Nowa jakość nagród kosmetycznych Diamenty Beauty (Beauty Diamonds Awards) 2022 – lista nagrodzonych

Nowa jakość nagród kosmetycznych Diamenty Beauty (Beauty Diamonds Awards) 2022 – lista nagrodzonych

Plebiscyt Diamenty Beauty (Beauty Diamonds Awards) stał się niezwykłym świętem produktów, usług i ekspertów z branży beauty. Redakcja TrustedCosmetics.pl wraz z najpopularniejszą redaktor kosmetyczną w Polsce – ekspertką z branży beauty – Renatą Zielezińską ma odwagę każdego roku już od 6 lat wybierać wyjątkowe produkty i usługi, które autentycznie wyróżniają się spośród konkurencji. Poznaj listę laureatów X edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2022.

 

Nagrody kosmetyczne Diamenty Beauty potwierdzają wysoką jakość kosmetyków i usług

Pomysł na stworzenie Beauty Diamonds Awards zrodził się nie tylko z chęci dzielenia się profesjonalną wiedzą z zakresu makijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, ale również z pasji do testowania i recenzowania kosmetyków, perfum i gadżetów w branży beauty. Ogromną rolę odgrywa także odwaga do korzystania z produktów i usług, podkreślających piękno czy gadżetów, które ułatwiają codzienne rytuały pielęgnacyjne. Zależy nam na tym, by w Plebiscycie Diamenty Beauty nagradzać jedynie produkty, które w zaciszu własnego domu pozwolą każdej kobiecie poczuć się jak Królowa (a mężczyźnie niczym Król).

Wszystko to sprawia, że powstały niezwykłe – bo nienastawione na ilość przyznawanych wyróżnień, ale na jakość i wyjątkowość laureatów – nagrody kosmetyczne. Plebiscyt Diamenty Beauty to niezwykłe święto dla całej branży beauty.

 

Beauty Diamonds Awards – nagrody kosmetyczne, które błyszczą ponad innymi wyróżnieniami branżowymi

Przeglądając zgłoszenia do Plebiscytu Beauty Diamonds Awards oraz testując kosmetyki, perfumy i usługi mamy, odwagę przesiewać i odrzucać spośród nich te, które nie spełniają naszych wysokich wymagań jako pasjonatek kosmetyków i konsumentek. Tym bardziej jesteśmy dumni z laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty i tym chętniej, poza wręczeniem im niezwykłych statuetek, potwierdzających zdobycie tego wyjątkowego tytułu, z prawdziwą przyjemnością promujemy ich na łamach portalu TrustedCosmetics.pl oraz popularnego polskiego bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl.

 

Przemyślana strategia promocji laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty

Nie ograniczamy się jedynie do wypisania listy laureatów konkursu Diamenty Beauty, gdyż zależy nam na wspieraniu rozwoju nagrodzonych produktów, usług i marek. W związku z tym w 2022 roku zaprojektowaliśmy wyjątkowe godło jakości, które warto zamieścić na nagrodzonych produktach czy na stronach internetowych laureatów Beauty Diamonds Awards, by podpowiadać klientom, że pod jakością i wyjątkowością laureatów nagrodzonych przez redakcję bloga magazynu TrustedCosmetics.pl podpisuje się całe jury redakcyjne wraz z redaktor prowadzącą.

Wielu zwycięzców organizowanego od lat Plebiscytu Diamenty Beauty dostrzega nowe możliwości wprowadzenia swoich produktów i marek na rynki zagraniczne, z powodzeniem zwiększyło sprzedaż swoich produktów i usług. A fakt, iż niektórzy ponownie powracają i biorą udział w kolejnych edycjach Beauty Diamonds Awards, jest dla nas potwierdzeniem, że nasze nagrody zapewniają laureatom mnóstwo korzyści oraz zdecydowanie większą rozpoznawalność. Dodatkowo stanowią niezbędny element budowania silnej marki w branży beauty – co z roku na rok staje się niezwykle trudne ze względu na to, że pojawia się coraz więcej nowości kosmetycznych i nowych usług. Natomiast zgubiony konsument miewa problem z wyborem wysokiej jakości kosmetyków i usług kosmetycznych. Wyróżnienia w Plebiscycie Diamenty Beauty ułatwiają konsumentom wybór najlepszych kosmetyków, preparatów oraz usług.

 

Lista laureatów X edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2022

  • Woda Micelarna Mary Kay
  • Anti-Frizz & Hydration Pre-Shampoo Hair Balm Hairlust
  • Marka Nectaria
  • Marka Beautifly
  • Kolekcja pędzli do makijażu Collagen Beauty Brush Killys
  • Eye Shadows Studio Palette Nude & Metallic Brilliant Beauty
  • Pure Bamboo Pillowcase Hairlust 
  • Intensywnie Odmładzający System Clinical Solutions™ Mary Kay

 

Nowa jakość nagród kosmetycznych Diamenty Beauty (Beauty Diamonds Awards) 2022 – lista nagrodzonych

 

Jak zgłosić udział w XI edycji Plebiscytu Beauty Diamonds Awards 2022?

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie udziałem w Plebiscycie Diamenty Beauty już od kilku lat regularnie organizujemy jego dwie edycje w roku. Dzięki temu już teraz możesz przesłać mailem zgłoszenie do XI edycji Plebiscytu Beauty Diamonds Awards 2022, by poddać się wnikliwej weryfikacji, testom i recenzji produktów i usług z branży beauty. Chcesz wiedzieć, czy oferujesz wyróżniające się, najlepsze i niezwykłe kosmetyki lub świadczysz usługi kosmetyczne inne niż wszystkie? Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepsze sklepy z kosmetykami to te, które umożliwiają nam robienie zakupów o dowolnej porze dnia i nocy, ale i te, w których można dotknąć i poczuć kosmetyk oraz porozmawiać z…

Więcej
Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.