Odkryliśmy wszystkie składniki kosmetyków z morskich głębin — podsumowanie miesiąca

Odkryliśmy wszystkie składniki kosmetyków z morskich głębin — podsumowanie miesiąca

Lipiec 2017 poświęciliśmy przybliżaniu składników pochodzących z morskich głębin. Pisaliśmy o pozytywnych właściwościach minerałów, błota, alg, roślin oraz wody morskiej. Przyjrzeliśmy się kosmetycznym właściwościom soli morskiej, bursztynu, kolagenu, morszczynu, pereł i kawioru. Mamy nadzieję, że wyczerpaliśmy tę tematykę i omówiliśmy każdy morski składnik kosmetyków.

 

Miesiąc z kosmetykami, które zawierają składniki z morskich głębin, dobiegł już końca. Zebraliśmy chyba wszystkie pochodzące z mórz składniki kosmetyków oraz zaprezentowaliśmy ich właściwości pielęgnacyjne, oraz preparaty, które zawierają je w swoim składzie.

 

Minął miesiąc dotyczący morskich składników kosmetycznych, w ramach którego przygotowaliśmy następujące artykuły:

 

 

Lubimy poszukiwać takie kosmetyczne tematy. Nie tylko je poszukiwać, ale również znajdować niezwykłe preparaty pielęgnacyjne o mało znanych lub nieznanych właściwościach. To jest naszą pasją! A może Wy macie jakiś ciekawy temat, który możemy kiedyś poruszyć? Może jest jakaś kosmetyczna dziedzina, o której chcecie się dowiedzieć więcej? Już jutro rozpoczynamy kolejną kosmetyczną podróż!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Retinol w kosmetykach i pielęgnacji — wszystko, co musisz wiedzieć

Retinol w kosmetykach i pielęgnacji — wszystko, co musisz wiedzieć

Są takie składniki kosmetyczne, które wywołują mnóstwo skrajnych emocji. Jednym z najbardziej popularnych wśród nich i często źle stosowanych jest retinol. Dawniej zarezerwowany był jedynie dla kosmetologów, aktualnie znajduje zastosowanie…

Więcej
Biotyna – dlaczego jest niezbędna dla skóry, włosów i paznokci?

Biotyna – dlaczego jest niezbędna dla skóry, włosów i paznokci?

Ludzie na całym świecie pragną zachwycać nieskazitelnym wyglądem niezależnie od wieku, płci czy szerokości geograficznej. W poszukiwaniu sekretu pięknej skóry oraz mocnych włosów i paznokci stosują najnowsze zabiegi kosmetologiczne i…

Więcej

7 komentarzy na temat “Odkryliśmy wszystkie składniki kosmetyków z morskich głębin — podsumowanie miesiąca

  1. Może takim nowym tematem jaki będzie poruszany byłaby kwestia oczyszczania twarzy i ciała ? Sposoby, produkty, akcesoria, zabiegi w salonach itp (?) Jakoś do oczyszczania większość ludzi podchodzi bardzo lekko, a to podstawa prawidłowej pielęgnacji co przekłada się na urodę i zdrowie skóry.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.