Najciekawszy komentarz miesiąca — nowy konkurs — zasady

Najciekawszy komentarz miesiąca — nowy konkurs — zasady

Lubimy nagradzać nasze Czytelniczki i Czytelników, dlatego przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs pt. Najciekawszy komentarz miesiąca. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Nowy konkurs rozpocznie się od 1 czerwca 2018 na łamach naszego portalu i potrwa aż do odwołania. Ale zacznijmy od początku, czyli o co chodzi w nowym konkursie?

 

Zasady konkursu najciekawszy komentarz miesiąca?

W pierwszych dniach każdego nowego miesiąca zaprosimy Was do udziału w konkursie pt. "Najciekawszy komentarz miesiąca", w którym do zdobycia będzie minimum 5 nagród miesięcznie. W artykule zapraszającym do udziału w tej akcji zaprezentujemy nagrody, jakie będą do zdobycia.

Twoim zadaniem jest pozostawiać ciekawe bądź dociekliwe komentarze (które nie zawsze muszą być długie). Dla nas ważne jest, abyś dzielił/a się w nich z nami swoją wiedzą, doświadczeniami.

Ile razy mogę wziąć udział w konkursie?

Każda osoba może wziąć udział w tym konkursie wiele razy, a tym samym zwiększyć swoje możliwości zdobycia nagród. W konkursie tym jedna osoba może zdobyć więcej niż jedną nagrodę.

Co będziemy oceniać w tym konkursie?

To konkurs, w którym chcemy nagrodzić Cię za Twoją dociekliwość oraz Twoje ciekawe porady, którymi dzielisz się z nami i Czytelniczkami TrustedCosmetics.pl.

 

Harmonogram konkursu najciekawszy komentarz miesiąca

  • 1-2 dzień miesiąca — otwarcie nowego miesiąca konkursowego i prezentacja nagród.
  • od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca — czas na pozostawienie przez Ciebie komentarzy.
  • do 15 dnia kolejnego miesiąca prezentacja listy nagrodzonych za miniony miesiąc.

 

 

Jak wygrać w konkursie najciekawszy komentarz miesiąca?

W konkursie najciekawszy komentarz miesiąca możesz zgarnąć jedną, kilka lub wszystkie zaprezentowane nagrody. Jury redakcyjne zbierze najciekawsze, te — naszym zdaniem — najbardziej pomocne Czytelnikom podpowiedzi i porady, które pojawią się w naszym serwisie pod artykułami w całym miesiącu kalendarzowym. W czasie trwania konkursu możesz wypowiadać się do artykułów, które zostały opublikowane przez cały czas działania portalu, nie musisz ograniczać się do artykułów, które pojawiły się w danym miesiącu kalendarzowym.

 

Konkurs rusza 1 czerwca 2018 roku. A my już teraz z niecierpliwością czekamy na Twoje wypowiedzi.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Świeża i promienna cera na wiosnę — jak zadbać o skórę po zimie?

Świeża i promienna cera na wiosnę — jak zadbać o skórę po zimie?

Wiosna to czas, w którym natura budzi się do życia po długiej zimie, a my sami również odczuwamy potrzebę odświeżenia i rewitalizacji. Wraz z nadejściem wiosny, nasza skóra również pragnie…

Więcej
XII Plebiscyt Diamenty Beauty 2023

XII Plebiscyt Diamenty Beauty 2023

Plebiscyt Diamenty Beauty od lat cieszy się ogromną popularnością. Powodów, by przesłać zgłoszenie do tego niesamowitego konkursu dla liderów branży kosmetycznej, jest mnóstwo. Od chęci poddania produktów redakcyjnym testom, poprzez…

Więcej

10 komentarzy na temat “Najciekawszy komentarz miesiąca — nowy konkurs — zasady

  1. Świetnie opisane zasady! Mam nadzieję, że po zagłębieniu się w artykuły znajdę coś co mnie zainteresuje i zainspiruje 😉

  2. Ja staram się komentować wpisy regularnie i dzielić moją merytoryczną i praktyczną wiedzą :).
    JA zmieniłabym tylko jedną rzecz- jeden artykuł= jeden komentarz od danej osoby.

  3. Sugerowałabym serdecznie jeszcze jedną zmianę : minimalna długość komentarza powinna wynosić minimum 50 znaków ( to jedno zdanie składające się z 5-6 słów).

  4. Bardzo dobry pomysł ! Może skończą się wreszcie "merytoryczne" komentarze w stylu : "też lubię takie kosmetyki" , "mniam mniam lubię mandarynki" albo "nie znam marki , chętnie wypróbuję". 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.