwykłą przyjemnością nadajemy autorkom blogów 3 blogów.

 

Na prowadzeniu z liczbą 7 gwiazdeczek znalazła się autorka bloga: http://madziatestuje.blogspot.com.

 

Następnie po 5 gwiazdeczek zebrały autorki blogów: http://www.babskikacik.pl oraz http://chemiawlustrze.blox.pl.

 

 

Właśnie tworzymy dla Was Certyfikaty, które wraz z małym upominkiem wyślemy w ciągu najbliższych 3 tygodni.

Bardzo prosimy o przesłanie mailem do nas opisu około 5 zdań dotyczących bloga wraz z jego nazwą oraz  Waszego podpisu, oraz załączenie zdjęcia lub baneru, które trafią do naszej Galerii Zasłużonych Blogerek. Dodatkowo pomogą Wam w pozycjonowaniu Waszych blogów.

 

dziekujemy_trustedblogerka

 

Sprawdź, czy Twój blog trafił już do naszego rankingu. Jeśli nie lub jeśli chcesz otrzymać kolejny znaczek, to przeczytaj w jaki sposób zdobywać odznaczenia prowadzące rankingu.

 

Zdobycie tytułu TrustedBlogerka to nie koniec możliwości Waszego rozwoju na naszym portalu.

 

Każda z blogerek, która otrzymała już ten prestiżowy tytuł, nadal bierze udział w naszym Rankingu TrustedBlogerek i zbiera kolejne punkty. Na początku kolejnego roku kalendarzowego przyznamy Tytuł TrustedBlogerka Roku 2015 osobie, która zbierze największą liczbę punktów oraz nagrodzimy kosmetycznym upominkiem.

 

Certyfikaty dla TrustedBlogerek

 

Postaramy się przygotowywać coraz więcej akcji testowania produktów oraz konkursów. Nadsyłajcie autorskie teksty ze zdjęciami, bierzcie udział w akcjach testowania i konkursach i zdobywajcie gwiazdeczki, a my bardzo chętnie będziemy Was wynagradzać.

 

Aktualizacja Rankingu TrustedBlogerka będzie następować co około 2 miesiące. Skrupulatnie notujemy Waszą aktywność, jednak może zdarzyć się tak, że coś nam umknie. Jeśli się tak zdarzy, prosimy o maila, a chętnie naprawimy nasz błąd.

 

PS. Wkrótce rozwiązanie akcji sierpniomania, recenzje z blogerskiego branchu oraz aktualnie trwających akcji i konkursów.

artykul_stopka_trusted_cosmetics

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

21 komentarzy na temat “Pierwsze certyfikaty dla TrustedBlogerek i Galeria Zasłużonych Blogerek!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.