Odkrywamy świat francuskich kosmetyków

Odkrywamy świat francuskich kosmetyków

Francuskie kobiety uważane są za stylowe i zadbane. To właśnie w tym kraju powstaje wiele kosmetyków, jednak jest to prawdziwa kolebka perfumiarstwa. Jakie są właściwości francuskich perfum i kosmetyków? Zapraszamy w podróż po francuskim świecie piękna, który będziemy odkrywać we wrześniu 2018 na łamach magazynu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl.

 

Przed nami kosmetyczna podróż po Francji, podczas której przetestujemy, poznamy i pokażemy francuskie kosmetyki. Jak zawsze, również i tym razem, przygotowania do tej tematyki rozpoczęłam kilka tygodni temu. Francuskie kosmetyki, francuskie marki kosmetyczne, francuskie perfumy, francuskie trendy w pielęgnacji, makijażu czy fryzjerstwie, to tylko nieliczne tematy, które podejmiemy w najbliższym miesiącu.

 

Kiedy rozmyślam o Francji w kontekście branży beauty, w mojej głowie rodzą się pytania:

– Gdzie leży sekret piękna i stylu Francuzek?
– Dlaczego to właśnie Francja, jest kolebką perfumiarstwa?
– Jakie są popularne składniki francuskich kosmetyków?
– Czy Francuzki mają ulubione fryzury i czy w szczególny sposób dbają o swoje włosy?
– Czym wyróżniają się francuskie kosmetyki?
– Dlaczego chętniej kupujemy perfumy, jeśli na ich opakowaniu widnieje informacja "made in France"
– Jakie są sekrety piękna Francuzek?
– Które marki kosmetyki we Francji?

 

Miałam już kilkukrotnie okazję poznać francuskie kosmetyki Odsyłam do wcześniejszych materiałów na temat francuskich marek kosmetycznych i francuskich kosmetyków, które znajdziesz w artykułach:

 

W czasie kosmetycznej podróży po Francji:

 • Zaprosimy w podróż po francuskich markach kosmetycznych
 • Podpowiemy jakie francuskie kosmetyki warto wybierać
 • Przedstawimy znane i mniej znane marki francuskich kosmetyków
 • Poszukamy francuskich rytuałów pielęgnacyjnych
 • Odpowiemy na pytanie, czy kosmetyki francuskie są warte polecenia?
 • Poszukamy francuskich tajników piękna
 • Przybliżymy składniki francuskich kosmetyków
 • Sprawdzimy jakość kosmetyków francuskich i podpowiemy, które z nich warto kupić
 • Poznamy francuskie marki perfum
 • Przybliżymy kosmetyki pochodzące z Francji

 

 

Francuskie perfumy i kosmetyki przywodzą na myśl elegancką i zadbaną kobietę. Zapraszam do odkrywania sekretów piękna eleganckich i zadbanych Francuzek. Podczas podróży kosmetycznej po Francji poznamy dobre francuskie kosmetyki i francuskie marki kosmetyczne. Zaprezentujemy francuskie kosmetyki do włosów, francuskie kosmetyki do pielęgnacji, francuskie kosmetyki do makijażu oraz francuskie kosmetyki naturalne.

A może sama miałaś już okazję używać dobrej jakości francuskich kosmetyków, poznałaś godne polecenia francuskie kosmetyki lub znasz francuskie rytuały pielęgnacyjne i chciałabyś podzielić się z nami swoją opinią na ich temat?

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Copywriterka, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Metody usuwania znamion Jak i gdzie bezpiecznie usunąć znamiona i pieprzyki?

Jak i gdzie bezpiecznie usunąć znamiona i pieprzyki?

Rok 2019 to dla mnie czas zadbania o siebie. Jednym z pragnień, które znajdują się na mojej kosmetycznej wish liście na najbliższe miesiące, jest usunięcie znamion i pieprzyków. Która metoda…

Więcej
Dołączysz do nas? Dołącz do KLUBU TESTEREK KOSMETYCZNYCH! Rozdajemy kosmetyki za darmo!

Dołącz do KLUBU TESTEREK KOSMETYCZNYCH! Rozdajemy kosmetyki za darmo!

Chcesz otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc? Teraz masz taką możliwość! Zostań ambasadorką kosmetyczną 2019 roku i testuj darmowe kosmetyki! Możesz je od nas otrzymywać nawet co miesiąc! Dowiedz się,…

Więcej

6 komentarzy na temat “Odkrywamy świat francuskich kosmetyków

 1. Mi osobiście Francja kojarzy się przede wszystkim z perfumami i z oddzielaniem toalety z łazienką, aby nie zarazić niczego co stoi w łazience mikrobiologicznie 😉


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.