Nectaria

Odkryłam polskie kosmetyki naturalne premium z miodem marki Nectaria

Odkryłam polskie kosmetyki naturalne premium z miodem marki Nectaria

Moją pasją jest wyszukiwanie wyjątkowych kosmetyków z całego świata. Okazuje się, że wcale nie trzeba daleko szukać, albo sięgać po innowacyjne preparaty pielęgnacyjne. Poznałam niezwykłe kosmetyki naturalne wypełnione znanym od…

Ranking polskich marek kosmetycznych od A do Z

Ranking polskich marek kosmetycznych od A do Z

Polskie marki kosmetyczne z roku na rok zyskują coraz silniejszą pozycję na całym świecie. Znajdziemy wśród nich kosmetyki do pielęgnacji ciała i makijażu oraz perfumy i gadżety wspomagające codzienne rytuały…

Polska marka kosmetyków Nectaria

Nectaria to polska marka kosmetyków naturalnych i ekologicznych dedykowana nowoczesnym i świadomym kobietom narażonym na wyzwania dzisiejszego świata. Życie w biegu, nieodpowiednie odżywianie, brak snu, mnóstwo stresu oraz zanieczyszczenia powietrza i warunki środowiskowe niekorzystnie wpływają na kondycję skóry. Staje się ona wówczas sucha, problematyczna, mało jędrna, pozbawiona blasku, skłonna do podrażnień i wrażliwa, a w efekcie przedwcześnie się starzeje. Aby przeciwdziałać problemom skóry w XXI powstała marka Nectaria, która łączy w sobie innowację biotechnologiczną z aktywnymi kompleksami roślinnymi.

 

Troskliwa i skuteczna pielęgnacja – kosmetyki Nectaria

Selektywnie dobrane składniki połączone zostały w kosmetykach Nectaria w taki sposób, aby kompleksowo i skutecznie ją pielęgnować. Każdy składnik poprawia kondycję skóry. Odpowiednio skomponowane receptury dogłębnie odżywiają, nawilżają i regenerują skórę, przywracając jej zdrowy wygląd, wigor i blask.

Ekologiczne kosmetyki Nectaria są produkowane w Polsce. Wyróżniają je skuteczność działania, proste składy oraz produkcja z poszanowaniem natury, a to sprawia, że z powodzeniem można je stosować także w pielęgnacji skóry alergicznej czy wrażliwej.

Kosmetyki Nectaria wspierają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu aktywizują ją do odnowy niezależnie od okoliczności, również w zanieczyszczonym mieście oraz w trudnych dla skóry twarzy warunkach zimą czy latem. Kosmetyki Nectaria doskonale wpisują się w filozofię less waste, ponieważ znajdują się w szklanych słoiczkach, które nadają się do ponownego użycia lub recyklingu.

Dowiedz się więcej o tych wyjątkowych kosmetykach polskiej marki, przeczytaj artykuł pt.: Odkryłam polskie kosmetyki naturalne premium z miodem marki Nectaria.