Najlepszy Sklep z Kosmetykami 2021 – rozwiązanie konkursu

Najlepszy Sklep z Kosmetykami 2021 – rozwiązanie konkursu

Choć nie wszystkie zaproszone do udziału w tym konkursie sklepy z kosmetykami podjęły wyzwanie, to walka była zacięta, a my spieszymy z ogłoszeniem werdyktu. Który z 20 sklepów z kosmetykami zasługuje na miano tego najlepszego, zdaniem czytelników magazynu TrustedCosmetics.pl?

 

 

– "Aktualnie obserwujemy, że sklepy z kosmetykami toczą swoistą walkę na promocje. Każdego miesiąca inny sklep zaskakuje obniżkami cen, konkursami, przecenami i gratisami. My postanowiliśmy sprawdzić, co o sklepach kosmetycznych, sądzą konsumenci oraz czy sklepy kosmetyczne są otwarte na klienta i chętne do dialogu z nim.

Przeprowadziliśmy ankietę, której wyniki jasno pokazują, że niewiele sklepów jest zainteresowanych dialogiem i interakcją ze swoimi fanami, gdyż nawet nie starały się one o głosy w naszej ankiecie. W związku z tym postanowiliśmy nagrodzić sklepy kosmetyczne otwarte na klientów i chętne do dialogu z nimi i zamiast 1 nagrody oferujemy 4, by wspomóc działania marketingowo-pr-owe." – wyznaje Renata Zielezińska, redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl.

 

Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021

Zdaniem czytelników magazynu TrustedCosmetics.pl Najlepszym Sklepem Kosmetycznym 2021 został sklep z kosmetykami Natura Organika, zdobywając za 30% wszystkich głosów oddanych w ankiecie. Aż 28% głosów zebrała Drogeria Pigment, zajmując tym samym drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się sklep kosmetyczny Kosmetyki Orientu z 19% głosów, a czwarte miejsce zajmuje Naturaj, zdobywając 16% głosów w tej ankiecie.

 

Nagrody w konkursie Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021

Nagrodą w konkursie Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021 jest roczna reklama na łamach TrustedCosmetics.pl i pomoc w działaniach PR poprzez:

  • minimum 4 artykuły przygotowane przez redakcję związane z danym sklepem lub promujące jego asortyment;
  • baner reklamowy na TrustedCosmetics.pl wyświetlany u góry na każdej podstronie portalu przez 12 miesięcy;
  • 3 recenzje kosmetyków;
  • możliwość podsyłania nieograniczonej ilości artykułów prasowych do publikacji w Beauty Centrum Prasowym.

 

Jako że bardzo lubimy nagradzać, to dla Drogerii Pigment przygotowaliśmy nagrodę 6-miesięcy reklamy na TrustedCosmetics.pl, a za zajęcie II i III miejsca proponujemy nagrodę pocieszenia i z przyjemnością przygotujemy recenzję nadesłanych kosmetyków.

 

Bardzo dziękujemy za zabawę oraz za wszystkie oddane głosy. Z pewnością niebawem zaprosimy do udziału w kolejnym konkursie.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Zestawy kosmetycznych upominków – moje propozycje

Zestawy kosmetycznych upominków – moje propozycje

Sezon poszukiwań prezentów pod choinkę trwa w najlepsze. W związku z tym przygotowałam kolejny prezentownik, w którym podpowiadam, jakie kosmetyczne upominki podarować najbliższym. Tym razem wybrałam zestawy kosmetyków, które oczarują…

Więcej
Beauty Biznes Poradnik wypełniony mnóstwem niesamowitych propozycji zarabiania

Beauty Biznes Poradnik wypełniony mnóstwem niesamowitych propozycji zarabiania

Branża beauty i wellness ze względu na swoją niesamowitą popularność jest jedną z najbardziej konkurencyjnych. Według szacunków przy rocznej stopie wzrostu na poziomie 4,75% całkowite przychody w branży beauty i…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.