Najciekawszy komentarz miesiąca — nowy konkurs — zasady

Najciekawszy komentarz miesiąca — nowy konkurs — zasady

Lubimy nagradzać nasze Czytelniczki i Czytelników, dlatego przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs pt. Najciekawszy komentarz miesiąca. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Nowy konkurs rozpocznie się od 1 czerwca 2018 na łamach naszego portalu i potrwa aż do odwołania. Ale zacznijmy od początku, czyli o co chodzi w nowym konkursie?

 

Zasady konkursu najciekawszy komentarz miesiąca?

W pierwszych dniach każdego nowego miesiąca zaprosimy Was do udziału w konkursie pt. "Najciekawszy komentarz miesiąca", w którym do zdobycia będzie minimum 5 nagród miesięcznie. W artykule zapraszającym do udziału w tej akcji zaprezentujemy nagrody, jakie będą do zdobycia.

Twoim zadaniem jest pozostawiać ciekawe bądź dociekliwe komentarze (które nie zawsze muszą być długie). Dla nas ważne jest, abyś dzielił/a się w nich z nami swoją wiedzą, doświadczeniami.

Ile razy mogę wziąć udział w konkursie?

Każda osoba może wziąć udział w tym konkursie wiele razy, a tym samym zwiększyć swoje możliwości zdobycia nagród. W konkursie tym jedna osoba może zdobyć więcej niż jedną nagrodę.

Co będziemy oceniać w tym konkursie?

To konkurs, w którym chcemy nagrodzić Cię za Twoją dociekliwość oraz Twoje ciekawe porady, którymi dzielisz się z nami i Czytelniczkami TrustedCosmetics.pl.

 

Harmonogram konkursu najciekawszy komentarz miesiąca

  • 1-2 dzień miesiąca — otwarcie nowego miesiąca konkursowego i prezentacja nagród.
  • od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca — czas na pozostawienie przez Ciebie komentarzy.
  • do 15 dnia kolejnego miesiąca prezentacja listy nagrodzonych za miniony miesiąc.

 

 

Jak wygrać w konkursie najciekawszy komentarz miesiąca?

W konkursie najciekawszy komentarz miesiąca możesz zgarnąć jedną, kilka lub wszystkie zaprezentowane nagrody. Jury redakcyjne zbierze najciekawsze, te — naszym zdaniem — najbardziej pomocne Czytelnikom podpowiedzi i porady, które pojawią się w naszym serwisie pod artykułami w całym miesiącu kalendarzowym. W czasie trwania konkursu możesz wypowiadać się do artykułów, które zostały opublikowane przez cały czas działania portalu, nie musisz ograniczać się do artykułów, które pojawiły się w danym miesiącu kalendarzowym.

 

Konkurs rusza 1 czerwca 2018 roku. A my już teraz z niecierpliwością czekamy na Twoje wypowiedzi.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Kosmetyki dla kobiet w ciąży – bezpieczne składniki

Kosmetyki dla kobiet w ciąży – bezpieczne składniki

Każda kobieta w ciąży pragnie wyglądać i czuć się pięknie. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla przyszłych mam. Warto zwrócić szczególną uwagę na składniki…

Więcej
Pielęgnacja skóry twarzy, rąk i ciała z przebarwieniami

Pielęgnacja skóry twarzy, rąk i ciała z przebarwieniami

Przebarwienia to popularny problem skórny, z którym wiele osób jesienią zgłasza się do dermatologa. Kliniki medycyny estetycznej oferują różnorodne procedury i profesjonalne zabiegi niwelowania przebarwień. Istnieją jednak kosmetyki na przebarwienia…

Więcej

10 komentarzy na temat “Najciekawszy komentarz miesiąca — nowy konkurs — zasady

  1. Świetnie opisane zasady! Mam nadzieję, że po zagłębieniu się w artykuły znajdę coś co mnie zainteresuje i zainspiruje 😉

  2. Ja staram się komentować wpisy regularnie i dzielić moją merytoryczną i praktyczną wiedzą :).
    JA zmieniłabym tylko jedną rzecz- jeden artykuł= jeden komentarz od danej osoby.

  3. Sugerowałabym serdecznie jeszcze jedną zmianę : minimalna długość komentarza powinna wynosić minimum 50 znaków ( to jedno zdanie składające się z 5-6 słów).

  4. Bardzo dobry pomysł ! Może skończą się wreszcie "merytoryczne" komentarze w stylu : "też lubię takie kosmetyki" , "mniam mniam lubię mandarynki" albo "nie znam marki , chętnie wypróbuję". 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.