Niszowa probiotyczna pielęgnacja Esse Organic

Niszowa probiotyczna pielęgnacja Esse Organic

Probiotyki są najnowszym trendem w pielęgnacji skóry, są one żyjącymi mikrobami i mają niezaprzeczalnie korzystny wpływ na skórę. Jednak w jaki sposób zastosować składniki probiotyczne w preparatach pielęgnacyjnych, skoro w większości produktów zawarte są konserwanty, które zabijają żywe mikroby?

 

Po pierwsze produkt nie może zawierać konserwantów.

Po drugie, niezwykle trudno jest zapewnić, żeby probiotyki nie zostały zabite w trakcie procesu produkcyjnego.

Po trzecie — TEMPERATURA. Jeśli temperatura zbytnio spadnie, woda w probiotycznych komórkach zamarznie, co spowoduje, że błona komórkowa pęknie i większość komórek umrze. A jeśli temperatura wzrośnie powyżej 40 °C, enzymy w żywych komórkach zaczną ulegać denaturacji i większość probiotyków nie przeżyje.

 

Esse pokonało wszystkie wyzwania i tym samym nie ma sobie równych

Esse Probiotic Serum używa probiotyków na poziomie 4 – zawiera miliard żywych probiotyków w mililitrze. W mieszance symbiotycznej istnieją trzy różne gatunki Lactobacillus. Produkt Esse jest wolny od czynników chorobotwórczych i mikroby pozostają zdolne do wzrostu przez dwa lata od produkcji. Więcej na temat probiotycznej pielęgnacji – http://www.esseskincare.com/pl-pl/probiotic-skincare.html

Skuteczność miejscowych probiotyków to gorący temat w nauce. Badania w Niemczech wykazały, że nowa surowica z Esse (Probiotic Serum) ma zdolność poprawiania jędrności skóry średnio o 16% w ciągu 28 dni, przy czym u 100% z 20 badanych osób wykazano widoczną poprawę stanu skóry. To otwiera nową drogę do badań przeciw starzeniu się oraz jest wsparciem dla skór problematycznych/trądzikowych.

Probiotyczny trend rozszerza się z opieki zdrowotnej na pielęgnację skóry. Pielęgnacja i produkty Esse budzą coraz większe zainteresowanie zarówno wśród gabinetów kosmetycznych, salonów spa, klinik dermatologicznych oraz wśród osób ceniących kosmetyki naturalne, organiczne, wegańskie.

Jeżeli chcecie na bieżąco obserwować tę markę, zachęcamy do polubienia fan page na fb firmy Esse Organic Poland. Poland https://www.facebook.com/esseorganic.poland/

W Polsce przybywa miejsc, w których można już kupić produkty Esse i skorzystać z oferty zabiegowej tej marki. Jest całkowity zakaz sprzedaży tych kosmeceutyków w Internecie – tylko placówki przeszkolone mają prawo je sprzedawać i dobierać odpowiednią pielęgnację.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Pigment Box edycja Świąteczna! Sprawdź 2 wyjątkowe pudełka

Pigment Box edycja Świąteczna! Sprawdź 2 wyjątkowe pudełka

Kolejna edycja kultowego Pigment Boxa! Tym razem mamy dla Was aż dwie zupełnie nowe odsłony. Pigmentowe Elfy z ogromną dbałością dobrały produkty tak, aby zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. Byłaś…

Więcej
Więcej niż tradycyjna mezoterapia!

Więcej niż tradycyjna mezoterapia!

Wraz z upływem czasu kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego ubywa, nasza skóra traci jędrność i elastyczność, a zmarszczki zaczynają spędzać nam sen z powiek. Genetyka, nieodpowiednia pielęgnacja, promieniowanie UV, palenie…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.