Ogólnopolski Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 – my również przyznajemy nagrodę!

Ogólnopolski Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 – my również przyznajemy nagrodę!

Współczesny rynek usług napędzany jest przede wszystkim opiniami. Z badania przeprowadzonego przez IAB Mediascope Europe okazuje się, że aż 98% internautów przynajmniej raz w życiu szukało informacji na temat produktu czy usługi w sieci.

 

82% respondentów przy wyborze usług i produktów opiera się na opiniach zamieszczonych w Internecie — tym samym spora większość z nich deklaruje, że jest w stanie zapłacić wyższą cenę za usługę pozytywnie opiniowaną w sieci. Taki stan rzeczy, jak i sukces poprzedniej edycji Plebiscytu na Najlepszy Salon Kosmetyczny, wpłynęły na decyzję o zorganizowaniu kolejnej, drugiej już, edycji konkursu.

 

Plebiscyt w nowej odsłonie ruszy 1.10.2016 r., jednak salony już wcześniej mogą deklarować swoją chęć udziału przez portal ikosmetyczka.pl. Wygrana w tego typu przedsięwzięciu to bez wątpienia najlepsza opinia wystawiona przez użytkowników sieci, którzy będąc klientami danego gabinetu kosmetycznego, mogą przez cały miesiąc głosować na swojego faworyta. Tak samo, jak w poprzedniej edycji konkursu, w tym roku również każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów, dzięki którym może kreować swoją markę w Internecie – z jednej strony poprzez zapraszanie swoich klientów do głosowania na własnej stronie internetowej, a z drugiej dzięki wirtualnej prezentacji na portalu ikosmetyczka.pl.

 

Co bardzo istotne, w tym roku organizator konkursu — ImaGO! Polska Sp. z o.o. Sp. K. – przygotował szereg nowości związanych z tym ogólnopolskim konkursem. Po pierwsze, żeby cały rok móc cieszyć się z wygranej i utrzymać kontakt z klientami, którzy oddawali głosy na swój ulubiony gabinet, całość aktywnie związana jest z portalem ikosmetyczka.pl. Na wspomnianym serwisie każdy salon może przedstawić swoim klientom wirtualną prezentację, której indywidualny design pozwoli odróżnić się spośród innych gabinetów w danej miejscowości. Dzięki licznym funkcjonalnościom, takim jak wybór głównej specjalizacji czy udogodnień dostępnych w salonie, portal jest idealnym miejscem spotkania profesjonalistów z branży kosmetycznej z klientem, który nie wychodząc z domu, może znaleźć dokładnie to, czego szuka. Służy temu zaawansowana wyszukiwarka, dzięki której konsument znajdzie salon otwarty w danym czasie, zajmujący się usługą, której szuka i posiadający np. kącik dla dzieci.

 

Co więcej, laureatom Plebiscytu na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 nagrody i statuetki zostaną wręczone w trakcie trwania 16 Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair, podczas Gali Beauty Award, która odbędzie się w dniu 26 listopada 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

W tym roku patronat nad wydarzeniem objęło znane kosmetyczne czasopismo Cabines i branżowy portal TrudstedCosmetics.pl. Dodatkowo, Redakcja TrudstedCosmetics.pl przyzna Tytuł Specjalny dla Najlepszego Salonu Kosmetycznego 2016 zdaniem Redakcji TrustedCosmetics.pl.

Jak można zauważyć, organizatorzy konkursu postarali się o to, aby plebiscyt nie tylko stał się jeszcze bardziej prestiżowy, ale co najważniejsze, żeby na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń branżowych.

 

 

najlepszy_salon_kosmetyczny_2016_trustedcosmetics

 

Mnóstwo sposobów na promocję salonu kosmetycznego

 

Udział w tym plebiscycie to jeden z wielu pomysłów na promocję salonu kosmetycznego. Jednak nie jedyny, ponieważ istnieje ich całe mnóstwo. Chętnie zaprezentujemy salon kosmetyczny na łamach naszego portalu w katalogu firm urodowych lub artykule. Pomożemy w prowadzeniu bloga i profilu na portalu Facebook, które wspierają działania marketingowe i promocyjne firmy. Jeśli już prowadzisz blog salonu urodowego to dodaj go do naszego Plebiscytu na Najlepszy Firmowy Blog Urodowy 2016, który również pozwoli Ci zyskać prestiż i klientów. Przedstawimy zabiegi i usługi oferowane przez Twój salon kosmetyczny na łamach naszego portalu w formie artykułu lub wywiadu oraz przygotujemy autorskie teksty dla twojej strony, lub bloga.

 

Zapoznaj się z naszymi promocjami: Dlaczego warto promować firmę i produkty na łamach TrustedCosmetics.pl?

 

Zapraszamy do kontaktu z Redakcją oraz do owocnej współpracy z nami.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Wydarzenia w branży beauty i targi kosmetyczne to wyjątkowa przestrzeń do spotkań konsumentów z przedstawicielami branży beauty. Zarówno konsumenci jak oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków wypatrują listy wszystkich targów i…

Więcej

14 komentarzy na temat “Ogólnopolski Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 – my również przyznajemy nagrodę!

  1. A jakie trzeba spełnić kryteria aby dostać Tytuł Specjalny dla Najlepszego Salonu Kosmetycznego 2016 zdaniem Redakcji TrustedCosmetics.pl. ?


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.