Niszowe perfumy, kosmetyki i akcesoria barberskie — wywiad z Perfumerią Lulua

Niszowe perfumy, kosmetyki i akcesoria barberskie — wywiad z Perfumerią Lulua

W związku z organizowanym przez nas Plebiscytem Moja Ulubiona Drogeria, który stworzyliśmy na łamach portalu TrustedCosmetics.pl, postanowiliśmy zaprosić Drogerie do wywiadu, aby troszkę opowiedziały o sobie. Poznajcie zatem Drogerie i Perfumerie, które chciały z nami rozmawiać oraz dać się nam się bliżej poznać! Zapraszamy na rozmowę z Perfumerią Lulua.

 

Renata Zielezińska: Jak to się stało, że powstała Perfumeria Lulua?

Perfumeria Lulua: Perfumeria Lulua powstała z miłości do pięknych, wyjątkowych i dziwnych zapachów. Ponad 10 lat temu, kiedy w Polsce temat perfum niszowych był jeszcze mało znany, a dobra tego typu były trudno dostępne na rynku polskim, zrodził się pomysł, by otworzyć miejsce z wyjątkowymi zapachami w Krakowie.

 

Renata Zielezińska: Od czego Państwo zaczynali, to znaczy co sprzedawaliście na początku działalności?

Perfumeria Lulua: Niezmiennie od samego początku istnienia perfumerii w naszym asortymencie znajdowały się tylko i wyłącznie marki niszowe – najwyższej jakości niszowe perfumy, kosmetyki i akcesoria barberskie. Z czasem nasza oferta znacznie się poszerzyła.

 

Renata Zielezińska: A jak jest aktualnie z asortymentem, czy Perfumeria Lulua ma inną ofertę produktową niż pozostałe perfumerie i drogerie w naszym kraju?

Perfumeria Lulua: Perfumeria Lulua znacznie wyróżnia się na tle innych drogerii i perfumerii w Polsce, również tych niszowych. Perfumy niszowe już z samego złożenia są unikatowe, niemniej jednak staramy się o to, by w naszej kolekcji pojawiały się coraz to rzadsze i niespotykane marki, nie tylko na rynku polskim, ale również europejskim czy międzynarodowym.

 

Renata Zielezińska: Może macie jakieś marki własne? Jeśli tak proszę je krótko zaprezentować. Czy są wśród nich takie, które preparaty już zyskały zaufanie klientek?

Perfumeria Lulua: Nie posiadamy marki własnej, niemniej jednak część firm z naszej kolekcji, to prawdziwe perełki, często niedostępne w Europie lub dostępne tylko w kilku miejscach na całym świecie. W naszej kolekcji znajduje się dużo firm, które skradły serce naszych klientów. Jedną z takich marek jest Comme des Garcons.

 

Renata Zielezińska: Czym Perfumeria Lulua wyróżnia się na tle konkurencji?

Perfumeria Lulua: Perfumerię Lulua na tle innych perfumerii i drogerii szczególnie wyróżniają dwie cechy: wysokiej jakości, wyjątkowy i bardzo oryginalny asortyment oraz świetna obsługa serwowana przez pracowników z ogromną wiedzą, oraz pasją do tego, co robią. Zarówno ciekawy, jak i urozmaicony asortyment, a także obsługa są bardzo często doceniane przez naszych klientów.

 

Renata Zielezińska: Czy możemy dowiedzieć się więcej o właścicielach i pomysłodawcach Perfumeria Lulua?

Perfumeria Lulua: Właścicielem i osobą, która stworzyła Perfumerię Lulua, jest Pan Zbigniew Witek – człowiek, dla którego perfumy to nie tylko pomysł na biznes, ale przede wszystkim pasja.

 

Renata Zielezińska: Odwiedzając drogerie stacjonarne, zauważyłam, że w wielu z nich coraz więcej miejsca zajmuje dział "zdrowa żywność", czy w Perfumerii Lulua także istnieje taki dział?

Perfumeria Lulua: Przyznaję, że nie prowadzimy działu ze zdrową żywnością. Profil naszej perfumerii znacznie różni się od popularnych drogerii.

 

Renata Zielezińska: Aktualnie coraz bardziej popularne stają się kosmetyki naturalne, organiczne i wegańskie, czy posiadacie takie w swojej ofercie?

Perfumeria Lulua: W naszej kolekcji można znaleźć wiele marek, które oferują produkty naturalne, również wegańskie czy organiczne kosmetyki i perfumy. Warto podkreślić, że żadna z oferowanych przez nas marek nie testuje swoich produktów na zwierzętach i w większości marki te korzystają z naturalnych olejków eterycznych. "Odzwierzęce" składniki, takie jak piżmo, ambra, cywet czy kastoreum zostały zastąpione syntetycznymi odpowiednikami.

 

 

Renata Zielezińska: W jaki sposób docierają Państwo do klientów?

Perfumeria Lulua: Przyznaję, ze wielu klientów trafia do nas z polecenia. Niesamowicie cieszy fakt, że jesteśmy polecani przez naszych klientów swoim bliskim, znajomym czy rodzinie. O nowościach czy ciekawostkach informujemy naszych klientów na naszym profilu na Facebook, czy Instagram.

 

Renata Zielezińska: Czy oprócz zdobywania nowych klientów, zależy Wam na tym, aby zebrać stałe grono powracających klientów? Jakie działania podejmujecie, aby klient Wam zaufał?

Perfumeria Lulua: Tak, oczywiście zależy nam na gronie stałych klientów i przez ponad 10 lat działalności możemy z dumą stwierdzić, że mamy wielu wiernych, powracających klientów. Przede wszystkim staramy się, by obsługa klienta była na najwyższym poziomie. Duża wiedza oraz otwartość, chęć pomocy, przyjacielskie nastawienie i cierpliwość to hasła, które charakteryzują obsługę w naszej perfumerii. Zostało to docenione przez wielu klientów i dzięki temu z przyjemnością i zaufaniem w kwestii doboru perfum wracają do nas, zdają się na naszą opinię i pytają o poradę.

 

Renata Zielezińska: W jaki sposób zachęcacie klientów, by odwiedzali Perfumeria Lulua?

Perfumeria Lulua: Kiedy ktoś pierwszy raz przekroczy próg Perfumerii Lulua, będzie z przyjemnością do niej wracał. Pojawiające się u nas nowości, ciekawe i niespotykane zapachy i rewelacyjna obsługa najbardziej zachęcają klientów do odwiedzania i polecania nas dalej.

 

Zagłosuj na Drogerię Lulua i wygraj nagrodę!

Oddaj głos na Drogerię Lulua w Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria! Na Wasze głosy czekamy oraz wypowiedzi, które nagrodzimy zestawami kosmetyków.

 

Renata Zielezińska: Bardzo dziękuję za rozmowę i poświęcony czas oraz za to, że dali się nam Państwo poznać. To pokazuje, że są Państwo Perfumerią Przyjazną Klientom.

 

 

Kilka słów o Perfumerii Lulua

Lulua w języku arabskim oznacza "perła". Od 2007 roku oddajemy się nieustannym poszukiwaniom, których owocem są jedynie najwybitniejsze i najbardziej oryginalne kompozycje, mając nadzieję zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Wierzymy, iż oferując szeroką gamę niszowych, rzadko spotykanych zapachów, rozbudzimy zainteresowanie zarówno nowicjuszy, jak i koneserów, dając możliwość wyrażenia swojej indywidualności w nowy, niespotykany wcześniej sposób.

Zapraszamy do perfumerii Lulua, gdzie czekają na Państwa wyjątkowe zapachy. Perfumy, którym można zaufać, które uwodzą i odmieniają świat wokół nas, sprawiają, że czujemy się absolutnie wyjątkowo.

Perfumeria Lulua mieści się na jednej z najbardziej malowniczych uliczek Kazimierza, wśród małych galerii i zacisznych kawiarenek. Naszym celem było stworzenie miejsca o przyjaznej atmosferze, w którym spędzanie czasu będzie więcej, niż tylko zakupem. Zapach tworzy integralną część noszącej go osoby, dlatego oferujemy przestrzeń, w której można zatrzymać się i w spokoju wypróbować każdą ze stojących na półkach, niepowtarzalnych kompozycji.

Naszym Klientom oferujemy również szeroki wybór ekskluzywnych przyborów do golenia oraz innych produktów uszlachetniających codzienną pielęgnację ciała.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, copywritera, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Kosmetyczny marzec 2018 Kosmetyczny marzec 2018 — lista marcowych wydarzeń beauty

Kosmetyczny marzec 2018 — lista marcowych wydarzeń beauty

Praca w redakcji kosmetycznej to częste wyjazdy na różnorodne imprezy kosmetyczne. Co działo się w marcu 2018 w branży urodowej i gdzie warto było się pojawić? Zapraszam na przegląd najciekawszych…

Więcej
Znasz marki, które mają w swojej ofercie kosmetyki dla sportowców? Nowy trend — kosmetyki dedykowane dla sportowców

Nowy trend — kosmetyki dedykowane dla sportowców

Kosmetyki dla sportowców zdecydowanie różnią się od tych, dedykowanych dla pozostałych konsumentów. Posiadają one unikatowy skład, który chroni przed szkodliwym działaniem m.in. potu oraz zabezpiecza skórę w czasie uprawiania aktywności…

Więcej

3 komentarze na temat “Niszowe perfumy, kosmetyki i akcesoria barberskie — wywiad z Perfumerią Lulua

  1. Niestety zapachy marki Comme des Garcons, o której m.in. wspomniano w wywiadzie, są o wiele taniej dostępne w innych perfumeriach internetowych. Jedna z moich ulubionych marek – L’ARTISAN PARFUMEUR – jest w Lulua drożej o ok. 30% niż w innych (zaufanych i sprawdzonych) perfumeriach. Klimat zakupów jest ważny, ale tak naprawdę liczy się cena. Szczególnie gdy mówimy o produktach drogich, luksusowych.


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.