Najlepszy Sklep z Kosmetykami 2021 – rozwiązanie konkursu

Najlepszy Sklep z Kosmetykami 2021 – rozwiązanie konkursu

Choć nie wszystkie zaproszone do udziału w tym konkursie sklepy z kosmetykami podjęły wyzwanie, to walka była zacięta, a my spieszymy z ogłoszeniem werdyktu. Który z 20 sklepów z kosmetykami zasługuje na miano tego najlepszego, zdaniem czytelników magazynu TrustedCosmetics.pl?

 

 

– "Aktualnie obserwujemy, że sklepy z kosmetykami toczą swoistą walkę na promocje. Każdego miesiąca inny sklep zaskakuje obniżkami cen, konkursami, przecenami i gratisami. My postanowiliśmy sprawdzić, co o sklepach kosmetycznych, sądzą konsumenci oraz czy sklepy kosmetyczne są otwarte na klienta i chętne do dialogu z nim.

Przeprowadziliśmy ankietę, której wyniki jasno pokazują, że niewiele sklepów jest zainteresowanych dialogiem i interakcją ze swoimi fanami, gdyż nawet nie starały się one o głosy w naszej ankiecie. W związku z tym postanowiliśmy nagrodzić sklepy kosmetyczne otwarte na klientów i chętne do dialogu z nimi i zamiast 1 nagrody oferujemy 4, by wspomóc działania marketingowo-pr-owe." – wyznaje Renata Zielezińska, redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl.

 

Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021

Zdaniem czytelników magazynu TrustedCosmetics.pl Najlepszym Sklepem Kosmetycznym 2021 został sklep z kosmetykami Natura Organika, zdobywając za 30% wszystkich głosów oddanych w ankiecie. Aż 28% głosów zebrała Drogeria Pigment, zajmując tym samym drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się sklep kosmetyczny Kosmetyki Orientu z 19% głosów, a czwarte miejsce zajmuje Naturaj, zdobywając 16% głosów w tej ankiecie.

 

Nagrody w konkursie Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021

Nagrodą w konkursie Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021 jest roczna reklama na łamach TrustedCosmetics.pl i pomoc w działaniach PR poprzez:

  • minimum 4 artykuły przygotowane przez redakcję związane z danym sklepem lub promujące jego asortyment;
  • baner reklamowy na TrustedCosmetics.pl wyświetlany u góry na każdej podstronie portalu przez 12 miesięcy;
  • 3 recenzje kosmetyków;
  • możliwość podsyłania nieograniczonej ilości artykułów prasowych do publikacji w Beauty Centrum Prasowym.

 

Jako że bardzo lubimy nagradzać, to dla Drogerii Pigment przygotowaliśmy nagrodę 6-miesięcy reklamy na TrustedCosmetics.pl, a za zajęcie II i III miejsca proponujemy nagrodę pocieszenia i z przyjemnością przygotujemy recenzję nadesłanych kosmetyków.

 

Bardzo dziękujemy za zabawę oraz za wszystkie oddane głosy. Z pewnością niebawem zaprosimy do udziału w kolejnym konkursie.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking balsamów do ciała

Ranking balsamów do ciała

Balsam do ciała to kosmetyk, który poprawia nawilżenie skóry, regeneruje ją i odżywia oraz wzmacnia jej barierę hydrolipidową. Niezależnie od wieku i kondycji twojej skóry o każdej porze roku potrzebuje…

Więcej
Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021 – głosowanie trwa

Najlepszy Sklep Kosmetyczny 2021 – głosowanie trwa

Poznaliśmy już listę nominowanych w Plebiscycie Najlepszy Sklep z Kosmetykami 2021 roku, teraz czas rozpocząć głosowanie. Która z poniższych drogerii Twoim zdaniem zasługuje na ten tytuł? Pomóż nam wybrać Najlepszą…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.