Refectocil

Recenzja serum na porost brwi i rzęs 2w1 RefectoCil Lash & Brow Booster

Recenzja serum na porost brwi i rzęs 2w1 RefectoCil Lash & Brow Booster

Zdrowe i mocne brwi i rzęsy stanowią wyjątkową naturalną oprawę dla oczu. Nadają twarzy wyrazistego wyglądu. Jednak nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi i bujnymi brwiami oraz rzęsami. Jest…

Lista marek kosmetycznych z całego świata od A do Z

Lista marek kosmetycznych z całego świata od A do Z

Producenci kosmetyków z całego świata nieustannie tworzą nowości kosmetyczne, by zaspokoić różnorodne gusta bardziej i mniej wymagających konsumentów. Zastanawiasz się, po które nowości kosmetyczne warto sięgnąć lub której zagranicznej marce…

Refectocil – australijska marka kosmetyczna oferująca preparaty do stylizacji oczu

Historia marki Refectocil rozpoczęła się w 1930 roku w salonie fryzjerskim w Wiedniu. To tam Josef Gschwenter’a tworzył kosmetyki i preparaty do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Zachwyceni efektami działania i powracający klienci zmotywowali go do produkcji kolejnych kosmetyków, a firma Gschwenster Cosmetics prężnie rozwijała się również poza granicami Austrii.

W 1942 roku stworzono nową markę, która zyskała nazwę Refectocil, a jej bestsellerem stała się henna do brwi i rzęs w różnych kolorach. Wraz z pastą do rozjaśniania brwi i linią preparatów Refectocil Sensitive przeznaczoną dla wrażliwej skóry oraz pozostałymi preparatami ekspresowo zyskała sympatię klientów z całego świata.

Dziś marka Refectocil jest światowym liderem w profesjonalnej stylizacji oka, oferuje preparaty do koloryzacji brwi i rzęs, stylizacji brwi, stylizacji rzęs, a także kosmetyki do pielęgnacji brwi i rzęs. Jak sprawdziło się serum na porost brwi i rzęs 2w1 RefectoCil Lash & Brow Booster w testach redakcyjnych wykonanych przez redaktor kosmetyczną?