Marka Yase Cosmetics nagrodzona Diamentem Beauty 2018

Marka Yase Cosmetics nagrodzona Diamentem Beauty 2018

Yase Cosmetics jest nowoczesną polską firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków naturalnych. Powstała w 2015 roku w Krakowie. Receptury kosmetyków zostały opracowane przez jednego z twórców marki Yase, chemiczkę dr Dianę Dołęgę i są owocem wieloletniej pracy naukowej w dziedzinie kosmetologii.

 

Firma Yase Cosmetics prowadzi swoją działalność w skali globalnej. Strona internetowa marki Yase dostępna jest w 9 wersjach językowych, wliczając język arabski, chiński i japoński. Kosmetyki Yase wysyłane są do dowolnego miejsca na świecie.

Produkty marki Yase są wyznacznikiem najwyższych standardów kosmetyków naturalnych i są adresowane do świadomego klienta oczekującego ponadprzeciętnej jakości i skuteczności.

 

Atuty nagrodzonej marki Yase Cosmetics

Linia Truly Natural marki Yase to naturalne ekskluzywne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Wszystkie produkty są zdrowe i całkowicie wolne od powszechnie stosowanych syntetycznych składników. Linia Truly Natural obejmuje program zrównoważonej pielęgnacji skóry twarzy, który zapewnia wysoki poziom odżywiania, ochrony i regeneracji w ciągu całego dnia.

Linia kosmetyków do twarzy Yase to nowa klasa kosmetyków, zaprojektowana z myślą o osobach prowadzących nowoczesny i zbilansowany tryb życia. Składy kosmetyków naturalnych Yase są bogate i absolutnie unikatowe na rynku. Każdy składnik jest surowcem roślinnym lub mineralnym. Charakterystyczną cechą produktów linii Truly Natural jest zawartość wyjątkowych minerałów: hematytu, oliwinu, rodochrozytu, malachitu oraz smitsonitu. Kosmetyki Yase są wegańskie i wegetariańskie.

 

 

Firma Yase Cosmetics wprowadziła zupełnie nowatorskie rozwiązanie w sposobie produkcji i dystrybucji kosmetyków. Kosmetyki produkowane są przez firmę raz w tygodniu w ilości wynikającej z zebranych w mijającym tygodniu zamówień. Cały proces produkcji, kontroli jakości oraz dystrybucji trwa maksymalnie 7 dni. Klient otrzymuje w ten sposób świeży produkt wyprodukowany nie więcej niż tydzień wcześniej. Takie podejście pozwala na wyprodukowanie tylko takiej ilości kosmetyku, jaka wynika z zamówienia. W modelu tym nie występują więc straty produktów wynikające z ich przeterminowania w oczekiwaniu na klienta.

Produkty, które trafią do klienta, są świeże przez okres 3 miesięcy od daty produkcji. Kosmetyki z linii Truly Natural należy przechowywać w lodówce, a skuteczne i efektywne działanie kosmetyku jest utrzymywane dzięki zastosowanym opakowaniom typu airless.

Już po kilku zastosowaniach kosmetyków Yase kondycja skóry ulega wyraźnej poprawie. Wieloletnie badania nad recepturami pozwoliły otrzymać produkty, które utrzymują równowagę nawilżenia i zapobiegają powstawaniu zmarszczek.

Receptury kosmetyków Yase są zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi następujących organizacji certyfikujących: Ecocert, NATURE, BDIH i Vegan Society.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż kosmetyki marki Yase nie zawierają zbędnych "wypełniaczy" takich jak pochodne ropy naftowej, parabeny, glikole, barwniki syntetyczne, aromaty, silikony, PEG czy alkohol monohydroksylowy.

 

 

WOW! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem stworzenia linii kosmetyków Truly Natural przez markę Yase. Zaintrygował nas też nowatorski sposób produkcji i dystrybucji kosmetyków, a także ich ekspresowe, wyjątkowe i troskliwe działanie. Zafascynowane jesteśmy składami kosmetyków Yase oraz recepturami wypełnionymi minerałami. Nie pozostaje mi nic innego niż z prawdziwą przyjemnością wpisać kosmetyki Yase na moją Listę Kosmetycznych Znakomitości, czyli wyśmienitych, godnych polecenia kosmetyków, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Diamenty Beauty 2022: Bambusowa poszewka na poduszkę Hairlust Pure Bamboo Pillowcase

Diamenty Beauty 2022: Bambusowa poszewka na poduszkę Hairlust Pure Bamboo Pillowcase

Bambusowa poszewka – czy może poprawiać kondycję włosów i jak wpływa na fryzurę? Poszukujemy innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz zabiegów medycyny estetycznej czy trychologicznych, by wzmocnić pasma włosów od…

Więcej
Diamenty Beauty 2022: Anti-Frizz & Hydration Pre-Shampoo Hair Balm Hairlust

Diamenty Beauty 2022: Anti-Frizz & Hydration Pre-Shampoo Hair Balm Hairlust

Czynniki atmosferyczne, częste zabiegi stylizacji na gorąco czy nieodpowiednia pielęgnacja. Oto tylko kilka czynników, które mogą przyczyniać się do pogorszenia kondycji włosów. Dobrym rozwiązaniem jest systematyczne stosowanie maski do włosów….

Więcej

3 komentarze na temat “Marka Yase Cosmetics nagrodzona Diamentem Beauty 2018

  1. Produkty w takich opakowaniach i z takimi założeniami użytkowymi bardzo mi się podobają <3 o takim kosmetyku możemy powiedzieć że jest bezpieczny 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.