Kosmetyki z najdalszych zakątków świata podczas Slavic B2Beauty

Kosmetyki z najdalszych zakątków świata podczas Slavic B2Beauty

Około 100 przedstawicieli branży kosmetycznej z Afryki, Europy, Azji i Bliskiego Wschodu zobaczy ofertę producentów i dystrybutorów kosmetyków z Polski, Włoch, a nawet Singapuru w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Kielcach.

 

Wyjątkowe wydarzenie dla branży beauty

To jedyne tego rodzaju wydarzenie dla branży w Polsce – każdy kupiec ma wcześniej umówione spotkanie z wszystkimi wystawcami. Pierwsza edycja Slavic B2Beauty w 2022 roku w Targach Kielce udowodniła, że pomysł ma rację bytu. Zaowocowała kontraktami, kilku z wystawców już eksportuje do krajów azjatyckich. A na drugie kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej, które odbędą 13 i 14 czerwca 2023 w Targach Kielce, wybiera się znacznie więcej kupców. Udział zapowiada około stu przedstawicieli przedsiębiorstw zajmujących się importem i dystrybucją, hurtowni i sieci handlowych, a także firm produkcyjnych.

 

Producenci i dystrybutorzy kosmetyków z Bliskiego Wschodu

Będą m.in. delegaci z dubajskich Wellness Wealth Coaching, specjalizującego się w usługach konsultingowych dla firm z branży Spa i Wellness, oraz Beautycare, wiodącego producenta profesjonalnych kosmetyków i materiały do ​​salonów. Spora ekipa wybiera się z Izraela, wśród nich eksperci z Beautycare, dużej detalicznej sieci sklepów kosmetycznych z 26 oddziałami na terenie całego kraju i sklepem internetowym. Z Bliskiego Wschodu przyjadą także przedstawiciele firm z Egiptu i Kataru.

 

Importerzy i dystrybutorzy kosmetyków z Azji

Na kontraktacje do Kielc wybiera się także reprezentacja z krajów azjatyckich. Po raz pierwszy pojawią się specjaliści japońskiego SLJ, który importuje i dystrybuuje kosmetyki. Debiut zaliczy także Singapur. Przyjadą przedstawiciele Mustafa Centre Online 145 Syed Alwi Road, jednego z głównych centrum handlowych w tym kraju. Spore grono kupców przyjedzie z Malezji. Będą przedstawiciele największej w tym kraju sieci sklepów kosmetycznych Shins Tech. Kosmetyki i farmaceutyki będą poznawać także delegaci z firm z Kirgistanu, Uzbekistanu, Wietnamu, Kazachstanu i Chin.

 

Producenci i dystrybutorzy kosmetyków z Afryki

Aż siedem firm z Kenii zamierza wysłać przedstawicieli do Kielc. W tym gronie jest Garnet Pharmacy – hurtownia farmaceutyczna i kosmetyczna, która dostarcza produkty lokalnie i do sąsiednich krajów Afryki Wschodniej. Obecność zapowiadają także przedstawiciele liczących się firm w branży na rynku algierskim, marokańskim i tunezyjskim. Będą m.in. delegaci z Gold Natural, lidera w produkcji organicznego oleju arganowego w Maroku.

 

Producenci i dystrybutorzy kosmetyków z Europy

Przedstawiciele dużych europejskich graczy w tej branży także zaznaczą obecność na kontraktacjach w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Z Wielkiej Brytanii wybierają się specjaliści z trzech przedsiębiorstw. Wśród nich są eksperci z Aliany – właściciela marek kosmetyków, które sprzedawane są w całej Unii Europejskiej oraz Paragon Global Supplies (LBW Group) – renomowanej hurtowni luksusowych kosmetyków eksportowanych do krajów Europy, Ameryki Północnej i Azji.

Duże zainteresowanie polskimi kosmetykami i farmaceutykami płynie z Gruzji. Do Kielc wybierają się przedstawiciele firmy JSC GEPHA, która jest największym detalistą i hurtownikiem farmaceutycznym w kraju, z 35 procentami udziałów w rynku pod względem przychodów. Delegację wysyła GDCC LLC – firma dystrybucyjna w Gruzji. Będą także specjaliści z firm w Czechach, Grecji, Węgier, Holandii, Rumunii i Hiszpanii.

 

Marki kosmetyczne z sześciu krajów

Na Slavic B2Beauty do Kielc przyjedzie zatem około 100 kupców! Poznają ofertę kosmetyków i farmaceutyków. Gros wystawców wydarzenia, które odbędzie się 13 i 14 czerwca w Centrum Kongresowym, stanowią polskie przedsiębiorstwa. Wśród nich są cenione na rynku marki jak Inglot, La Rive, Miraculum, Laboratorium Kosmetyczne Ava, Stara Mydlarnia, Pierre Rene, Słowianka, IOSSI, Grace Full, Apis Natural Cosmetics, La-Le, Elfa Pharm. Obok nich, prezentować się będą kolejne słowiańskie przedsiębiorstwa. Stoisko z ofertą przygotuje ukraińska 2K, która jest liderem na krajowym rynku m.in. w produkcji chemii gospodarczej, detergentów, kosmetyków i produktów higienicznych. Produkty do zabiegów profesjonalnych zaprezentuje bułgarska firma Lidera Trading. Z Czech przyjedzie producent kosmetyków konopnych Palacio. Ofertę ziołowych produktów pokaże singapurska Herbal Pharm. Zaś włoskie Sapone Di un Tempo zaprezentuje szeroką gamę kosmetyków.

 

Drugie Slavic B2Beauty zapowiadają się niezwykle międzynarodowo!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Wydarzenia w branży beauty i targi kosmetyczne to wyjątkowa przestrzeń do spotkań konsumentów z przedstawicielami branży beauty. Zarówno konsumenci jak oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków wypatrują listy wszystkich targów i…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.