Listopad z Beauty Czytelnią — podsumowanie

Listopad z Beauty Czytelnią — podsumowanie

Z racji tego, że w długie listopadowe wieczory lubię rozpalić świece i schować się pod kocykiem z książką w ręku, to właśnie w tym czasie postanowiliśmy zorganizować miesiąc z Czytelnią Beauty. W tym czasie zaprezentowaliśmy recenzję … książek i poradników związanych ze zdrowiem i urodą.

 

Warto po prostu poznawać inne podejście do spraw zdrowia, kosmetyki i urody. Nie zawsze musimy się zgadzać z autorem danej publikacji, jednak wiedza, którą zdobędziemy, może być wskazówką, ideą, nowym pomysłem czy tematem na kolejny interesujący artykuł.

 

Jakie książki zrecenzowaliśmy w ramach tej akcji?

 • Sekretne życie Chanel No. 5
 • Glutenowe kłamstwo i inne mity o tym, co jemy
 • Kod uzdrawiania
 • Przestań się przejadać
 • Potęga kiedy
 • Skóra pełna blasku. Przełomowa metoda anti-aging
 • Piękne historie. Sukces polskich marek kosmetycznych
 • Telomery i zdrowie. Naukowe tajniki zdrowego stylu życia
 • Nowoczesne zasady odżywiania. Przepisy mistrzów
 • Damskie Laboratorium. Przepisy na domowe kosmetyki
 • Zdrowie zaczyna się w brzuchu
 • Gluten na widelcu
 • Twarzą na wschód. Poczuj się lepiej, wyglądaj młodziej i ciesz się zdrowiem
 • Zioła z polskich łąk
 • Szczęśliwa skóra

 

Książki, które pojawiają się z Beauty Czytelni, dotyczą wiadomości drogeryjnych, rynkowych nowości kosmetycznych, makijażu czy perfum. Znajdziecie tutaj sporą dawkę wiedzy dotyczącą urody, nowych trendów pielęgnacyjnych czy makijażowych. Takie poradniki są często skarbnicą wiedzy dotyczącą pielęgnacji paznokci i włosów. Podpowiadają, jak naturalnie dbać o siebie, w jaki sposób się odżywiać.

 

Poza tą oczywistą tematyką, która wiąże się z naszym portalem, z prawdziwą przyjemnością szukamy książkowych perełek i godnych polecenia poradników, z których możemy czerpać wiedzę o zdrowej kuchni, medycynie estetycznej oraz medycynie alternatywnej, a także poradników o pielęgnacji i żywieniu niemowląt czy mówiących o tym, jak zdrowo żyć. Jednym z fascynujących i ciekawych tematów jest również spory dział medycyny naturalnej, lubimy poznawać takie książkowe nowości.

 

Tematy, które poruszyliśmy w ramach miesiąca z Beauty Czytelnią:

 

 

Jak myślicie, po jakie pozycje związane z kosmetykami, perfumami, zdrowiem i urodą teraz warto sięgnąć?

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Porcja wiedzy o K-Beauty Recenzja książki "Korean Lifestyle Book"

Recenzja książki "Korean Lifestyle Book"

Orientalny koreański styl życia ciągle nas intryguje. Absolutnym hitem na całym świecie stają się koreańskie rytuały kosmetyczne oraz koreańskie kosmetyki. Czy pasjonatka kosmetyczna znalazła coś, co ją zaskoczyło w poradniku…

Więcej
Znasz tę publikację? Recenzja książki pt. "#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek"

Recenzja książki pt. "#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek"

Redaktor i blogerka kosmetyczna to osoba, która zainteresowana jest nie tylko nowościami kosmetycznymi, ale również trendami i nowinkami pojawiającymi się każdego dnia na rynku kosmetycznym. Nieustannie wyszukuję również książki związane…

Więcej

4 komentarze na temat “Listopad z Beauty Czytelnią — podsumowanie


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.