Ogłoszenie wyników Plebiscytu Wizażystka 2019 roku

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Wizażystka 2019 roku

To była bardzo zacięta walka! Aż 17 osób zgłoszonych do konkursu Wizażystka i Wizażysta 2019 roku walczyło o pierwsze miejsce i Tytuł Najlepsza Wizażystka 2019. Kto stanął na podium i do kogo powędrują nagrody?

 

W zgłoszeniach do konkursu czytaliśmy o nich: "Guru makijażu! Utalentowani, wielokrotnie nagradzani, pełni pasji! Perfekcyjni! Potrafią wykonać niezwykłą metamorfozę, dzięki czemu dodają swoim klientkom pewności siebie"!

Zacięta walka trwała kilka tygodni. Jednak ostatecznie miażdżącą przewagą głosów 1 miejsce i tytuł Najlepsza Wizażystka 2019 trafia do Make Up Pamela Śliwińska. Drugie miejsce zajęła Magdalena Kubasik, a statuetkę za zajęcie 3 miejsca na podium zdobywa Alina Malina Narolska-Grabarek. Gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Warto podkreślić, że finaliści konkursu zostali wytypowani na podstawie zgłoszeń, nadesłanych do naszej redakcji przez osoby, które bardzo je cenią. Często są oni dla innych inspiracją. Zdobywają niezwykłą popularność dzięki nieustannemu rozwojowi i szlifowaniu własnych umiejętność. To profesjonaliści, którzy dbają o nawet najdrobniejszy szczegół. Każdego dnia podkreślają piękno innych kobiet, wykonując im makijaże na różnorodne okazje. Często swoimi zdolnościami przynoszą innym mnóstwo radości.

Dla nas to był zaszczyt, że mogliśmy Was poznać i przedstawić naszym Czytelnikom! Dziękujemy, że jesteście!

Jeszcze raz gratulujemy! Wręczenie statuetek odbędzie się 10 lutego podczas Make Up Point we Wrocławiu. Dodatkowo sylwetkę każdej z nagrodzonych Pań zaprezentujemy niebawem na łamach naszego portalu.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Walentynkowy prezent ze snów z GLOV Sleeping Beauty

Walentynkowy prezent ze snów z GLOV Sleeping Beauty

GLOV Sleeping Beauty to wyjątkowy zestaw ze snów, który został stworzony z myślą o obdarowywaniu bliskich niepowtarzalnymi prezentami. Zawarta w nim rękawiczka GLOV On-The-Go usuwa makijaż tylko za pomocą wody,…

Więcej
Wiosenne Ekocuda już wkrótce w trzech miastach!

Wiosenne Ekocuda już wkrótce w trzech miastach!

Ekocuda łączą miłośników kosmetyków naturalnych i integrują społeczność branży eco. Dają także przestrzeń do edukacji na temat ważności świadomych wyborów przy zakupie produktów, które stosujemy w codziennej pielęgnacji czy makijażu….

Więcej

2 komentarze na temat “Ogłoszenie wyników Plebiscytu Wizażystka 2019 roku


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.