Lipcowe podsumowanie aktywności TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek

Lipcowe podsumowanie aktywności TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek

Wakacje i sezon wypoczynków sprawił, że troszkę ta aktywność spadła. Podróże i wyjazdy sprawiły, że dłużej musimy czekać na recenzje preparatów Vipera, kosmetyków do opalania i utrwalających opaleniznę oraz pozostałych kosmetyków, które od nas otrzymaliście.

 

A jak wygląda Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek?

W lipcu Feerie zebrała 260 punktów i wysunęła się na prowadzenie z całkowitą punktacją 752 pkt. Pozostawiła w tyle czytelniczkę nieposiadającą bloga QróliQ z 610 punktami. Na trzecim miejscu znalazła się Katarzyna, która w lipcu zebrała 137 punktów, aktualnie ma 404 punkty. W lipcu żadnej z blogerek nie nagrodziliśmy Tytułem i Certyfikatem TrustedBlogerki.

A na którym miejscu w Rankingu TrustedBlogerek znalazł się Twój blog lub Twoja osoba, jeśli nie masz bloga? Sprawdź aktualną punktację w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek.

 

Wkrótce wybierzemy TrustedBlogerkę 2016 roku!

Dlaczego warto dołączyć do naszej aktywnej społeczności? Bo poza kosmetykami, które chętnie przesyłamy do testów, można także promować osobę własną, podsyłając autorskie artykuły do publikacji. A już na przełomie roku, na podstawie zebranych punktów przedstawimy TrustedBlogerkę 2016 roku, której prześlemy rekomendacje (można się nimi chwalić, poszukując firm do współpracy) oraz nagradzając ją mega paką kosmetyków.

 

Za co przyznaliśmy punkty w lipcu?

Wiele autorskich artykułów do publikacji przesłały Feerie i Katarzyna. Poza tym ocenialiśmy zgłoszenia perfum do bazy polecanych perfum, którą wspólnie od tego roku tworzymy. Poza tym, jak każdego miesiąca przyznaliśmy punkty za wypowiedzi i aktywność na łamach portalu oraz za udział w testach i konkursach organizowanych na portalu, a także przesłanie linków do recenzji w przypadku blogerek albo recenzji wraz ze zdjęciami na adres mail w przypadku TrustedCzytelniczek. Nagrodziliśmy także przesłane do nas recenzje kosmetyków do rzęs Vipera, kosmetyków do opalania i utrwalających opaleniznę.

 

Zapraszamy do udziału w wyzwaniu: Opróżniamy nasze kosmetyczki.

Do tej pory nie zgłosiłaś się do udziału w tym wyzwaniu lub informacja ta umknęła Ci, bo przebywałaś na wakacjach? Nic nie szkodzi, ciągle możesz dołączyć i wziąć w nim udział, również, jeśli nie jesteś blogerką. Więcej szczegółów w artykule: Opróżniamy nasze kosmetyczki! Zapowiedź wyzwania dla Blogerek Urodowych!

 

Tradycyjnie postanowiliśmy nagrodzić osoby, które w poprzednim miesiącu zebrały największą liczbę punktów. Tym razem będą to kosmetyki do pielęgnacji ciała marki Vianek, które zaprezentujemy w artykule w niedziele wieczorem.

 

W podziękowaniu za największą aktywność na portalu w lipcu nagradzamy:

 

Wymienione powyżej blogerki prosimy, aby w komentarzu pod artykułem, który ukaże się jutro wieczorem, wybrały kosmetyk, który chcą otrzymać. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

zostan_trustedblogerka_2016_roku

 

Pamiętajcie, że to podsumowanie aktywności tylko z lipca. Jednak jeśli Waszym zdaniem coś się nie zgadza, to prosimy o kontakt (najlepiej mailowy), jeśli popełniliśmy błąd, to z pewnością go naprawimy.

 

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. My bardzo lubimy Was nagradzać i pomagać w promocji Waszych blogów. Mamy nadzieję, że wyzwanie, niespodzianki, testy, które dla Was przygotowujemy na najbliższy czas, będą dla Was atrakcyjne.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Relacja z Blog Beauty Day 2018 Relacja z Blog Beauty Day 2018

Relacja z Blog Beauty Day 2018

Jest takie wydarzenie, które odbywa się w czasie targów kosmetycznych i fryzjerskich w Poznaniu, do którego mam sentyment. Mowa tutaj o spotkaniu blogerek kosmetycznych i blogerek fryzjerskich, które nazwano Blog…

Więcej
Wysyłamy kolejne TrustedBoxy Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w marcu 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w marcu 2018

W marcu wiele się działo! Nasza redakcja uczestniczyła w spotkaniu pt. Wiosenne Przebudzenie, na które zaprosiła nas Drogeria Jasmin oraz współorganizowała spotkanie blogerek kosmetycznych Blog Beauty Days, które odbyło się…

Więcej

29 komentarzy na temat “Lipcowe podsumowanie aktywności TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.