Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

Tak jak obiecywaliśmy jakiś czas temu, dla najbardziej aktywnych czytelniczek w poprzednim miesiącu, przygotowałyśmy kosmetyki nagrodzone statuetkami w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2017.

 

Maj był dla nas bardzo pracowitym miesiącem! Zaprosiliśmy do udziału w testowaniu nowości kosmetycznych Lirene i kosmetyków marki Tess oraz zachęcaliśmy do udziału w 2 konkursach. W maju dotarła do nas także niewiarygodnie duża liczba zgłoszeń perfum do naszej bazy polecanych zapachów.

Największą aktywnością w maju wykazały się:

 

Dziękujemy! To do Was, w podziękowaniu za ponadprzeciętną aktywność wyślemy perełki nagrodzone Diamentami Beauty 2017.

Aktualnie punktacja w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek wygląda następująco:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Chcesz otrzymywać od nas kosmetyki? Zachęcamy do aktywności! Z radością zapakujemy dla Ciebie upominek kosmetyczny i wyślemy w podziękowaniu za to, że jesteś!

 

Co przygotowaliśmy na ten miesiąc?

Poza przeglądem informacji, ciekawostkami i artykułami dotyczącymi suplementów diety, prezentujemy wywiady z drogeriami przyjaznymi klientom, które biorą udział w naszym Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria i Perfumeria. Nie każda z drogerii czy perfumerii zgodziła się nam udzielić wywiadu i chciała się Wam zaprezentować w rozmowie z nami, dlatego tym bardziej doceniamy drogerie i perfumerie chętne do rozmowy!

 

KONKURS! 10 kosmetycznych upominków do wygrania

Pamiętajcie, że w Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria i Perfumeria na Wasze głosy czekamy do końca lipca 2017. Ponadto nagrodzimy 10 najciekawszych komentarzy, które znajdą się pod artykułem konkursowym i będą odpowiedzią na pytanie: "za co lubisz swoją ulubioną drogerię lub perfumerię (nie zapomnij dodać w komentarzu nazwy drogerii)"?

10 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy upominkami w postaci kosmetyków!

Czytajcie wywiady z drogeriami i perfumeriami i głosujcie na Waszych ulubieńców!

 

 

W czerwcu rusza także nasze kolejne wyzwanie, tym razem przygotowaliśmy je przy współpracy z Kasią, autorką bloga Urodzianka.pl. Zachęcamy do udziału w Wyzwaniu "Wakacyjny Poradnik Urodowy". Wśród osób, które wezmą w nim udział, rozdamy 5 boxów kosmetycznych. Wkrótce zaprosimy Was także do kolejnych konkursów i testów oraz zaprezentujemy ciekawostki i nowinki z kosmetycznego świata.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

16 komentarzy na temat “Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

          1. Jest 20 czerwiec, a zapachy dodane w maju wciąż się nie pojawiły. Paczuszek z upominkami też nie ma… 🙁


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.