Kosmetyczne postanowienia noworoczne i kosmetyczna WISH LISTA na 2023 rok

Kosmetyczne postanowienia noworoczne i kosmetyczna WISH LISTA na 2023 rok

Nowy Rok to nowe projekty i wyzwania. Podobnie jak w poprzednich latach w magazynie TrustedCosmetics.pl najpopularniejsza redaktor kosmetyczna w Polsce przygotowała listę kosmetycznych postanowień noworocznych i kosmetyczną Wish Listę na 2023 rok. Przed nami 12 cudownych i wyjątkowych miesięcy kalendarzowych. To czas, w którym zamierzam poznawać, odkrywać, testować i recenzować nowości kosmetyczne i perfumy. Na bieżąco śledzić trendy z branży beauty i dostarczać cennych informacji. Mnóstwo energii i ogromny zapał do pracy sprawiają, że mam odwagę realizować moją misję oraz promować wyjątkowe produkty i usługi kosmetyczne.

 

 

Plebiscyt Diamenty Beauty 2023 – wręczać niezwykłe nagrody w branży beauty

Beauty Diamonds Awards to projekt, który od wielu lat pozwala nam odkrywać i nagradzać wyróżniające się na tle konkurencji kosmetyki, perfumy, gadżety, usługi, marki kosmetyczne oraz ekspertów w branży beauty. Laureatów w tym konkursie wybiera redakcyjne jury. Wnikliwie przyglądamy się wszystkim zgłoszeniom i nie zgadzamy się na bylejakość. Nie przymykamy oczu tylko po to, by pochwalić się mnóstwem laureatów naszego plebiscytu w każdym roku. Mamy za to odwagę wybierać tych najlepszych z najlepszych.

W 2023 roku zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pokazać i docenić w naszym konkursie usługi, kosmetyki, marki kosmetyczne i nie tylko. A przygotowaliśmy dla nich piękną i prestiżową statuetkę, godło jakości oraz promocję na łamach naszego magazynu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl. Wsparcie medialne dla Beauty Diamonds Awards 2023 zapewniają kobiecy blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl oraz portal biznesowy dla przedsiębiorczych PolecanyBiznes.pl.

 

Prezentować nowości kosmetyczne i najnowsze perfumy 2023

Magazyn TrustedCosmetics.pl powstał z pasji do branży beauty. Od początku aż po dziś moją misją jest odkrywanie nowości kosmetycznych, prezentowanie najnowszych marek kosmetycznych, testowanie i recenzowanie kosmetyków oraz godnych uwagi perfum. Każdego dnia zaglądam do tych mniejszych oraz tych popularnych sklepów z kosmetykami, a także rodzinnych manufaktur kosmetycznych, by poznać wyjątkowe produkty i mnóstwo nowości. Na bieżąco analizuję materiały prasowe związane z kosmetykami. Również przez kolejnych 12 miesięcy będę wyczulona na wyszukiwanie i prezentowanie godnych polecenia kosmetyków.

 

Poznawać wyjątkowe kosmetyki z różnych zakątków świata

Nieustannie przemierzam różne zakątki świata i Polski, by wyszukiwać, poznawać, testować i recenzować kosmetyki i perfumy dla czytelników magazynu TrustedCosmetics.pl. Szukam nie tylko nowości, ale także godnych polecenia — choć często jeszcze mniej znanych — kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, perfum, kosmetyków do makijażu, preparatów do stylizacji i pielęgnacji rzęs, brwi i paznokci oraz gadżetów wspomagających codzienne rytuały pielęgnacyjne.

Również i w 2023 roku przemierzę cały świat, by znaleźć godne polecenia europejskie kosmetyki, azjatyckie kosmetyki, amerykańskie kosmetyki, afrykańskie kosmetyki oraz australijskie kosmetyki. Wyszukam dla Ciebie tych najlepszych, które warto poznać i stosować. Wspomnę także o polskich kosmetykach.

 

Przygotowywać najlepsze recenzje kosmetyków w 2023

Opinii o kosmetykach jest mnóstwo w internecie. Moim zdaniem większość z nich wykonana jest zbyt pośpiesznie, bez zbędnego przygotowania, bez wnikliwego i niezbędnego czasu na testowanie. Większość recenzji znalezionych w internecie to maksymalnie kilka zdań. Czy wiesz, że aby móc cokolwiek powiedzieć o efektach działania kosmetyków na skórę czy włosy, trzeba je wcześniej stosować przez co najmniej miesiąc? Wie to każdy, kto ma choćby odrobinę pojęcia o skórze i kosmetykach. Właśnie dlatego, zanim przygotuję rzetelną i obszerną recenzję perfum, preparatów do pielęgnacji lub makijażu czy gadżetów kosmetycznych, (które często zamawiają sami producenci kosmetyków), najpierw prześwietlam jego skład. Następnie poznaję konsystencję, zapach i jakość. Poza tym stosuję na skórę i włosy tak długo, jak tego potrzeba, aby sprawdzić dany preparat. Przyglądam się opakowaniom kosmetyków oraz efektom działania. Dopiero na tej podstawie piszę obszerną i wnikliwą recenzję z opinią redaktor kosmetycznej o danym produkcie.

 

Stworzyć Listę Manufaktur Kosmetyków Naturalnych

Jednym z moich kosmetycznych postanowień noworocznych jest stworzenie Rankingu Manufaktur Kosmetyków Naturalnych. Są to najczęściej niewielkie rodzinne firmy, które produkują naturalne i ekologiczne kosmetyki wypełnione skoncentrowaną dawką wysokiej jakości składników aktywnych. Powstające w nich produkty są pozbawione zbędnych wypełniaczy i dodatków, a dzięki temu bezpieczne i skuteczne w przypadku skóry delikatnej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień oraz problematycznej. Praca w redakcji magazynu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl sprawia, że miałam już okazję poznać wielu producentów kosmetyków naturalnych, wegańskich i ekologicznych. Niemniej jednak postaram się znaleźć także te mniej znane lokalne i regionalne manufaktury kosmetyków naturalnych.

 

Opracować ranking dystrybutorów perfum

Tego jeszcze nie było na łamach TrustedCosmetics.pl. Intrygującym pomysłem, który zaplanowałam, na najbliższe 12 miesięcy, jest opracowanie aktualnej listy dystrybutorów perfum w Polsce oraz hurtowni perfum. Moja lista będzie zawierała dystrybutorów oraz marki perfum drogeryjnych, luksusowych oraz niszowych. Myślę, że w zestawieniu tym warto uwzględnić także importerów perfum, zajmujących się sprzedażą perfum w Polsce.

 

Być jeszcze bliżej branży beauty

Jednym z moich postanowień noworocznych na 2023 rok jest bycie jeszcze bliżej branży beauty. Chcę słuchać tego, o czym głośno się nie mówi. Chcę widzieć to, co jeszcze trudno dostrzec. Chcę pisać o tym, o czym warto, inni boją się powiedzieć. Mówić głosem branży kosmetycznej. Pokazywać godne wypróbowania i doskonałe jakościowo nowości kosmetyczne. Odkrywać najnowsze trendy kosmetyczne. Jako jedna z pierwszych informować o tym, co ważne dla branży beauty. Pisać o tym, co ważne, brać udział w najważniejszych imprezach i nie przegapić żadnego z istotnych tematów.

 

Świadczyć najwyższej jakości usługi copywritingu kosmetycznego

Copywriting beauty oznacza pisanie treści na zamówienie zgodnie z zasadami SEO. A zarówno tworzenie tekstów, które dobrze się czyta, zagadnienia SEO, jak i branża kosmetyczna to moje pasje. Uwielbiam swoją codzienną pracę. Dziesięć lat doświadczenia, nieustanne szlifowanie własnych umiejętności oraz mnóstwo zadowolonych klientów sprawia, że stałam się polecaną copywriterką SEO dla branży beauty. Prowadzę blogi dla sklepów kosmetycznych, blogi dla salonów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej, przygotowuję artykuły i recenzje kosmetyków na zamówienie dla producentów kosmetyków, a także opisy produktów i usług do sklepów oraz na strony gabinetów kosmetycznych. Szukasz doświadczonej i uzdolnionej copywriterki kosmetycznej, która stworzy atrakcyjne dla Czytelnika, unikalne i zgodne z zasadami SEO treści na zlecenie? Czekam na kontakt z Twojej strony.

Kosmetyczne postanowienia noworoczne i kosmetyczna WISH LISTA na 2023 rok

Prezentować trendy kosmetyczne 2023

Trendy kosmetyczne, fryzjerskie, związane z pielęgnacją oraz stylizacją brwi, paznokci oraz rzęs to tylko kilka kategorii nowinek branżowych, które redaktor kosmetyczna poznaje każdego roku. Zajrzę na social media i nie tylko, by poszukać kosmetycznych trendów z Instagrama czy kosmetycznych trendów z Tik-Toka. Wszystko po to, by dostarczać Ci najświeższej wiedzy z branży kosmetycznej. Rok 2023 jest przełomowy dla klinik medycyny estetycznej ze względu na wprowadzony zakaz reklamy. Już niebawem przygotuję obszerny poradnik na temat legalnej reklamy zabiegów medycyny estetycznej w 2023 roku. Przyjrzę się także trendom kosmetycznym 2023 i opiszę je w artykule. Poszukam modnych składników kosmetycznych, a także popularnych kosmetyków polecanych przez celebrytki.

 

Życzę sobie, konsumentom i całej branży beauty, aby rok 2023 był piękniejszy, obfity w mnóstwo nowości kosmetycznych. Aby imponująca gama produktów prezentowana przez producentów, sklepy z kosmetykami i niszowe marki kosmetyczne zachwycała nas wysoką jakością. Trzymam kciuki, aby wszystkie z moich postanowień kosmetycznych 2023 udało się zrealizować w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Wydarzenia w branży beauty i targi kosmetyczne to wyjątkowa przestrzeń do spotkań konsumentów z przedstawicielami branży beauty. Zarówno konsumenci jak oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków wypatrują listy wszystkich targów i…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.