Lista targów urodowych, kosmetycznych i fryzjerskich 2018

Lista targów urodowych, kosmetycznych i fryzjerskich 2018

Targi kosmetyczne to takie wydarzenia, które zawsze zapisuję sobie w kalendarzu. W czasie ich trwania często poznajemy nowe trendy na rynku kosmetycznym. Na jakie targi kosmetyczne warto wybrać się w 2018 roku?

 

Targi urodowe, fryzjerskie i kosmetyczne 2018

21 stycznia 2018 – Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno odbędą się w Hali widowiskowo-sportowej Arena w Poznaniu. Podczas targów mamy możliwość poznania naturalnych kosmetyków tworzonych w zgodzie z naturą, które zostały pozbawione zbędnej chemii. Wydarzenie to będzie także doskonałą okazją, by poznać najnowszą ofertę rodzimych oraz zagranicznych producentów. Targi Ekopiękno to część poznańskiego Wege Festiwal Poznań vol.2 – imprezy promującą zdrową żywność.

 

3-4 lutego 2018 – Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych ECOTIME 2018. To impreza, która odbędzie się w Kielcach na Terenie Targów Kieleckich. W czasie tej imprezy poznamy naturalne i ekologiczne kosmetyki, świece zapachowe oraz parafarmaceutyki.

 

24-25 lutego 2018 – Targi Zdrowego Stylu Życia HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018. Wydarzenie to zorganizowane zostanie w Warszawie na Stadionie Narodowym. Impreza ta łączy w sobie zagadnienia fitness, zdrowia, sportu, ekologii, diety oraz urody. Znajdziemy na nim cateringi dietetyczne, kosmetyki naturalne, żywność ekologiczną czy oferty medycyny estetycznej.

 

3 marca 2018 – Konferencja pod hasłem "Żyj naturalnie" połączona z Targami Zdrowych Produktów odbędzie się w Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego. Konferencja odbędzie się w godzinach 11-17, targi 10-17. Na konferencji wystąpią m.in.:

  • Dr hab. med Jacek Piątek – Temat: Zdrowie zaczyna się w jelitach.
  • Prof. Jan Barciszewski – Temat: Likopen.
  • Prof. Walentyna Nikołajewna-Burkowa – Temat: Naturalne adaptogeny i ich rola w utrzymaniu zdrowia w badaniach syberyjskich naukowców.
  • Magdalena Napierała – Temat: Żyj naturalnie: znajdź Siebie i swój Styl.

 

3-4 marca 2018 – wiosenna edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Branży Kosmetycznej Beauty Forum odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Warszawa ul. Marsa 56c. Jest to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. W czasie jej trwania najlepsze firmy polskie i międzynarodowe z branży kosmetycznej zaprezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

 

9-11 marca 2018 – Beauty Trends Szczecin — Pierwsza edycja targów Beauty Trends powstała z myślą o wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej jako odpowiedź na brak takiej imprezy w województwie zachodniopomorskim. Targi BEAUTY TRENDS to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zabiegów, ale także podwyższenia standardów obsługi klienta, czy promocji marki w sieci.

 

9-11 marca 2018 – Międzynarodowe Targi Kosmetyczne Beauty Dusseldorf. To niesamowite wydarzenie, na którym poznamy najnowsze kosmetyki, aktualne trendy w stylizacji paznokci oraz zabiegach wellness i spa.

 

10 marca 2018 – Targi Kosmetyków Naturalnych EKOtyki — Kraków. Poznaj kosmetyki, które przynoszą skórze ukojenie i nie uczulają.

 

17-18 marca 2018 – Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda w Gdańsku. Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty, czyli wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z naturą. W czasie dwudniowej imprezy swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To idealna sposobność, by poznać nowe i wyjątkowe marki, tworzące swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników.

 

24-25 marca 2018 – Targi Look beautyVision 2018 odbędą się w Poznaniu na Terenie MTP ul. Głogowska 14. Dla odwiedzających przygotowano szeroką ofertę środków do pielęgnacji ciała i włosów, kosmetyków kolorowych, pachnideł oraz kosmetyków profesjonalnych i kosmetyków fryzjerskich.

 

 

14-15 kwietnia 2018 – Targi Urody, Sportu i Zdrowia Arena Szczecin. To wydarzenie skierowane do osób, które interesują się zdrowym stylem życia, dbają o swój wygląd, a także czują potrzebę zmiany! Miejsce to wypełni się firmami i markami branży urodowej, medycznej i sportowej. Jeśli chodzi o urodę, znajdziemy na nich kosmetyki do pielęgnacji ciała, stóp, dłoni i paznokci, makijażu permanentnego oraz salony urody, kliniki medycyny estetycznej i salony fryzjerskie. Osoby zainteresowane sportem dowiedzą się więcej o sportach ekstremalnych, crossficie, ale także spotkają się z trenerami personalnymi oraz poznają najnowsze oferty siłowni, klubów fitness i klubów sportowych. Wydarzenie to zainteresuje również osoby dbającej o swoje zdrowie, będzie można skorzystać z porad dietetyka i masażysty oraz zapoznać się z ofertami spa i wellness, centrów medycznych oraz hoteli, które oferują odnowę biologiczną. Ponadto przewidziano dodatkowe atrakcje takie jak warsztaty makijażu, interaktywne treningi ze specjalistami, warsztaty makijażu czy darmowe badania, konsultacje ze specjalistami i wiele więcej!

 

21-22 kwietnia 2018 w Expo Kraków odbędzie się 37. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! To kultowe już wydarzenie w branży beauty z każdą edycją dynamicznie się rozwija, by zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów związanych z tym sektorem biznesu.

 

20-22 kwietnia 2018 – Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty 2018, odbędą się w Kielcach na Terenie Targów Kieleckich. Organizatorzy tej imprezy przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji, każdy z nich znajdzie coś dla siebie. Będzie to wyśmienita sposobność, by poznać preparaty do pielęgnacji ciała, stóp, dłoni i włosów, kosmetykę pielęgnacyjną i kolorową, kosmetykę estetyczną oraz zdrową żywność, przedmioty lecznicze, a także zapoznać się z ofertami salonów masażu, ośrodków wellness i spa czy stomatologii estetycznej.

 

21-22 kwietnia 2018 – Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda Warszawa. Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty, czyli wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z naturą. W czasie dwudniowej imprezy swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To doskonała okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników.

 

8–10 maja 2018 – BeautyWorld Middle East 2018 Dubaj ZEA. Beautyworld Middle East jest największą na Bliskim Wschodzie imprezą branżową, która została poświęcona produktom kosmetycznym do ciała, włosów oraz paznokci. Podczas tego wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze trendy obowiązujące w kosmetyce wellness i spa oraz perfumerii. Główne grupy towarowe targów to: kosmetyki, perfumy, fryzjerstwo, techniki zdobienia paznokci, surowce kosmetyczne czy profesjonalny sprzęt kosmetyczny i spa.

 

14 – 16 maja 2018 – Beautyworld Japan Tokio Japonia. Beautyworld Japan jest największym wydarzeniem branżowym w Japonii, a jednocześnie jedną z największych w regionie Azji poświęcona produktom kosmetycznym do ciała, włosów oraz paznokci, a także najnowszym trendom w kosmetyce wellness i spa. Główne grupy towarowe targów to: kosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty oraz sprzęt SPA & Wellness, kosmetyki do paznokci i stóp, perfumy, kosmetyki do włosów, wyposażenie do salonów, produkty private label, opakowania, suplementy i produkty zdrowotne, bielizna korygująca sylwetkę, akcesoria ozdobne.

 

25-26 maja 2018 – Viva Seniorzy! 2018 – Aktywność. Zdrowie. Profilaktyka. Impreza odbędzie się w Poznaniu na Terenie MTP ul. Głogowska 14. Jej część to uroda i styl, gdzie znajdziemy produkty kosmetyczne, odzież i obuwie, biżuterię i akcesoria, instytuty kosmetyczne, gabinety odnowy biologicznej, a także salony fryzjerskie.

 

6 – 7 czerwca 2018 – CosmeticBusiness 2018 Monachium Niemcy. CosmeticBusiness jest jedynym miejscem spotkań branży kosmetycznej i jej dostawców w Niemczech, największym europejskim rynku kosmetyków. Raz w roku międzynarodowe firmy kosmetyczne i ich dostawcy spotykają się, by rozwijać nowe pomysły, wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać kontakty.

 

21-23 września 2018 — Beauty Days — Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Warszawa Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn. Targi Beauty Days – wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną. Poznamy firmy, które zaprezentują się w strefach: Beauty Days Show, Beauty Days Professional, Beauty Days Business. Na imprezie tej będziemy mieli możliwość poznać produkty wystawców z Polski, Chin, Włoch, Francji, Niemiec, Czech, Rosji, Ukrainy i Korei.

 

22-23 września 2018 Targi – BEAUTY FORUM & SPA Centrum Warszawa Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c. Jest to impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej. Targi BEAUTY FORUM & SPA otwierają sezon jesienno-zimowy, poznamy na nich najnowsze trendy kosmetyczne przeznaczone ja czas jesieni i zimy. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. Tutaj w czasie każdej edycji, prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne.

 

5-7 października 2018 – Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody 2018 Kraków, Centrum Targowe Chemobudowa Kraków SA. Podczas tego wydarzenia będzie możliwość poznania kosmetyków, zdrowej żywności, miodów oraz farmaceutyków. To także sposobność do poznania medycyny niekonwencjonalnej, kręgarstwa, irydologii czy bioenergoterapii.

 

6-7 października 2018 – 21 Targi kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda – Gdańsk, ul. Żaglowa 11, AMBER EXPO. Uroda to wydarzenie przede wszystkim dla profesjonalistów, w czasie którego organizowane są seminaria, szkolenia, prestiżowe konkursy, a także liczne pokazy odbywające się na profesjonalnej scenie. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowinkami z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, wizażu i fryzjerstwa.

 

6-7 października 2018 – Beauty Spa & Fashion 2018 Ostróda, ul. Grunwaldzka 55, EXPO MAZURY. Beauty Spa & Fashion to świetna okazja, by zapoznać się z szeroką ofertą producentów oraz dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków kolorowych, a także akcesoriów i kosmetyków fryzjerskich przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych oraz salonów Spa. Targi skierowane są do klientów branżowych oraz klientów indywidualnych, zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku.

 

12-14 października 2018 – NATURA FOOD 2018 – Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej & beECO 2018 Łódź, al. Politechniki 4, Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ. Targi NATURA FOOD i beECO to doskonała okazja do poznania oferty polskich i zagranicznych producentów, dystrybutorów ekologicznych produktów oraz obserwacji pojawiających się na rynku trendów i nowości, a także do nawiązania szerokich kontaktów biznesowych. W programie zaplanowano także wiele imprez towarzyszących.

 

20-21 października 2018 Targi Hair Forum Poland Warszawa Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c. Hair Forum Poland, na której swoją ofertę zaprezentują firmy i marki branży fryzjerskiej.

 

 

Na którą imprezę się wybieracie?

A może Wy wiecie o jeszcze innych targach dotyczących urody, kosmetyków czy fryzjerstwa, które odbędą się w tym roku?

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, copywritera, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

A Ty stosujesz olejki na trądzik? Oleje do cery trądzikowej

Oleje do cery trądzikowej

Zastanawiasz się, w jaki sposób za pomocą domowych sposobów pielęgnować skórę trądzikową? Do naturalnej pielęgnacji cery trądzikowej możesz użyć olejów. Które z nich warto wybrać?   Osoby z cerą tłustą…

Więcej
Poznajcie olejek cacay Olej cacay – mało znane remedium na problemy cery!

Olej cacay – mało znane remedium na problemy cery!

Ciągle poszukujemy eliksiru młodości oraz skutecznego sposobu na pozbycie się problemów skórnych. Czyżby właśnie takim drogocennym kosmetykiem pielęgnacyjnym był olej cacay? Poznajmy wyjątkowe właściwości oleju cacay w pielęgnacji skóry twarzy….

Więcej

18 komentarzy na temat “Lista targów urodowych, kosmetycznych i fryzjerskich 2018

  1. bardzo polecam targi Cosmoprof w Bolonii. Byłam tam rok temu w marcu i czułam się jak dziecko w wesołym miasteczku 🙂 cieszy mnie to, że obecnie na polskim rynku pojawia się wiele marek, które pierwszy raz ujrzałam właśnie na tych targach np. Treets Traditions w hebe
    Bardzo żałuję, że we Wrocławiu nikt nie organizuje targów takich jak Ekocuda, bardzo tego tutaj brakuje 🙁

  2. Nawet w szoku jestem, że Szczecin pojawił się na tym planie 🙂 mieszkam prawie że za rogiem więc napewno to sprawdzę 🙂

  3. Ekotyki targi kosmetyków naturalnych w Krakowie. Cieszą sie bardzo dużą frekwencja nie wiem czemu nie ma ich na liście 😉

  4. Bardzo, ale to bardzo dziękuję za ten spis – sama zawsze obudzę się po fakcie i żałuję, że przegapiłam =) Póki co na pewno wybieram się do Areny, a co z innymi eventami, to się zobaczy =)


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.