Niezależność, wartości i elegancki świat Mary Kay – rozmowa z Katarzyną Szulim, Niezależną Dyrektor Sprzedaży Mary Kay

Niezależność, wartości i elegancki świat Mary Kay – rozmowa z Katarzyną Szulim, Niezależną Dyrektor Sprzedaży Mary Kay

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Opowiedz o sobie. Czym się zajmujesz w życiu, z jaką firmą i od kiedy współpracujesz? Odniosłaś jakieś sukcesy?

Katarzyna Szulim: Jestem bardzo aktywną osobą. Od dziecka ciekawą świata i ludzi. Spełniam swoje marzenia, choć nie zawsze to było i jest proste. Uwielbiam podróże. Bardzo dalekie i bliskie, krótkie i długie. Lubię tańczyć, taniec daje mi mnóstwo dobrej energii. To, kim jestem, zawdzięczam przede wszystkim moim wspaniałym Rodzicom. Dzięki Nim, ich odwadze i zaufaniu mogłam się rozwijać i uczyć, także na własnych doświadczeniach. To Oni pokazali mi piękny świat i wartość człowieka. Dzięki mojemu Bratu nauczyłam się empatii i zauważania potrzeb innych.

Zawodowo pracuję w korporacji i prowadzę własną działalność. W obydwóch firmach robię to, co lubię.
Własną działalność połączyłam z marką Mary Kay w 2008 roku. To firma, która wiąże wieloletnią tradycję z nowościami techniki. Stworzona przez kobietę dla kobiet.

 

 

MaryKay_Katarzyna_Szulim_moje_zdjecie

 

 

Każde działanie w tej branży jest dla mnie sukcesem. Uśmiech i blask oczu zadowolonej Klientki, osiąganie indywidualnych celów Konsultantek z mojej grupy biznesowej, a także moje osobiste. Wiele odniosłam sukcesów. Mierzę się tylko ze sobą. Każdego dnia, chcę być lepszą wersja siebie. Otrzymałam mnóstwo nagród rzeczowych (łącznie z biżuterią z metali i kamieni szlachetnych oraz wycieczką do siedziby firmy w Dallas), a także szkoleń, które są cenne w każdej dziedzinie mojego życia. Nieocenione są jednak nagrody niematerialne, gratulacje, uznanie zarówno od firmy, jak od Klientek i Konsultantek. A także duma moich Rodziców, Brata i Bratowej oraz Przyjaciół.

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Co skłoniło Cię do podjęcia współpracy z Mary Kay?

Katarzyna Szulim: Na współpracę z Mary Kay zdecydowałam się kiedy poznałam bliżej firmę. Nim zaczęłam pracować, dwa lata byłam klientką tej marki. Uwielbiałam kosmetyki, spodobała mi się złota zasada firmy: "Traktuj innych tak, jak sama chciałabyś być traktowana", misja firmy: "Wzbogacamy życie kobiet", plan marketingowy i niezależność, również finansowa. To wszystko po prostu pasowało do mojego stylu życia. Od zawsze byłam przyjazna dla świata i ludzi, uwielbiałam szpilki i kapelusze (dzięki Mamie) i ordery (dzięki Tacie). To wszystko idealnie mi się dopasowało z eleganckim światem Mary Kay.

 

MaryKay_Katarzyna_Szulim_thinkig of love

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Jakie są warunki współpracy z firmą Mary Kay?

Katarzyna Szulim: Warunki współpracy są jasne i przejrzyste. Jak w każdy biznes trzeba zainwestować. Należy zdecydować, ile mogę, ile chcę, zainwestować czasu oraz pieniędzy na warsztat pracy i działać. To nie biznes na dzień, czy dwa. To biznes na lata. Z potencjalną kandydatką pracuję indywidualnie. Bo każdy z nas ma inne potrzeby, możliwości i marzenia. Mary Kay to pędzle, farby i płótno, a każdy maluje swój obraz.

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Jakie korzyści daje współpraca z Mary Kay?

Katarzyna Szulim: Korzyści ze współpracy jest mnóstwo – własny rozwój, pieniądze, nagrody rzeczowe, wycieczki, kontakt z ludźmi. Jednak najważniejsze jest to, że każdy bierze to, co dla niego jest priorytetem.

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Jakie są miesięczne zarobki w Mary Kay?

Katarzyna Szulim: Zarobki są bardzo róże – w zależności od poświęconego czasu i zaangażowania. Dla niektórych jest wystarczające zarobienie kilkuset złotych na własne szaleństwa i do budżetu domowego. Dla innych jest to jedyne źródło utrzymania i zarobki liczone są w tysiącach. Jedne z wyższych prowizji to ponad 100.000,00 złotych za miesiąc.

 

MaryKay_Katarzyna_Szulim_pedzleMaryKay_Katarzyna_Szulim_palety

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Jakie kosmetyki w swojej ofercie posiada firma Mary Kay?

Katarzyna Szulim: W ofercie firmy są kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, dla kobiet w każdym wieku oraz mężczyzn. Do skór bardzo młodych i dojrzałych. Posiadamy również produkty do zadań specjalnych, kolorowe i zapachy. Według mnie najważniejsze jest, że Klientka oprócz dobranych kosmetyków dostaje nasz serwis, gwarancję 100% satysfakcji, naukę pielęgnacji skóry i technik makijażu, by czuć się zawsze pięknie. Może też skorzystać z naszych doświadczeń i zafundować sobie makijaż na specjalne wyjście, bal, ślub, randkę, obiad u rodziców… .Mary Kay to propozycje na wszystkie okazje. Na każdy poranek i wieczór, a także od święta. Luksusowe i unikatowe zestawy, pojedyncze drobiazgi, wszystko z bezpłatną dostawą w umówione miejsce oraz świetną zabawą przy wybieraniu w przyjaznych warunkach bez wychodzenia z domu. I oczywiście z gwarancją 100% satysfakcji. Dobre emocje zawsze gwarantowane.

Osobiście dbam o kobiety kompleksowo – zwracam uwagę na zdrowy styl życia, odżywania, badań lekarskich (zwłaszcza piersi) oraz uśmiech.

 

MaryKay_Katarzyna_Szulim_Repair

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Czym te kosmetyki wyróżniają się od pozostałych, które istnieją na rynku? Czy posiadają jakieś nagrody, certyfikaty?

Katarzyna Szulim: Produkty Mary Kay należą do kosmetyków selektywnych. Są wśród innych luksusowych kosmetyków produktem dla każdego. Ich świetna jakość ma bardzo przystępną cenę. Są dostarczane bezpośrednio do Klienta i są bardzo wydajne. Najważniejsze, że Klient może wypróbować nasze produkty przed zakupem. Kosmetyki Mary Kay są również doceniane i nagradzane w różnych konkursach: Qultowy Kosmetyk, InStyle Best Beaty Buys, Uroda…. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty spełniające normy dopuszczające na rynek polski.

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Czy masz jakiś przepis na sprzedaż kosmetyków firmy Mary Kay?

Katarzyna Szulim: Oczywiście, mam swój własny sposób na sprzedaż kosmetyków, zawsze oparty na zasadach i etyce firmy.

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Bardzo dziękujemy za udzielenie wywiadu. Polecamy firmę Mary Kay i zapraszamy do kontaktu z Panią Katarzyną.

mary_kay_cosmetics_226_logo

Dane kontaktowe:
Katarzyna Szulim
Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay
telefon: 609 606 501
mail: katarzyna.szulim@gmail.com
strona: www.marykay.pl/katarzyna.szulim

 

 

Konsultantka kosmetyczna – czyli dlaczego warto zostać konsultantką kosmetyczną? Przeczytaj kolejne części cyklu artykułów o pracy jako konsultantka lub dystrybutor kosmetyków.

 

 

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Popularny Plebiscyt Diamenty Beauty stał się kultowym wydarzeniem w branży kosmetycznej. A jego wyników wyczekują producenci i dystrybutorzy kosmetyków w Polsce i na świecie, ale także przedstawiciele największych sklepów kosmetycznych….

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2023 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2023 roku

Targi, kongresy, konferencje i sympozja z branży beauty to oblegane przez specjalistów oraz konsumentów wydarzenia. Wszyscy wypatrują ich już na początku roku, by zapełnić swój kalendarz imprez w branży kosmetycznej,…

Więcej

4 komentarze na temat “Niezależność, wartości i elegancki świat Mary Kay – rozmowa z Katarzyną Szulim, Niezależną Dyrektor Sprzedaży Mary Kay


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.