Kosmetyczne postanowienia noworoczne na 2024 rok

Kosmetyczne postanowienia noworoczne na 2024 rok

Najpopularniejsza redaktor kosmetyczna w nowy rok 2024 wkracza z listą kosmetycznych postanowień na najbliższe 12 miesięcy oraz pasją, zaangażowaniem i zapałem do pracy. Przede mną fenomenalny rok kalendarzowy, w którym zamierzam prezentować trendy i nowości kosmetyczne 2024 oraz dostarczać najważniejszych wiadomości kosmetycznych i urodowych. Poznaj listę kosmetycznych postanowień noworocznych 2024 roku.

 

Prezentować nowości kosmetyczne i najnowsze perfumy 2024

Misją najlepszego portalu kosmetycznego w Polsce jest prezentowanie i odkrywanie nowości kosmetycznych z całego świata oraz mniej popularnych, a godnych polecenia marek kosmetycznych, perfum, gadżetów beauty i zabiegów pielęgnacyjnych. Zamierzam stworzyć kalendarz nowości kosmetycznych w 2024 roku, w którym zaprezentuję:

 • nowości kosmetyczne stycznia 2024
 • nowości kosmetyczne lutego 2024
 • nowości kosmetyczne marca 2024
 • nowości kosmetyczne kwietnia 2024
 • nowości kosmetyczne maja 2024
 • nowości kosmetyczne czerwca 2024
 • nowości kosmetyczne lipca 2024
 • nowości kosmetyczne sierpnia 2024
 • nowości kosmetyczne września 2024
 • nowości kosmetyczne października 2024
 • nowości kosmetyczne listopada 2024
 • nowości kosmetyczne grudnia 2024

 

Plebiscyt Diamenty Beauty 2024 – wręczać niezwykłe nagrody w branży beauty

Plebiscyt Diamenty Beauty to projekt, który od wielu lat pozwala nam odkrywać i nagradzać wyróżniające się na tle konkurencji kosmetyki, perfumy, gadżety, usługi, marki kosmetyczne oraz ekspertów w branży beauty. Laureatów w tym konkursie wybiera redakcyjne jury. Wnikliwie przyglądamy się wszystkim zgłoszeniom i nie zgadzamy się na bylejakość. Nie przymykamy oczu tylko po to, by pochwalić się mnóstwem laureatów naszego plebiscytu w każdym roku. Mamy za to odwagę wybierać tych najlepszych z najlepszych.

W 2023 roku zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pokazać i docenić w naszym konkursie usługi, kosmetyki, marki kosmetyczne i nie tylko. A przygotowaliśmy dla nich piękną i prestiżową statuetkę, godło jakości oraz promocję na łamach naszego magazynu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl. Wsparcie medialne dla Beauty Diamonds Awards 2023 zapewniają kobiecy blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl oraz portal biznesowy dla przedsiębiorczych PolecanyBiznes.pl.

 

Alfabet kosmetyczny

Moim kolejnym kosmetycznym postanowieniem 2024 roku jest stworzenie kosmetycznego alfabetu, czyli listy kosmetyków od A do Z. W 2024 roku postaram się zebrać gamę wszystkich kosmetyków, jakie znajdziemy w sklepach z kosmetykami, drogeriach i manufakturach kosmetycznych. Wpiszę je do zestawienia i przygotuję artykuł o każdym z preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

 

Kosmetyki dla zwierząt

Kosmetyki do zwierząt to temat, który intryguje mnie już od kilku lat. W 2024 roku włączę go do treści publikowanych na łamach najlepszego portalu kosmetycznego w Polsce. Zamierzam śledzić trendy w kosmetykach dla zwierząt. Dowiem się, które zwierzęta stosują kosmetyki. Poznam marki kosmetyków dla psów, kotów i koni. Sprawdzę, czy istnieją perfumy dla zwierząt. Jak widzisz, kategoria kosmetyki dla zwierząt będzie zawierała mnóstwo informacji.

 

Zestawienie gadżetów kosmetycznych

Żyjemy w wyjątkowych czasach, gdy możemy sobie ułatwiać codzienne rytuały pielęgnacyjne za pomocą różnorodnych akcesoriów i gadżetów kosmetycznych. Wyróżnić wśród nich możemy:

 • narzędzia kosmetyczne do pielęgnacji twarzy
 • gadżety kosmetyczne do makijażu
 • gadżety kosmetyczne do włosów
 • akcesoria i gadżety kosmetyczne do pielęgnacji ciała

Branża kosmetyczna ciągle się rozwija. Dzięki jej połączeniu z branżą technologii powstają innowacyjne akcesoria i gadżety kosmetyczne. Zdecydowanie zrewolucjonizowały one zabiegi pielęgnacyjne w domowym zaciszu.

 

Lista marek perfum od A do Z

Kolejne moje postanowienie na 2024 rok to stworzyć listę marek perfum od A do Z. Domy perfumeryjne na całym świecie wydają mnóstwo perfum każdego roku. Znajdą się na nim zarówno popularne, jak i te niszowe marki perfum. Nie byłabym sobą, gdybym na tym poprzestała. W kategorii Perfumy na portalu kosmetyczno-urodowym stworzę również:

 • ranking polskich marek perfum
 • ranking brytyjskich marek perfum
 • ranking szwedzkich marek perfum
 • ranking francuskich marek perfum
 • ranking niemieckich marek perfum.

 

Marki kosmetyczne celebrytów

Marki kosmetyczne gwiazd stają się niezwykle popularne. Aktorki, piosenkarki i influencerki tworzą własne marki kosmetyczne. Z roku na rok powstaje ich coraz więcej. W 2024 roku zaprezentuję imponującą listę marek kosmetycznych celebrytów.

 

Kalendarz wydarzeń w branży beauty 2024

Targi kosmetyczne, a także sympozja, konferencje i wydarzenia z branży beauty wypatrywane są przez ekspertów z branży beauty oraz pasjonatów i osoby zainteresowane od początku roku. Zgodnie z tradycją przygotuję listę wszystkich targów kosmetycznych i najważniejszych wydarzeń branży beauty w 2024 roku, którą zamierzam aktualizować. Będzie to świetna podpowiedź dla profesjonalistów: kosmetyczek, stylistek paznokci, barberów, fryzjerów czy lingeristek, ale także konsumentów.

Kosmetyczne postanowienia noworoczne na 2024 rok

Życzę sobie, konsumentom i całej branży beauty, aby rok 2024 był niesamowitym rokiem dla branży kosmetycznej, obfitym w mnóstwo nowości kosmetycznych. Aby imponująca gama produktów prezentowana przez producentów, sklepy z kosmetykami i niszowe marki kosmetyczne zachwycała nas wysoką jakością. Trzymam kciuki, aby wszystkie z moich postanowień kosmetycznych 20244 udało się zrealizować w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Wypatruję premier kosmetyków, perfum i gadżetów kosmetycznych niemal każdego dnia. Śledzę je jako kosmetykomaniaczka i pasjonatka branży beauty. Wybieram spośród nich kilka w każdym miesiącu, by zaprezentować je światu. Poznaj…

Więcej
Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Wiele z nas już ma swój ulubiony zapach, ale wiele wciąż szuka "tego jedynego". Czy znacie perfumy Tom Ford? Sprawdźcie, czym charakteryzują się te perfumy, jakie zapachy są sztandarowe dla…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.