Męska fryzura – trendy 2017

Męska fryzura – trendy 2017

W trendach męskich królować będą w dalszym ciągu włosy dłuższe. Panowie, którzy nie pałają do nich entuzjazmem, nie muszą się martwić, bo te krótsze fryzury także są modne. Klasycznym strzyżeniom będą towarzyszyły nowsze wersje. Większości fryzur będzie towarzyszył artystyczny nieład, który będzie idealnie dopracowany. Każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.

 

Postrzępione grzywy, krótsze boki z dłuższą górą, męskie boby, a także modne przedziałki. Mężczyźni, kochający bardzo krótkie cięcia powinni przyjrzeć się bliżej tym militarnym, które także znajdą swoich entuzjastów. Najważniejsze, by pamiętać o doborze cięcia do kształtu twarzy.

Proporcjonalnej, owalnej twarzy pasuje zdecydowana większość fryzur, robiąc jednak modny kucyk, warto pamiętać, by nie umieszczać go zbyt wysoko, co niekorzystnie wydłuży owal twarzy.

Twarzom okrągłym poleca się wystrzępione fryzury i grzywy, które je optycznie wydłużą i wyszczuplą. Łagodne i miękkie linie, a przy okazji fryzury asymetryczne to dobry wybór dla tych kwadratowych typów.

Trójkątnym twarzom zasłaniamy czoło, warto w tym wypadku uniknąć włosów wiązanych w koński ogon, chyba że posiadacze trójkątnych twarzy są także właścicielami bujnych zarostów.

Posiadacze twarzy kwadratowych powinni zainteresować się krótkimi fryzurami na pazia z wystrzępionymi końcówkami. Do łask znów wkraczają seksowne kilkudniowe zarosty!

 

 

A jakie fryzury noszą Wasi Panowie?

The following two tabs change content below.
Sylwia
Przekazuję wiedzę zdobytą na różnych płaszczyznach życiowych. W sposób zrozumiały, jasny i czytelny, bez owijania w bawełnę. Prowadzę bloga www.matczysko.pl, gdzie piszę dla kobiet, o kobietach, dzieciach, mężczyznach, problemach, chorobach (także o tych, o których się nie mówi głośno). O życiu. Nie jestem perfekcjonistką i nie zamierzam nią być. Jestem tylko i aż człowiekiem, który popełnia błędy. Ważne natomiast jest, by potrafić się do nich przyznać. Ogromną radość sprawia mi uczenie się nowych rzeczy i przekazywanie wiedzy innym. Fryzjerem jestem od 11 lat, mam tytuł Technika Usług Fryzjerskich, kocham włosy i wszystko, co się z nimi wiąże. Jestem fanką kosmetyków wszelkich maści, lubię testować nowości i zagłębiać się w ich składy. Od dłuższego czasu staram się żyć w zgodzie z samym sobą, a ciało i umysł to moja świątynia, w której nie chcę widzieć niepotrzebnej chemii. Jestem matką, ale przede wszystkim kobietą!

Powiązane artykuły

A Ty jakiej szczoteczki używasz? Wybielanie zębów w domu. Jaką szczoteczkę wybrać?

Wybielanie zębów w domu. Jaką szczoteczkę wybrać?

Kto nie chciałby mieć śnieżnobiałych zębów? Aby wybielić zęby wcale nie trzeba mieć najdroższych szczoteczek i past do zębów z najwyższej półki. Domowymi sposobami możesz zmienić kolor swoich zębów nawet…

Więcej
8 Diament Beauty 2019 Top Coat No Wipe Slowianka Nails Trends nagrodzony Diamentem Beauty 2019

Top Coat No Wipe Slowianka Nails Trends nagrodzony Diamentem Beauty 2019

Top Coat No Wipe to preparat nawierzchniowy, który daje efekt mokrego paznokcia i utrzymuje się do 4 tygodni. Idealnie wykańcza każdą stylizację. A jego konsystencja sprawia, że preparat doskonale sprawdza…

Więcej

6 komentarzy na temat “Męska fryzura – trendy 2017

  1. Mój mąż nosi klasycznie krótko ścięte włosy.
    Czemu artykuł taki krótki? Myślałam, że będą jakieś przykłady męskich fryzur do danego kształtu twarzy

    1. Też zwróciłam uwagę, że artykuł jest zadziwiająco krótki. W zasadzie brak w nim jakichkolwiek merytorycznych treści. A przecież można by napisać coś konkretnego.

  2. Preferuję fryzury klasyczne. Nie znoszę wygolonej asymetrii lub włosów ufryzowanych na żel czy pastę. Szkoda, że artykuł jest taki krótki i ogólnikowy…

  3. O ile u mężczyzn podobają mi się nieraz zarosty sama nie mogę go znieść u męża. Co do fryzury to dłuższa góra a krótki tył i boki t dla mnie najlepsza męska fryzura 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.