Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów! Zapowiedź wyzwania dla blogerek, czytelniczek i nie tylko!

Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów! Zapowiedź wyzwania dla blogerek, czytelniczek i nie tylko!

Czytelniczko i Czytelniku, Blogerko i Youtuberze – połączmy siły. Pokażmy ulubione kosmetyki pielęgnacyjne naszych mężczyzn. Przewertujmy ich łazienkowe półki i kuferki z kosmetykami w poszukiwaniu naprawdę godnych polecenia, dobrych produktów do pielęgnacji, golenia, stylizacji włosów i brody, z których Panowie są zadowoleni.

 

Zapraszamy do udziału w akcji?

Redakcja TrustedCosmetics.pl postanowiła zorganizować kolejne wyzwanie, tym razem skierowane do każdej chętnej osoby! Wyzwanie, w którym tematem przewodnim będzie przegląd kosmetyczek naszych mężczyzn.

 

Co zyskujecie, biorąc w nim udział?

Udział w tym wyzwaniu to możliwość nawiązania interesujących kontaktów i współpracy, również z firmami kosmetycznymi. Dodatkowo przygotowaliśmy 5 kosmetyczek, po brzegi wypełnionych męskimi kosmetykami, dla osób, które wykonają każde zadanie i dotrą do końca wyzwania.

 

Szczegóły Wyzwania Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów

Wyzwanie rozpocznie się 26 lutego 2017 i potrwa przez 6 tygodni. W każdą niedzielę w porannym artykule zamieścimy odpowiedni tematyczny wpis. Następnie Wy blogerzy i blogerki opublikują post dotyczący danej kategorii na swoich blogach, a linki i zdjęcia do tych postów zamieszczą pod artykułem tematycznym na naszym portalu.

Osoby, które nie prowadzą blogów, zaprezentują zawartość męskich kosmetyczek dotyczących danej kategorii bezpośrednio w komentarzu pod danym artykułem tematycznym.

Nie ma określonej ilości produktów, które należy opisać. Dla nas ważne jest to, aby były to kosmetyki, których Panowie naprawdę używają i z których rzeczywiście są zadowoleni.

Ważne jest to, że przez cały tydzień po opublikowaniu artykułu rozpoczynającego daną tematyczną kategorię czekamy na Wasze opisy Waszych kosmetyków!

 

Plan wyzwania: Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów

 

26 lutego 2017

Zadanie pierwsze: Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów — jakich kosmetyków używają mężczyźni?

Co Twój mężczyzna ma w swojej kosmetyczce? Zaprezentuj na zdjęciu jego kosmetyczkę z jej zawartością. Ogólnie przedstaw, co znajduje się na jego półce łazienkowej. Jakich produktów jest przewaga? Nie zapomnij o gadżetach typu maszynka do golenia czy grzebień do brody i wąsów.

 

5 marca 2017

Zadanie drugie: Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów — kosmetyki do pielęgnacji męskiej twarzy.

Czy Twój mężczyzna ma ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy? A może są takie, których na pewno nie poleca?

 

12 marca 2017

Zadanie trzecie: Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów – kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Jakie są ulubione produkty, którymi Twój mężczyzna myje ciało? Pachną intensywnie czy raczej subtelnie? Wyśmienite kosmetyki do pielęgnacji ciała, które warto wypróbować. A może kosmetyczne buble, które źle wpływają na kondycję skóry?

 

19 marca 2017

Zadanie trzecie: Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów – kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Czy Twój facet ma swoje ulubione preparaty do pielęgnacji włosów? Czy lubi stylizować fryzury? A może posiada specjalistyczne gadżety?

 

26 marca 2017

Zadanie czwarte: Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów — kosmetyki, gadżety i preparaty do golenia lub stylizacji i pielęgnacji wąsów i brody.

 

2 kwietnia 2017

Zadanie piąte: Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów — zapachy, perfumy i antyperspiranty.

Czy mężczyźni mają własne, godne polecenia zapachy oraz preparaty do pielęgnacji okolic męskich pach? Znalazłaś już w tym gąszczu kosmetyków do męskiej pielęgnacji, takie, które on szczerze poleca kolegom?

 

10 kwietnia 2017

Podsumowanie wyzwania.

 

Regulamin wyzwania

Przed udziałem w wyzwaniu zapoznaj się z regulaminem.

 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz wziąć udział!

Jest jeszcze trochę czasu, to dobry moment, by przemyśleć temat i rozważyć wybór odpowiednich kosmetyków do prezentacji. Postaraj się, aby teksty były dopracowane i naprawdę pomagały czytelnikom w dokonaniu wyboru i zakupie kosmetyków. Stwórz również atrakcyjne zdjęcia.

 

 

Zróbmy wielki szum wokół tej akcji!

Pomożecie? Zachęćmy jak największą liczbę osób do udziału w akcji i zaskoczmy wszystkich jej efektami.

 

#opróżniamykosmetyczki #męskakosmetyczka

Przy promocji na Instagramie bardzo prosimy o używanie hasztagów #opróżniamykosmetyczki, #męskakosmetyczka oraz #trustedcosmetics.

Niech w tej niezmierzonej otchłani Internetu, popłynie wieść o tym wyzwaniu! Podzielcie się swoimi pomysłami i zainspirujcie innych, polecajcie swoje ulubione kosmetyki.

 

Sponsorami nagród w wyzwaniu są firmy:

 

Zgłoś chęć udziału w wyzwaniu w komentarzu poniżej!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Dołączysz do Akcji detoksykacji? Akcja detoksykacja — skóra, ciało i umysł

Akcja detoksykacja — skóra, ciało i umysł

Nasze ciało, skóra i umysł nie tylko po zimie, potrzebują regularnego oczyszczania. Dlatego dziś chcę Was zaprosić do udziału w nowym projekcie. Nazwałam go "Akcja detoksykacja dla skóry, ciała i…

Więcej
Do kogo trafią kolejne TrustedBoxy? Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w lutym 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w lutym 2018

W najkrótszym miesiącu w roku rozdaliśmy tylko 7070 punktów TrustedBlogerkom i TrustedCzytelniczkom, które chętnie nagradzamy w każdym miesiącu kosmetycznymi niespodziankami. Większość punktów rozdaliśmy za udział — wypowiedzi w konkursie Kosmetyczne…

Więcej

42 komentarze na temat “Opróżniamy Kosmetyczki Naszych Panów! Zapowiedź wyzwania dla blogerek, czytelniczek i nie tylko!

  1. Niestety mój narzeczony używa tylko żelu pod prysznic, kremu do golenia, balsamu po goleniu, dezodorantu i perfum. Na kremy nie daje się namówić, tylko na te do opalania.


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.