Zo® Skin Health

5 kosmetyków do zimowej pielęgnacji twarzy

Zimą pielęgnacja skóry stanowi wyzwanie dla wielu osób. Kluczem w tym sezonie jest wzmocnienie bariery ochronnej, nawilżenie oraz wsparcie naturalnych procesów regeneracji skóry. Jakich składników aktywnych szukać w recepturach kosmetyków do zimowej pielęgnacji skóry? Poznaj 5 kosmetyków do pielęgnacji twarzy, po które warto sięgnąć zimą.

5 kosmetyków do pielęgnacji delikatnej skóry w okolicach oczu

Delikatna i cienka skóra wokół oczu wymaga przemyślanej pielęgnacji. W zimie jest wystawiona na gwałtowne zmiany temperatur, a powietrze w pomieszczeniach jest suche. Jakie kosmetyki sprawią, że skóra w okolicach oczu będzie nawilżona, gładka, rozświetlona i napięta?

Odmładzające składniki kosmetyków

Chcesz zachować młody wygląd? Włącz do swojej pielęgnacji poniżej zaprezentowane składniki kosmetyków o działaniu anty-aging. Poza samymi składnikami aktywnymi ważne jest ich stężenie i forma podania, a także inne substancje, z którymi zostały połączone w formułach kosmetyków.

6 rozświetlających kosmetyków na jesień

Jesienią zazwyczaj skórze brakuje blasku. Najczęściej jest osłabiona po lecie oraz narażona na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Systematyczna pielęgnacja pozwala odzyskać promienny blask na dłużej. Poznaj 6 kosmetyków rozświetlających, które są absolutnym must-have tej jesieni.

Jesienne oczyszczanie i pielęgnacja skóry

Codzienna kąpiel pod prysznicem to niby kwestia oczywista, a jednak wcale nie taka jednoznaczna. Jak często warto się myć i jak to robić? Poznaj jesienny rytuał oczyszczania i pielęgnacji skóry.