Odkrywamy świat francuskich kosmetyków

Odkrywamy świat francuskich kosmetyków

Francuskie kobiety uważane są za stylowe i zadbane. To właśnie w tym kraju powstaje wiele kosmetyków, jednak jest to prawdziwa kolebka perfumiarstwa. Jakie są właściwości francuskich perfum i kosmetyków? Zapraszamy w podróż po francuskim świecie piękna, który będziemy odkrywać we wrześniu 2018 na łamach magazynu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl.

 

Przed nami kosmetyczna podróż po Francji, podczas której przetestujemy, poznamy i pokażemy francuskie kosmetyki. Jak zawsze, również i tym razem, przygotowania do tej tematyki rozpoczęłam kilka tygodni temu. Francuskie kosmetyki, francuskie marki kosmetyczne, francuskie perfumy, francuskie trendy w pielęgnacji, makijażu czy fryzjerstwie, to tylko nieliczne tematy, które podejmiemy w najbliższym miesiącu.

 

Kiedy rozmyślam o Francji w kontekście branży beauty, w mojej głowie rodzą się pytania:

– Gdzie leży sekret piękna i stylu Francuzek?
– Dlaczego to właśnie Francja, jest kolebką perfumiarstwa?
– Jakie są popularne składniki francuskich kosmetyków?
– Czy Francuzki mają ulubione fryzury i czy w szczególny sposób dbają o swoje włosy?
– Czym wyróżniają się francuskie kosmetyki?
– Dlaczego chętniej kupujemy perfumy, jeśli na ich opakowaniu widnieje informacja "made in France"
– Jakie są sekrety piękna Francuzek?
– Które marki kosmetyki we Francji?

 

Miałam już kilkukrotnie okazję poznać francuskie kosmetyki Odsyłam do wcześniejszych materiałów na temat francuskich marek kosmetycznych i francuskich kosmetyków, które znajdziesz w artykułach:

 

W czasie kosmetycznej podróży po Francji:

 • Zaprosimy w podróż po francuskich markach kosmetycznych
 • Podpowiemy jakie francuskie kosmetyki warto wybierać
 • Przedstawimy znane i mniej znane marki francuskich kosmetyków
 • Poszukamy francuskich rytuałów pielęgnacyjnych
 • Odpowiemy na pytanie, czy kosmetyki francuskie są warte polecenia?
 • Poszukamy francuskich tajników piękna
 • Przybliżymy składniki francuskich kosmetyków
 • Sprawdzimy jakość kosmetyków francuskich i podpowiemy, które z nich warto kupić
 • Poznamy francuskie marki perfum
 • Przybliżymy kosmetyki pochodzące z Francji

 

 

Francuskie perfumy i kosmetyki przywodzą na myśl elegancką i zadbaną kobietę. Zapraszam do odkrywania sekretów piękna eleganckich i zadbanych Francuzek. Podczas podróży kosmetycznej po Francji poznamy dobre francuskie kosmetyki i francuskie marki kosmetyczne. Zaprezentujemy francuskie kosmetyki do włosów, francuskie kosmetyki do pielęgnacji, francuskie kosmetyki do makijażu oraz francuskie kosmetyki naturalne.

A może sama miałaś już okazję używać dobrej jakości francuskich kosmetyków, poznałaś godne polecenia francuskie kosmetyki lub znasz francuskie rytuały pielęgnacyjne i chciałabyś podzielić się z nami swoją opinią na ich temat?

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Jak dbać o cerę, by była zdrowa? Sprawdź jakich kosmetyków potrzebujesz!

Jak dbać o cerę, by była zdrowa? Sprawdź jakich kosmetyków potrzebujesz!

Na zdrowie cery wpływa wiele czynników: racjonalne odżywianie, unikanie używek, zażywanie odpowiedniej ilości snu, a także świadoma pielęgnacja. Kosmetyki do skóry twarzy należy dobierać nie w oparciu o ich zapach…

Więcej
Jak poradzić sobie z wypadaniem włosów? System włosów

Jak poradzić sobie z wypadaniem włosów? System włosów

Piękne i mocne włosy to oznaka dobrego zdrowia, ale też jeden z gwarantów pewności siebie, która rośnie na ogół, gdy dana osoba czuje się atrakcyjna dla innych. Z wiekiem ulega…

Więcej

7 komentarzy na temat “Odkrywamy świat francuskich kosmetyków

 1. Mi osobiście Francja kojarzy się przede wszystkim z perfumami i z oddzielaniem toalety z łazienką, aby nie zarazić niczego co stoi w łazience mikrobiologicznie 😉


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.